Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

Portman01

Efekty, soundtrack, sexi Jill Valentine, a som fanúšik hernej série. Príbeh slabší a zrýchlený. V minulom dieli si sťažovali na málo akcie, v tomto ho bolo až moc, ale nie je to vyvážené. Nebudem túto sériu úplne zatracovať, nakoľko sa chystá natočiť remake celej série podľa hier, takže koniec koncov spokojní budú aj filmoví aj herni fanúšikovia. 3-4 hviezdičky neviem sa rozhodnúť, každopádne 3-D ako vždy nula bodov :-) ()

ZirookO

Davam 3 * z milosti jelikoz me vzdy uchvati Milla a taky zajimavy napady jako napriklad co vsechno T virus dokaze a kde se film odehrava. Nadruhou stranu je to monstrozni blbost, dej zadny pouzde akce, nevim zda jsem tak chytrej ze jsem predpovidal 5 minut dopredu co se stane nebo byl ten film tolik pruhlednej... ()

Kaspja

Soundtrack je jasným plus všech dílů a ani zde tomu není jinak. Po prvních dvou dílech bylo jasné, že na další pokračovaní budou chodit jen fanoušci "nápadu" či herců. Dle mého Milla Jovovich posouvá tento příběh do jiné dimenze a je přesně tím článkem, kvůli kterému jsem se vždy těšil na pokračování. Jako v každém filmu i zde jsou různé mouchy, například vysoký počet "slow motion". Každopádně Odveta i Afterlife jsou postaveny na efektech, kterých jsem se nemohl nabažit a proto je moje hodnocení jasné. Diváci, kteří očekávají děj jsou velmi naivní a musí jim být jasné, že prostě od 3. dílu ani žádný děj být nemůže. Dle konce můžeme jen doufat, že v pokračování to bude dějově i efektově "orgasmus".! ()

Aresko123 odpad!

Tak toto je uz aj na mna dost!!!! Jeden z mojich najoblubenejsich zombie hororov je uplne v pr..... To co malo byt? Zombici co behaju na autach a motorkach? Zombici co strielaju zo samopalov????? Vsetko co mal Resident dobre je poslapane! Toto by malo byt trestne a takyto mišmaš mal byt hned po natoceni spaleny. Skoda dobrej sagy. ()

barker3040

Až doposud pro mě všechny díly byly poměrně slušně koukatelné a bavil jsem se. Ovšem to se absolutně nedá říci o pátém dílu. Zklamání. Jednu hvězdu dodám za Millu. ()

Novik

Díky uživateli "Tom Hardy" se nemusím rozepisovat, on má totiž stejný názor jako já. Se vším s ním souhlasím až na jednu věc - Kate Beckinsale je pro mě lepší než Milla Jovovich. :) ()

Dieman

Co si budem povídat. Od třetího filmu to jde trochu jiným směrem. Někdo tady mluví o tzv. infantilitě na druhou, sequelu, opájení se nějakým rozměrem, zlatokopčení, hledání nových diváků .... Dost! Každá generace a typ diváka si na tom najde své. Víme za moc to nestojí, kdo rád Millu tak možná bude lehce bědovat čemu se to zaprodala. Ale jak už zde někdo prohlásil pěkná dívačka na nedělní večer, kdy neni co dělat. Kdo chce něco smysluplného ať koukne na první dva (tři) filmy této série. Dál se tato řada odtrhla jiným směrem. Jestli je to Andersonem nebo něčím jiným, kdo ví. V případě nudy kouknout pro běžného diváka, určitě se by měl kouknout kdo viděl předešlé díly. Nevím co dodat už se tu opakuji jako ostatní :D ()

erceee

Stále o tom istom dookola dokedy bude baviť Millu hasiť tých zombiekov. A ku koncu už tam boli aj draci a troli a všetko možné som zvedavý sčím prídu v 6 tke. ()

