Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

myse

Dávám jednu * hercům za snahu. Asi to nebude žádná sranda, takhle tam stát a improvizovat. Nicméně, pořad nemá vůbec úroveň a korunu tomu nasazuje ten slovenskej moderátor, kterej se tam v jednom kuse nekontrolovatelně řehtá, jakmile se na place něco řekne, na tom, zda to bylo vtipný nebo ne, už přece nezáleží, že... G+S jsou dávno okoukaní a přecházejí do trapností, takže celou kvalitu improvizace posunují ještě o něco níže. Celkem sympatický je mi naopak humor Ondřeje Sokola, je neokoukaný a působí, že jako jediný má v hlavě aspoň nějaký mozek. Za jeden pořad se tam jeden-dva vtipy najdou, ale to by taky bylo, když se "umělci" celých 20 minut nesnaží o nic jinýho; prostě jim to většinou nevyjde, ale to je fuk, lidi se smějou jak smyslu zbavení. Většina fórů je trapná a stupidní a až mě zaráží, jakou popularitu tenhle podřadnej pořad má. Češi, fuj, najděte si inteligentnější humor! ()

Milda003

Je jasný, že improvizace je těžká věc a né-vždy se podaří nějaký ten vtip urobit. Hvězdičku ode mne vysloužili snad jen Igor Chmela a Ondřej Sokol, kteří rádoby showmeny Genzera a Suchánka strčí do kapsy jak prd. ()

playboy_05

mohu ocenit originalitu...ale nevím, mě vážně ty improvizovaný scénky nepřipadaj vtipný ani trochu, ikdyž dokážu pochopit, že někomu se to třeba líbí ()

JackDullBoy

Asi by som nemal problém ubrať aj tie dve hviezdičky ale vďaka improvizácii a nečakaným momentom sa človek niekedy ale naozaj len niekedy aj zasmeje. Za ich snahu jedna * a za ich potešenie z hrania druhá * ()

BrianStorker odpad!

Tak nevím, zda se baví účinkující pánové, nebo se má bavit divák... Tento styl humoru mi přijde trapný. Kde jsou Šimek, Grossman, Holzman, Sobota, Nárožný, Dvořák, Bohdalová... To byl alespoň humor na úrovni, ale toto..? Ubohost. ()

casef

Ze začátku jsem to odsuzoval a připadalo mi to trapný, ale postupem času jsem si na jejich humor a vzájemnou chemii zvykl a nyní se u toho dobře bavím. ()

Bezda22

Já jsem Partičku nikdy nesledoval. Každej řikal, jak je to dobrý a mě to bylo jedno. Ale když to doma běželo a tak jsem si k tomu sednul a tu novou řadu co teď TV vysílá sleduju celkem poctivě a hrozně mě to baví. Já takovej humor mám prostě rád. Nic v tom nehledám, chci se jen smát a tohle mi k tomu úplně stačí. 75% ()

Allka

Hodně dlouho jsem tu měla plný počet hvězdiček, ale poté, co to kluci po první veleúspěšné sezóně začali flákat, a poté, co jsem začala sledovat originální Whose Line Is It Anyway, musela jsem hodnocení hodně snížit. Přesto jsem pořád toho názoru, že Partička patří k těm nejlepším pořadům, které kdy spatřily světlo světa na českých komerčních stanicích. ()

OlushQa

Partičku jsem viděla 2x živě a musím říct, že byla naprosto dokonalá. Škoda jen, že v TV jsou hry prostřihané, tak občas nedávají smysl, proto doporučuji pustit si na Prima Play UnCuty (celé verze her). Pravda některé hry jsou slabší, ale co čekat od improvizace, že? Partička je jediný český pořad, na který se dá dívat. Ondřej Sokol je naprosto perfektní. ()

Indyi

Humor pánů Suchánka a Genzera mi nesedí. Na můj vkus je to příliš vulgární a trapné a vhodné spíš na vesnickou zábavu. No asi tak na úrovni našeho pana prezidenta, asi proto je ten pořad tak populární. ()

nesli odpad!

Megasračka * trapnost * ubohost = lepší je koukat 40 min do rohu místnosti na výkal. Smutné, kam to pánové dopracovali... ()

create

Dobrá zábava a zajímavý nápad, pár dílů jsem se slušně bavil, poté začíná být pořad stereotypní a nudný. Pořad postrádá více nápadů a postupné oživování, například jsem si vždycky říkal, proč se nevystřídají jiní herci za méně okoukané. ()

Kulpotavs odpad!

Když tuto vaši oblíbenou tlupu srovnám s esy jako byli Vladimír Menšík nebo Felix Holzman, tak je tohle jenom banda kromaňonců. Nechápu, jak se u tohoto někdo může smát!!!! ()

JeanMarthan

Suchánek s Genzerem jako duo nebyli nikdy zárukou dobré zábavy. Ano, občas se jim podařilo vymyslet něco opravdu skvostného, ale to bohužel dosti zřídka. I tak si ale kolem sebe dokázali vytvořit jakousi auru zábavných super komiků. Když posoudím úroveň Partičky s ostatními improshow ve světe, mám tu jasný propadák. Co je špatně? Genzer trhá rekord v počtu sprostých slov za půlhodinu, vážně super, ale o herectví bych tu vůbec nemluvil (publikum však bouří smíchy - no comment). Suchánek se mi vcelku líbí. Sokol je mi děsně nesympatický, ale improvizuje občas velmi slušně no a Chmela - nejpasivnější a nejnudnější prvek této podivné společnosti. K afektovanému Danglovi už nemá vůbec cenu se vyjadřovat. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj