Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Figu

Né každej může tenhle humor, občas na bázi stupidity a retardace. Jakby ne, když v tom maj prsty Suchoš s Geňou. No a za to je žeru. Když se k tomu přidá i Igi a Ondra, určitě je to do plusu! Náhradník a nynější stabilní člen "Bohouš" Novotňák je taky super! K tomu nějaká ta fajnová čelovka nebo párty a není co řešit! V Partičce je důležitý bejt pohotovej! Rád bych si to s klukama někdy zapařil, pač na živo jsou excelentní! 90% ()

Attta

Vcelku zajimavé, ale jen proto, že jde o improvizaci. Dvojici Genzra a Suchánka moc nemusím, ale tohle není špatné. Nevyhledávám to, ale když na to náhodou v TV přepnu, tak se na to kouknu. ()

Skleena

Nemají to chlapci s ohledem na ten fakt, že je show srovnávána se svým britským originálem, jednoduché - zvlášť v kombinaci s tím, jak moc jsou Suchoš s Geňou předem škatulkováni do toho šuplíku "nízké zábavy". A nutno říct, že ne vždycky se to u nějakých scének stoprocentně podaří, na druhou stranu je to asi to lepší, co lze v současné době v televizi z toho "zábavnějšího soudku" sledovat. ()

Sinn

Kdyby nebylo Genzera a Suchánka a taky toho fujfuj komentátora, mohla by to být dobrá švanda. Přiznávám, že jsem se párkrát (ano, 2x) hodně zasmála, ale...není to málo, Antone Pavloviči? Je. ()

Amroth666

1. díl - 100%, 2. díl - 100%, 3. díl - 99%, 4. díl - 100% - nejlepší díl (Němci ve válce), byl další pátek, já čekám na další díl a on nepřišel ... jděte do háje, fakt! Konečně něco dobrýho a vy to zrušíte po čtyřech dílech. Běžte se bodnout. ____ K pokračování konečně došlo a já do 23.7. 2012 zatím nepropásl ani jeden díl. Stále velká show, která se ale začíná malinko kazit, jelikož už to sami aktéři nedělají tak poctivě, lépe řečeno na to docela dost serou a vtípkují mezi sebou než mezi nimi a divákem. Po té pauze dávám hodnocení všech ostatních dílů - 90%. ____ Docela mi vadí, jak na to nikdo nekoukal. První díly nikdo neviděl, ale teď jak každej dělá znalce a dělá z toho nejlepší pořad. To je kouzlo české společnosti. Kouká na to jeden, mrknu na to taky, hlavně když se u toho zasměju. ____ ()

bukowski83

Všem pánům, paním, slečnám a mládencům z odpadova! a jednohvězd, zkuste si vy chytráci stoupnout před nějaké publikum a začněte improvizovat. Až rozesmějete a pobavíte alespoň jednoho člověka, zjistíte třeba, že to není tak jednoduché, vrátíte se na profil tohoto pořadu a znova přehodnotíte ty vaše odpady a jednohvězdy! Nazdar! ()

annihilation odpad!

Dost často chodím na malé improshow, kterých se účastní v podstatě amatéři (ať už jde o lidi, které to prostě baví dělat, nebo o studenty famu, kteří se na improvizacích učí), každopádně ten pravý amatérismus přichází teprve v tomto televizním sračkopořadu, kde si partička idiotů hraje na klauny. Pořad, který vám během minuty zahubí milion mozkových buněk raději vypněte (a televizi pro jistotu vyhoďte z okna) a zajděte se podívat osobně na nějakou menší impro-akci, která má nejen duši, ale také mozek. ()

C0r0ner

Na Erasmu jsem svým smíchem vyplňujícím půlku koleje získal nesmrtelnost. Samozřejmě to bylo během Partičky, kterou tímto jmenuji tím nejzábavnějším, co jsem kdy viděl. Moc nechápu to nízké hodnocení, ale holt každému své. To, že se dokážu určitě napodesáté hystericky smát u určitých scének, je pro mě záruka kurevsky geniální zábavy. Výčet toho nejlepšího - reklamace asfaltu, Kim Čong-Un, blázni - "i", Krteček, Tříhlavý drak, E.T., popeláři na autě, ředitel školy Chundela, perspektiva - malování pokoje, vlastně celá párty a seznamka a mnoho a mnoho dalších. Pro mě je to jednoduše dokonalá zábava. 100% ()

Matrinx

Genzer se Suchánkem patří už dávno do důchodu a žádná show, která by chtěla být kvalitní by je neměla angažovat. Pokud se chcete kouknout na kvalitní improvizační show, tak zkuste britskou Fast and Loose (http://www.videacesky.cz/skece/fast-and-loose-dopredu-a-zpatky). Dokonce nepotřebují moderátora, který se svým vynuceným smíchem nesnaží zachránit trapnost "komiků"... Když kvalitu, tak do zahraničí... ()

sulimo

A víte, že ono to vlastně není vůbec tak hrozný? Na Fast and Loose to nemá ani zbla, ale to by byl zátrak všech zázraků, aby někdy něco mělo, takže v rámci možností a většinou české televizní trapnosti mohu za sebe prohlásit, že se mi to líbí, a ať po mě klidně mrskne ovladačem ten, kdo se ani jednou nezasmál. ()

Alfréda

Kvalita této kdysi obstojné show padá, zatímco hysterie a vulgarita Suchánka roste. Nejde se na to dívat. Vtipů o prdech a homosexuálech a sexuálních narážek se člověk taky jednou přejí. ()

LenkaAK odpad!

Já improvizaci ráda, ale co je moc, to je moc! Viděla jsem několik dílů, snažila jsem se na tom najít něco vtipného, něco, proč bych se na to měla dívat. Bohužel má celá snaha vyšla naprosto naprázdno. Spíš než smát se mi chtělo brečet, jak hluboko je možno v umění zajít. Prostě tohle není a nebude můj šálek čaje. S úsměvem na rtech vzpomínám na Ruskou ruletu pánů K + L. Možná, kdyby tato show přišla na obrazovky před dvaceti lety, budu hodnotit jinak... ()

blitzer

Partičku jsem začal sledovat až asi rok po jejím rozběhu a musím říct, že je to fakt prča. Nejlepší skeč je pidli mni tinhli. Co se týče protagonistů, tak přede všemi smekám, že jdou takhle odvážně s kůži na trh; moje hodnocení je: 1. Ondra, 2. Suchoš, 3. Geňa, 4. Igor (i když ten taky dokáže občas zaperlit). Už ze samé podstaty pořadu je jasné, že ne všechny improvizace se povedou, a proto se zdržím plného hodnocení. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj