Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Hrabka

Viděl jsem jen pár scének na YT, ale bavil jsem se dokonale. I kdyby to ostatní bylo slabší, tak tohle mi bohatě stačí, abych vysolil takové to hodnocení. Ti co to zatracují jsou neskuteční ignoranti, protože tenhle pořad (seznamka, blázni, abeceda) dokáže jako jeden z mála opravdu pobavit. Suchánek a Genzer se tam hodí jak prdel na hrnec, tihle dva jsou zárukou dobré zábavy, Sokol mě taky překvapil. ()

juta

Konečně něco, na co se dá v dnešní televizi dívat a vybuchovat přitom smíchy. Ano, bez Suchánka a Genzera by to možná takovou odezvu asi nemělo, ale i Sokol a Chmela tomu dávají své kouzlo a nyní si nedokážu představit jiné obsazení v naší Partičce. Ze začátku se mě nelíbil slovenský moderátor, ale postupně jsem si na něj zvyknul. Měl jsem možnost tuto partičku vidět 2x naživo, jednou ještě s Ondrou a podruhé už s Michalem Novotným a v obou případech to bylo skvělý. ()

paascha

Na začátku mě to připadalo strašlivý, ale postupně jsem tomu přišel na chuť. Improvizace jsou leckdy dost povedené, leckdy dost trapné a leckdy odhalí hloupost účinkujících. Třeba když Táňa Wilhelmová tvrdila, že inkoust se píše s Y. Trochu šok ()

Hunt

hravé, občas zábavné, někdy hloupé, ... prostě improvizace, kterou daní učinkující zvládnou lépe či hůře. V každém případě oddechovka, kterou si občas dávám. ()

Jacinda

Absolutně mi to nepřide vtipné. sem tam se místností rozlehne falešný smích Genzera a u některých herců se ukazuje, že neumí hrát a už vůbec ne improvizovat ()

Pepinec

Jo, občas je to hlína, uznávám. Proti originálu je ale Partička sešlá dáma v letech, co si snaží hrát na mladici. A že se nemá srovnávat? Já přeci nesrovnávám, to každý vidí. ()

Big Bear odpad!

Bože! Tahle parta trapáků si našla další zoufalce do teamu a po Tele Tele se vrhli na další TV SHOW! Nechápu Sokola, nechápu Chmelu... co tyhle dva spojilo s těma ,,príma buranskejma klukama'' Geňou a Suchošem a hlavně jejich trapným často fekálním humorem opravdu nechápu... Nechápu ani 71% hodnocení tohoto pořadu a tudíž nechápu ani to na jakou úroveň humoru jsme se dnes v TV dostali.... Jen vědomí, že tahle -- he he he partička - improvizuje (a holt občas se skeč zkrátka nezdaří) mě nedonutí dávat tomu několik hvězdiček.. Já osobně prchám.... ODPAD! ()

S.Quentin QUALE

Občas se něco povede, ale jinak je to (se vším respektem ke čtveřici v hlavní roli) totálně trapná sračka. Když se řekne Partička, vyjede mi před xicht Dano Dangl se svým smíchem s otevřenou hubou....no to už hledám šlauch, se kterým bych ho přes tu jeho tlamu švácnul. 29% ()

Allien.9

Střídavě oblačno, ale lhala bych, kdybych tvrdila, že se občas (pořádně) nezasměju. A Ondra Sokol je skvělý.;-) ()

mzss1 odpad!

Jak už jsem popisoval na profilu pořadu TELE TELE. Dvojici Suchánka a Genzera vůbec nemusím. Tento pořad je ještě horší než TELE TELE. Dvojice těchto herců ze sebe dělají naprosté "debily z ústavu". Nesmyslné vtipy a trapné scény předvádějící. Takže se téměř vůbec při sledování tohoto skvostu nezasměju. Takže hodnotím nekompromisně na 1% = odpad! ()

kingik

Tahle partička je šílená a vtipná. Mistři improvizace to opravdu jsou. Když jsem včera zhlédl díl s Titanicem 2, tak to se opravdu nedalo nereagovat na jejich šílenosti, jinak než pozitivně. Sokol jako geniálně ráčkující kritik, Chmela jako nafouklá utonulá mrtvola DiCapria, co naposledy vydechla, Genzer jako Kate Winslet a Suchoš jako žralok. To se musí vidět. Jejich show pobaví opravdu skvěle, ale občas to mají přehnaně zahnané do extrému. Mé hodnocení: 60% ()