EL_lofasso

Čím má Milla Jovovich kratší vlasy,tím je výsledek horší.Víc spomalovaček než ve filmu se Seagalem mi dávalo čas přemýšlet proč tenhle film vlastně vznikl.Bez výsledku. Paul W.S. Anderson vaří z vody a dělá ostudu herní předloze.Nezbývá než doufat,že se z toho nestane seriál a v příštím díle bude s eleganci a úctou ke Capcomu zakončen. ()

kazatelSVK

Nechapem tak male hodnotenie.....lepsie ako predosly diel a aj treti diel..trochu uz je to vsetko na vlas rovnake ale predsa nieco tu bolo co v inich chybalo a to ten zazitok ozivilo. ()

neo_ap

Jako fanoušek RE jsem se rozhod tento film hodnotit nadvakrát. Za prvé. Jako pokračování kolekce, film totálně propadá. O co se to scénáristi pokouší! Chápu. Vymýšlet stále nové a nové příběhy dá zabrat. Tak to utnu, a je. Pokračováním, zákonitě upadá kvalita. Film na mne působí, jako by zbylo pár peněz a spousta nepoužitého materiálu z předchozích dílů, a někdo si řekl: Přece to nevyhodíme. Opravdu tohle není Resident Evil. (5/100) Za druhé. Při pohledu, jako, na nezávislý snímek. Prostě, film. Je na co koukat. Pěkné, zpomalené souboje. Spousta akce. Triků. I známých herců. Děj je sic jednoduchý, ale neurazí. Moc pěkná podívaná, na sobotní večer. 65/100 ()

AlicaFox odpad!

pozrite, poviem to na rovinu. je to kravina. ja mam fakt rada resident evil ale jednotka bola super ultra najlepsia a odvtedy to s urovnou ide dolu vodou :( tento konkretny diel nesplna nic... ale po vsetkych tych ostatnych dieloch som ani nic necakala :D dufam ze uz dalsiu takuto sracku nenatocia :D ()

Ankroth

Začíná to trochu smrdět. Anderson úplně hodil bobek na scénář, napsal ho zřejmě během přerušované soulože s Millou a místo poctivé kamery se spíš vydováděl na laciných 3D efektech. Milla už má z toho rejdění v mušli asi taky plné kecky, vypadá totiž hrozně unaveně a mám pocit, že snad sto let nespala. Některé bojové scény sice ujdou, ale většinou jde o střílecí části, hand-to-hand souboje nejsou vůbec nápadité. Od totálního nasrání a pachutě film vytahuje sympatická účast herců z předchozích dílů a pár povedených scének. Další díl byl ohlášen, tak snad to nebude taková srajda a vrátí se vše do starých dobrých kolejí. ()

Honza.

Co se stalo v minulých dílech, jako by se nestalo a Anderson si snad dělá prdel sám ze sebe, jakožto i z nás. Nehorázná pičovina a je mi líto, že jsem se na ni díval v sobotu večer, místo toho abych chlastal a fetoval někde venku. ()

Cabotin

Na faktu, že Milla Jovovich je mizerná herečka nikdo nic nezmění, an na tom, že je tato píčovinka docela zábavná a přiznává svou béčkovitost také ne. Když je někdo natolik umělecky založen, že podobná díla může použít pouze jako účinné dávidlo - prosím. Je však nekreativní a nevkusné toto dávení popisovat. Přesný názor - verbal ()

pavol_o

Rýchlejšie zašitú záplatu som ešte nevidel. Vykrádanie iných môže byť dobré, nakoľko tú istú látku zpracuje iný kolektív odlišným spôsobom. Ostatný diel inak perfektnej série je ale len vykrádanie samých seba. Použili hudbu z predchádzajúcich dielov. Použili príšery z predchádzajúcich filmov. A všetko to vsadili do miniatúrneho interiéru a minimalistického exteriéru. Ak by som si chcel zahrať PC hru tak si kúpim PC hru. Tam by podobné praktiky možno nevadili, ale séria by sa mala posúvať ďalej a nie ukazovať nenásytnosť producentov. Nechcem vidieť žiadne pokračovanie RE pokiaľ na ňom nezapracujú aspoň dva roky. ()

jenson10

Fanúšikovia série RE či už tej hernej od Capcomu alebo filmovej sa môžu tešiť na ďaľšie kosenie zombíkov.V Retribution sa po prvý krát objavia aj postavy ako Leon,Ada (tí čo poznajú hru vedia ) poteší aj návrat Jill pre zmenu blond a s pavúkom na prsiach ,Michelle Rodriguez ako záporná postava.Je však vidieť ,že už pomaly dochádzajú nápady na pokračovania (klidne 3 mohla byť posledná) tak sa trošku recykluje.Ja však ako fanúšik nemám velké výhrady a nevadia mi ani spomaľovačky naopak sú zmysluplné to aby bolo všetko pekne detailne vidieť. :-) ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy