Nová holka

USA, (2011–2018), 53 h 23 min (Minutáž: 20–24 min)

Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lake Bell, Rachael Harris (více)

Série(7) / Epizody(146)

Nová holka se vyznačuje mladým hereckým obsazením, které přináší nový pohled na přátelství. Jess Day (Zooey Deschanel) potřebuje po těžkém rozchodu nové bydlení. Hledání na internetu ji zavede do skvělého podkrovního bytu… a ke třem nezadaným klukům, které nikdy předtím nepotkala. Nick (Jake Johnson), absolvent právnické fakulty, který se stal barmanem, je nejvíc při zemi… a zároveň nejzarputilejší. Schmidt (Max Greenfield) je hýřivý mladý profesionál, který je pěkně pyšný na své břišní svaly. Winston (Lamorne Morris), je silně soutěživý bývalý sportovec, který neví, co dál. Skupinu doplňuje Jessova nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone), modelka se zabijáckým mrtvým výrazem. Pětice si uvědomí, že se navzájem potřebují víc, než si mysleli, a nakonec vytvoří půvabně dysfunkční – nebo podivně funkční – rodinu. (Disney+)

Dawisko

Pilotný diel hrúza. Po 4. dieli sa to začalo rozbiehať a zatiaľ som niekde v polovici druhej série. Niektoré diely sú mimoriadne nudné, iné sú zábavné. Našťastie prevažujú tie lepšie diely. Celkový dojem mám dobrý. Od tohto seriálu netreba čakať nič iného, ako nekonečné rozoberanie vzťahov a sexu. 70% ()

EliG

Tak som sa na ten seriál a Zooey Deschanel tešila. Prvé dve/tri série jej to aj celkom šlo (+ zaujímavá romantická zápletka medzi Schmidtom a Cece) ale potom to začalo ísť dolu vodou... Dúfam, že Zooey čoskoro uvidím aj v nejakom dobrom filme. ()

Vasyl

Zezačátku to bylo divný a nevtipný. Pak jsem si dal sérii a půl pauzu a trojka a čtverka mě baví hodně. A miluju Cece, ten její úsměv je snovej. ()

Bau.Baushka

Takový ten seriál, který necháte běžet, když jen tak pustíte televizi, ale vlastně ani nemáte v úmyslu se koukat. Hlavní hrdinové se chovají divně, nepřirozeně i na sitcom, napsané charaktery hercům nesedí. ()

AndrewNewman

Prvá séria je určite najslabšia, no už pri druhej sérii sa autori skutočne polepšili. Zatiaľ je to lepší priemer, ale som na tretej sérii tak uvidíme. UPDATE: Po druhýkrát som už viac docenil všetky tie vtipky, ktoré som po prvýkrát asi nejak nevnímal. Pridávam o jednu hviezdu viac, pretože si tvorcovia po celý čas nielen udržali príjemnú atmosféru, ale s každou ďalšou sériou sa len zlepšovali. Najzaujímavejšou postavou je Schmidt. ()

Dashia5

Když jsem si pustila 1 sérii říkala jsem si..co to proboha je? Jenže dala jsem tomu čas a na Jess jsem si zvykla tak moc, že jsem se do toho seriálu pustila naplno. Občas jsem si přála aby se do všeho nemíchala, a nekomplikovala tak klukům život..ale o čem by to pak asi bylo?! :-D.. Kluci mi přišli hrozně uřvaní...občas:-D, nejvíce tedy Nick a jeho agrese. od 2 série jsem si seriál zamilovala mnohém více a jsem natěšená na další sezónu. Zatím se najde minimum dílu které byly opravdu nudné. Seriál má svou jiskru, a pořád je se na co těšit. Jediné kdo mi moc nesedl v 5 sérii je chvilková "náhrada" za Jess, Megan Fox. Myslím si že tak ulítlou, vynalézavou a praštěnou holku by nezahrála žádná herečka tak skvěle jako Zooey D. ()

anetd1

Tahle dysfunkční partička mi připomíná mé skvělé roky sdíleného bydlení s opačným pohlavním v trojnásobný přesile, a i přesto, že to není herecky úplná hitparáda, spousta momentů je zachycená naprosto geniálně, kolikrát až bolestivě autenticky, a je to skvělý. ()

Tristanian

Po dvou dílech: První líbil, druhý nudil. Zázrak se nejspíše nekoná. EDIT: Po deseti dílech: Je to především nuda, kterou prostě Zooey nezachrání... ()