Šakal

Když zrovna člověk nemá chuť na: http://www.biblos.cz/fotocache/bigorig/http--d----l----l--img.pemic.cz--l--sortimg--l--010--l--7--l--6--l--0107685-23.jpg nebo http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTUzODUyNjkxM15BMl5BanBnXkFtZTcwODA5MTM1Mg@@._V1._SY317_CR5,0,214,317_.jpg, nalije si panáka tulamorky, zaboří se pohodlně do křesla a chce se po náročném dni odreagovat, musím přiznat, není to tak špatné, jak by se na první pohled, podle některých místních odborníků, bavičů a improvizátorů každým coulem mohlo zdát. Improvizace je těžká to věc (byť už pan Horníček říkal, že jde z 80% o nacvičenou záležitost). Musím přiznat, příjemné překvapení v podobě Ondřeje Sokola (pro mě osobně number one co se improvizace týče), v těsném závěsu to je potom Geňa a za oběma dotyčnými lehce povlávají, seč jim síly (ne)stačí, Suchoš a Igor Chmela. p.s. ODPAD, JÁ si představuju jinak. Vynáším ho každé ráno (a přestože třídím), věřte mi, není to pěkný pohled. Bavím se celkem dobře (někdy to "skřípe a drhne", na druhou stranu jindy příjemně plyne a baví a už ve škole mě učili, že dobře je za 3, takže.... 3* přičemž nezastírám, že míra zábavy může rapidně stoupat se snižující se hladinou destilátu v lahvi..... ()

InJo

Pro někoho možná k zbláznění vtipné, pro mě spíše nuda, křeč a trapas. Je mi to líto, už jen proto, že titulní improvizující čtveřice mi rozhodně není nesympatická... 30 % ()

Frajer42

No jo, někdy se vtip povede a někdy zase ne, ale to je prostě fakt, který se skrývá za slovem improvizace. Bohužel čím, více se na partičku dívám, tak tím více mi přijde, že těch nepovedených vtípků díl od dílu přibývá a vlastně už v té 30-ti minutové stopáži nezůstane místo pro ty povedené. Mezi moje oblíbené hry zde jednoznačně patří seznamka a párty, které mají prakticky vždy, když se na ně dívám stále stejně vysokou úroveň. Bohužel režii přijde jako vtipnější varianta nasekat tam místo toho operu, popřípadně jazzík, nejlépe však oboje zároveň, které si mohou bez studu určitě okamžitě podat ruku s trapností. Dost zásadně mi celý dojem kazí hudební doprovod Marián Čurko, který každý díl neváha obléct se do toho nejdebilnějšího kostámu, který má zrovna po ruce. Zatím jsem pravidelným divákem, ale není od věci si položit otázku: ,,Na jak dlouho?" 2* ()

boshke

Pomalý vzestup, rychlý pád. Partičku začaly bezmezně milovat tupé masy, které zuřivě plácají už jen, když Dangl řekne "teď se bude hrát Seznamka". Chlapci na mne už též působí trochu moc samolibě, neb mají jisté, že i kdyby se doprostřed sálu vysr*li, tak je za to lidi budou milovat. 5.1.2013 - Penzičkou u mne Partička definitivně končí... 40% ()

Kothy

Srandovní pořad o improvizaci. Občas se jim povede vymyslet opravdu neuvěřitelné věci. Chudák Suchoš vždycky musí být kreslený. :D ()

MikeCool

TV-pořad. Výborná zábava s tvůrci, kteří umějí svůj humorní styl ukázat a to jest: Genzer, Suchánek, Sokol a Chmela. Občas mi připadají zbytečné kecy těchto pánů až místy trapné, ale to nemění nic na tom, že u 90% jejich scének se zaručeně pobavím! Čili asi takhle: Kdo nemá rád Genzerův a Suchánkův styl humoru, připadá mu tento pořad jako věčný aušus, ale pro ty kteří je mají rádi, je to příjemná oddychovka na večer. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 70% (3*) | ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj