Nová holka

USA, (2011–2018), 53 h 23 min (Minutáž: 20–24 min)

Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lake Bell, Rachael Harris (více)

Série(7) / Epizody(146)

Nová holka se vyznačuje mladým hereckým obsazením, které přináší nový pohled na přátelství. Jess Day (Zooey Deschanel) potřebuje po těžkém rozchodu nové bydlení. Hledání na internetu ji zavede do skvělého podkrovního bytu… a ke třem nezadaným klukům, které nikdy předtím nepotkala. Nick (Jake Johnson), absolvent právnické fakulty, který se stal barmanem, je nejvíc při zemi… a zároveň nejzarputilejší. Schmidt (Max Greenfield) je hýřivý mladý profesionál, který je pěkně pyšný na své břišní svaly. Winston (Lamorne Morris), je silně soutěživý bývalý sportovec, který neví, co dál. Skupinu doplňuje Jessova nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone), modelka se zabijáckým mrtvým výrazem. Pětice si uvědomí, že se navzájem potřebují víc, než si mysleli, a nakonec vytvoří půvabně dysfunkční – nebo podivně funkční – rodinu. (Disney+)

mia.com

Ja nevim no :D jako je to celkem dobre,ale casto uz moc mimo. Hlavne totalne nesnasim Jess. Je totalne vypatlana a neumi se chovat. Mam kazdej dil akorat chut ji profackovat,at se vzpamatuje.. ()

ronyyy odpad!

Nechápu tolik pozitivních hodnocení. Viděla jsem jen pár dílů, ale ty otravné a nevtipné postavy mi dost stačily. ()

Tabitha

Pilotní díl jedna velká trapnost. Škrobené tváře v šaškovských situacích. Nicméně jsem tomu dala ještě šanci a když jsem si zvykla na Zooey, co ze sebe dělá zbytečně blbku, tak další díly jsem se i bavila a u posledních dvou se i smála. ()

CrazyAdinn

Přiznám se, že jsem čekala daleko víc. Ale zatím se pořád ještě bavím, tudíž nebudu nic kritizovat. Naopak bych vyzdvihla úžasnou Zooey a roztomilého Justina. ()

s.u.g.e.r.

Zooey je fajn a komu se nelíbí ať...to ani nepouští. Dá se při tom pobavit, ale není to typu Two and a half men....takže se na Vás nevalí jedna hláška za druhou. ()

alimatye

Čím ďalej, tým lepšie a vtipnejšie. Niekomu to možno nepríde úplne najvtipnejšie, ale to len preto, že jednoducho nezdieľajú rovnaký životný štýl. Nemyslím tým že nemajú spolubývajúcich alebo niečo v tom zmysle. Len nechápu, respektíve nemajú rovnaké myšlienkové pochody ako v seriáli. Ja som sa tam náhodou celkom našla. Práve tie trápnosti a nešikovnosť Jess je na tom to prirodzené a najzaujímavejšie. ()

Lilith-ell

Nejsou to stoprocentní čtyři hvězdičky, ale... Je to děsně divnej seriál, asi proto mě nenudí. Humor občas těžkopádný, občas překvapivý a svěží. ()

Baerdeller

Prvních cca šest dílů je odpad. Kdybych zrovna v tu dobu neměl v ipadu stáhnutou dopředu první polovinu série a nebyl mimo internetové připojení, tak bych ani dál nekoukal... A byla by to škoda. V úvodní znělce několikrát zazní "kdo je ta holka" a to dle mě přesně vystihuje počáteční díly - nikdo vlastně neví, kdo ta holka je. A to ani tvůrci, kteří navíc vůbec netuší pro koho seriál dělají. Díky tomu jsou začínající díly poněkud bezpohlavní. Vypadá to jako by si Zooey, která je producentkou, prostě chtěla rozpustile zablbnout v roztomilých šatičkách bez nějakého vyššího smyslu... První díly se točí opravdu jen kolem skotačící Zooey; další postavy jsou strašlivě upozaděny a kdyby tam nebyly, tak by to ani nevadilo... Ale tohle se v následujících dílech (naštěstí) láme. Vedlejší postavy dostávají (trošku) více prostoru a začínají se (trošinku) profilovat. A tak od cca 7-8. dílu začíná poměrně pohodový nenáročný seriál... Slabší 3*** za ten nefungující a zbytečný začátek. Upřímně se divím, jak tenhle seriál vůbec mohl přežít takový špatný začátek a dokonce po něm získat druhou řadu (a pak dalších 5 řad). Nechápu, holt patřím mimo cílovou skupinu. ()