Wynne

Zooey Deschanel jsem dříve měla ráda (500 dni se Summer) pro její roztomilost a takovou tu správnou dávku "divnosti". Tady ale dost často schází vtip a navíc se zdá, že Zooey hrozně ráda poslouchá svůj hlas a New Girl používá jako ego booster. ()

oSiSko

Po troch dieloch treba povedať, že je to one man(woman) show, Zooey je rozkošná, jediný, kto jej dokáže aspoň trochu sekundovať je Max Greenfield, každopádne je to v pohode seriál, ktorý nespôsobuje žiadne záchvaty smiechu, skôr taký úsmev, ktorý vás drží pri živote celú dĺžku epizódy, stojí za vyskúšanie, ale nič návykové na tom určite nikdy nebude. 2 séria je o triedu lepšia ako prvá a už sa stále viac a viac teším na nové diely, skvelý seriál s dosť kvalitným humorom ()

piskotnik21

Rozkošný seriálik, tak ako Zooey sama. Vtipných scén na ktorých sa naozaj zasmejem je síce menej, napriek tomu som si partičku sympatických spolubývajúcich veľmi obľúbila. Celé je to veľmi milé a pokojné :) ()

Phlame

Prvním krokem k tomu, abyste se pobavili je uvědomit si, že New Girl není sitcom typu BBT nebo Friends. On to vlastně ani není sitcom. Celé mi to připadá, jako by se někdo snažil nacpat čtyřiceti minutový seriál do dvaceti minut (tady je uvedených 30 min, ale ve skutečnosti díl trvá 20-25min), postavy neustále chrlí další a další dialogy, z nichž je bohužel jen velmi malé množství vtipných. Ono vůbec jednotlivé epizody jsou špatně napsány a potenciál charakterů je totálně nevyužitý, casting nestojí za nic až na Zooey (Jess) a i ta se s postupem času okouká. Paradoxně nejvtipnější postavy jsou ty vedlejší, které se objevují jen v některých episodách (pomocník Cliff; šéf Winstona...). Po první sezóně hodnotím //65%, za Zooey a některé vtipné momenty//, uvidíme jak dopadne příští řada, ale moc velké šance tomu nedávám. ()

HaBe

Ano, má to trochu pomalejší rozjezd a zezačátku to není tak super, ale po pár dílech si to člověk prostě zamiluje. Je to skvělý seriál a těším se na další díly! A doporučuju ho, samozřejmě. ()

kverula

Minimálně 1x se během každého dílu pořádně zasměju. A to je dost, myslím. Mimochodem, může to tak mezi spolubydlícími vážně chodit? Já když bydlela se dvěma mužskýma, hádali jsme se jen o to, kdo má v týdnu uklízet. ()

mik3shka

Není to špatný seriál pokud chcete něco, u čeho vypnete, zrelaxujete. Občas se u toho posmějete, protože tahle banda fakt patří do blázince :), ale že by to bylo o záchvatech smíchu co minutu, to fakt ne. Na odpočinutí ideální, žádné drama, žádné emoční vypětí, pohoda jazz.... Určitě se kouknu i na 3. sérii. ()

jaqubko

Po dopozeraní prvých dvoch sérií môžem s pokojom odporučiť tento seriál niekomu, kto mal rád Priateľov či Ako som spoznal vašu matku. New Girl však dokáže balansovať na tej hrane, keď vzťahy hrajú síce prím, ale stále dokáže prinášať humor aj prostredníctvom epizodických príhod. Alfou aj omegou celého seriálu sú charaktery a herci za nimi. Dôležité je prekusnúť sa cez niekoľko prvých častí a zamilovať sa do postáv. Tie sú fantasticky svojské a originálne. Samozrejme Zooey vedie, no komediálnym zjavením je pre mňa i metrosexuál Schmidt (Max Greenwood). Obzvlášť vo svetle posledných dvoch-troch sezón seriálu Ako som spoznal vašu matku, ktorý sa utápa vo svojích plytkých postavách a opakovaných vtipoch, je New Girl príjemný svieži vánok. Nečakajte nijak sofistikovaný humor, ale neinvazívny a politicky korektný, za použitia klasických komediálnych metód. ()

Asrael

V půlce druhý série to vzdávám. Už od začátku to vypadalo jako tlouštík na maratonu, ale teď už tomu došel dech úplně.. ()