Nová holka

USA, (2011–2018), 53 h 23 min (Minutáž: 20–24 min)

Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lake Bell, Rachael Harris (více)

Série(7) / Epizody(146)

Nová holka se vyznačuje mladým hereckým obsazením, které přináší nový pohled na přátelství. Jess Day (Zooey Deschanel) potřebuje po těžkém rozchodu nové bydlení. Hledání na internetu ji zavede do skvělého podkrovního bytu… a ke třem nezadaným klukům, které nikdy předtím nepotkala. Nick (Jake Johnson), absolvent právnické fakulty, který se stal barmanem, je nejvíc při zemi… a zároveň nejzarputilejší. Schmidt (Max Greenfield) je hýřivý mladý profesionál, který je pěkně pyšný na své břišní svaly. Winston (Lamorne Morris), je silně soutěživý bývalý sportovec, který neví, co dál. Skupinu doplňuje Jessova nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone), modelka se zabijáckým mrtvým výrazem. Pětice si uvědomí, že se navzájem potřebují víc, než si mysleli, a nakonec vytvoří půvabně dysfunkční – nebo podivně funkční – rodinu. (Disney+)

eMejla odpad!

Inu parta dvou židů, židovky, černocha a nějaké indické roštěnky není až tak vtipná, jak se může zdát. Většina použitého humoru je trapná a těch několik málo dobrých scének seriál nezachrání. ()

tehol

Pri sledovani tohoto se citim strasne trapne za ty postavy... A nepamatuju si, ze by tam byla nejaka vtipna scena. To je docela blbe u komedialniho serialu ¯\_(ツ)_/¯ ()

Worbitka

viděla jsem pár dílů - stačilo - umělé, tak strašně uřvané, tak hrozně abnormální až trapné a hlavní hrdinové hrají jako studenti v ochotnickém divadle (dle mě), dabing to úplně zabil, nechápu tolik pozitivního hodnocení, tak nudné a křečovité.... ()

failik

V současnosti nejvtipnější seriál, který jsem dlouho odkládal a nakonec se mi trefil přímo do noty. Postavy, stejně jako herce jsem si hned oblíbil a až na pár výjimek v novějších řadách se skvěle bavil. ()

Dr.Miku

K tomuto serialu, aby ste si ho zamilovali si musite najst svoju cestičku, co bohuzial trva aj celu seriu. Mna to ale neodradilo a po case pochopite, ze charaktery postav su tu uplne super vykonstruovane. Kazdy z nich ma svoje špecifika a svoj druh humoru. Tento serial je ako spoznavat novych ludi, z ktorych sa napokon vykluju ti najlepsi priatelia. A v podstate je to aj hlavny lore. Hodnotim celok nie kazdu seriu zvlast, (nakolko som pri 5.) Nie vsetky casti su super vtipne, ale zbehnu rychlo, potom si jednoducho zapnete dalsiu a dalsiu cast a niekedy su to vazne klenoty s neotrepanym humorom resp. aj s momentmi, ktore mozu byt dojemne. Ocenujem, ze serial nebeži podla aktualnych americkych predstav, ale ze su tu obcas aj urazlive rasisticke a misogynne reči, samozrejme vsetko vo vtipnom duchu. Zooey je laska, ale osobne nesuhlasim, ze ostatni jej nestacia. Nick - totalne zlaticko, obcas neskutocne natvrdly az praveky v svojich nazoroch, Schmidt - proste Schmidt to treba vidiet, Cece - krasna ženska s povahou mužskejšou než Schmidt, Winston - trubka ako vyšita, Coach - macho, v 4.serii pri navrate si ho oblubite, atd atd, nespočet vedlajsich postav, ktore tiez nezaostavaju. Pozerat len anglicky s povodnym dabingom, cesky to grady nemalo vobec! Ak by som si mala pozriet znovu ako Priatelov tak urcite ANO. ()

SNCIS

Sitcom plný nuceného humoru, který nezachrání ani pohledná Zooey Deschanel. Jen 2 série a nehodlám se k tomu vracet. - 30%. ()