michaelka.m

Pilotní díl nic moc, ale postupně se to začíná vyvíjet k lepšímu a k lepšímu. Zooey Deschanel je skvělá a Maxe Greenfielda zbožňuju! ()

anezka123

Kdo se chce fakt pobavit, nesmí skončit po prvních dvou dílech, které jsou si dost podobné a ze začátku to prostě překousnout, protože ano, opakovaný vtip není vtipem... ALE: pak se to rozjíždí, herci zjevně upouští od předepsaných charakterů a hrají sama sebe, což je třeba v případě Zooey Deschanel fakt odbourávající podívaná... ()

beaverkiller

Trvalo mi dlouho, než sem si na postavy zvykl a donutil se koukat na další díly. Na jednu věc se ale zvyknout nedá. Na hlas hlavní představitelky (v originále). Je to něco fakt příšernýho, hlavně když zpívá. I když má na netu hezký nahatý fotky, tak sem jí nerozdejchal. Jinak nenáročný seriál, který má asi víc horších dílů než lepších a časem dost nudný. ()

RoryWhite

Poté, co jsem shlédla 1 díl tohoto seriálu, pomyslela jsem si: "Proboha, kdo mohl natočit takovou blbinu!" Nicméně jsem mu dala druhou šanci a... ONO MĚ TO CHYTLO! Je to barevné, milé, plné humoru, který jsem si oblíbila, a v určitém slova smyslu i chytré. Prostě seriál do deštivých dnů, proti mizerné náladě a nebo jen tak, na relax! Tento seriál se nikdy nedočká popularity u široké veřejnosti, na to je až příliš nekonvenční, ale mé srdce si získal... ()

Minoka

Postupem času se kvalita opravdu zlepšuje. První díly jsou zmatené, stejně jako hlavní postava Jess. S přibývajícími díly pánové začínají vstupovat do popředí. Za mne má jedničku s hvězdičkou Schmidy, který se zkrátka umí odvázat. Horší už je to s Nickem, který se celou dobu jeví tak nějak nevýrazně. Přiznávám se, že jsem obě série zmákla během pár dní, což možná bude důvod proč se mi seriál jako celek velmi líbí. Kdoví, zdali by tomu tak bylo, kdybych musela čekat na každý nový díl... ()

katikka

New girl sa snaží ašpirovať na miesto HIMYM a myslím, že v 2. a 3. sérií sa mu vcelku darí zaujať. Rovnako využíva prvky ako spomienky na svoje intrákové vysokoškolské časy a správanie Schmidta voči spoločnosti (najmä ženskej) sa občas podobá na Baneyho. ()

koboldek

Příjemné odreagování a originální humor. Zpočátku občasně plitký, ale později skvěle podán. A o tom to je - zabavíme se a žijeme s hrdiny jejich humorně reálný příběh. ()

Nuskatch odpad!

Jsem asi výjimka, ale nemůžu tomu přijít na chuť. A to jsem se snažil skoro dvě série. Nefunguje ani jako zvuková kulisa pro vysávání. Pokaždé, když slyším tu nezajímavou, hloupou, věčně menstruující, infantilní a hlavně uječenou holku, jde na mě migréna a musím to vypnout. I když tahle charakteristika sedí na většinu hlavních postav, tou holkou myslím hlavně Jakea Johnsona, nejprotivnější osobu v seriálu. Je to sice dobrák, ale jinak nudný, trapný a líný budižkničemu bez šarmu, bez vývoje, bez budoucnosti. Ani ostatní herci ve svých rolích nijak nevynikají. Možná proto, že ani není co hrát. Scénář nejspíš neexistuje, postavy se mezi sebou navzájem překřikují v improvizovaných dialozích. Pokus o další vtipnou "vztahovku" alá Přátelé, TBBT, nebo HIMYM prostě nevyšel. ()