Nová holka

USA, (2011–2018), 53 h 23 min (Minutáž: 20–24 min)

Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lake Bell, Rachael Harris (více)

Série(7) / Epizody(146)

Nová holka se vyznačuje mladým hereckým obsazením, které přináší nový pohled na přátelství. Jess Day (Zooey Deschanel) potřebuje po těžkém rozchodu nové bydlení. Hledání na internetu ji zavede do skvělého podkrovního bytu… a ke třem nezadaným klukům, které nikdy předtím nepotkala. Nick (Jake Johnson), absolvent právnické fakulty, který se stal barmanem, je nejvíc při zemi… a zároveň nejzarputilejší. Schmidt (Max Greenfield) je hýřivý mladý profesionál, který je pěkně pyšný na své břišní svaly. Winston (Lamorne Morris), je silně soutěživý bývalý sportovec, který neví, co dál. Skupinu doplňuje Jessova nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone), modelka se zabijáckým mrtvým výrazem. Pětice si uvědomí, že se navzájem potřebují víc, než si mysleli, a nakonec vytvoří půvabně dysfunkční – nebo podivně funkční – rodinu. (Disney+)

Dacsus

Uff, nechápem. Nechápem to hodnotenie - za prvé dve časti som sa nezasmial ani raz, naopak, neustále ma deptal pocit trápnosti. Prázdne, stupídne, nevtipné, primitívne a naozaj hlúpe - ale tam to asi speje, vychovať si z divákov hlúpe ovce, veď práve taký zblajznu akúkoľvek kravinu... ()

MorraEddie

Pravda je taková,že rozjezd byl vážně slabý,ale postupem času se z toho vyklubala skvělá zábava. Zooey a Jake jsou skvělí a vlastně celá parta je k popukání. ()

silvusaak

Cekala sem mnohem vic. Suchy, ne moc vtipny, takovy utaply a do toho silena Jess co porad knoura nebo zpiva. Na prima love a chripku dobry jinak nic moc.. ()

Ironhead

Veskere vtipy vesmes trapne a herecke obsazeni dost nesympaticke vcele s pro mne protivnou Zooey Deschane... Sitkom u ktereho se bohuzel ani jednou nazasmejete ba dokonce ani neusmejete... *palec dolu* ()

michalkop

Po pilotním dílu musím konstatovat, že seriál má rozhodně potenciál. Uvidíme, co z toho vyleze. Jak tu už někdo psal, Jess daleko lépe hraje než zbylí kluci. Nevím, jak ostatním, ale mě to tamější zpívání nepřijde moc zdařilé ani vtipné - do budoucna to bude možná brzda k úspěchu. DOPLNĚNO: Po třetí epizodě nad seriálem úplně lámu hůl. Stále téměř nevtipný, hrubý a neotesaný. Ústřední kvarteto se stále nijak nevybarvuje. Dokonce se mi zajídá i sama Jess. Hodnocení sníženo o dvě hvězdičky. ()

niks

Už dlouho jsem neviděla něco tak zoufale trapného... Zooey Deschanel jednoznačně přehrává a celkově není na seriálu vůbec nic, co by mě zaujalo... ()

xpluhace

Povedený seriálek, na který však ale u mne přijde řada, až když není na co jiného kouknout a není čas na film...Nicméně daleko více by mu slušela jiná hlavní představitelka, která se mi tam vůbec nelíbí a to její pitvoření ,nebo co to vlastně je, mi občas leze i na nervy. Nicméně pánové(jako vždy :D) to zachraňují a dodávají seriálu takový zvláštní, těžko definovatelný šmrnc, víc než vtipně tento seriál působí tak nějak mile a spíš než záchvaty smíchu u vás vyloudí takový ten lehký úsměv, nicméně mnohdy dlouhotrvající...Hannah Simone je potom třešničkou na dortu :P ()

Olafa

První dva díly mi přišly trapné a strašně nevtipné, ale pak už jsem seriál hltala a smála se nahlas jak šílenec. Každý díl má "něco". ()

lilylove

Tenhle seriál se mi líbil,někdy i hodně líbil ale postupem času mě to bavilo míň a miň.Zezačátku to byl pohodový sitcom,ale pak mi to začalo připomínat drama.Skončila jsem někde na začátku druhé série.Možná se k tomu seriálu někdy vrátím. ()

mackyns

Pilot ma takmer odradil, po jeho zhliadnutí som zvažoval či dať odpad alebo jednu hviezdičku ale s každým ďalším dielom prichádza zlepšenie. Zatial 45% ()

migl

Sympatická Zooey Deschanel vo viacmenej trápnej roli, ktorá stvárňuje pipinu na úrovni 12 ročnej pubescentky ()

soarka

Je možné, že jsem se nezasmála ani jednou? Nechápu tak pozitvní hodnocení. Alespoň by tam mohli dodělat umělý smích, ať alespoň vím, které ty situace mají být vtipné. ()

Pointed

Hodnocené po 3. sérii. New Girl se pozvolna rozjíždí. Během poloviny druhé série teprve nabírá ty správné grády. Dejte tomu šanci :) ()

BaHa

Člověk musí přežít několik prvních nudných a nejistých epizod, od sedmé epizody už se ale zasmějete, Zoey si mě získala a stejně tak zbytek osazenstva. Lehce zmatená ze zmizení Coache. Edit: S každou epizodou lepší, vtipnější, romantičtější a zkrátka úžasnější. ()

Wajny13

Tenhle seriál mě baví, čím dál víc (dokoukávám 3. sérii)! Všechny postavy seriálu jsem si ihned oblíbila - nejradši mám Jess, která je totálně praštěná. Ze začátku mi přišlo, že je to trochu přehnané, ale postupem času se Jess "zklidnila" a je to o moc lepší. Líbí se mi, že opět do seriálu zapojili Coache, který se ztratil už ve 2. dílu, ale teď opět dodává ten správný náboj pro pokračování seriálu. 5* ()

trojkolka

Zatím se mi nestalo, abych byla u seriálu takto rozpolcena s názorem. Tady opravdu asi záleží díl od dílu. Některý je vtipný, poutavý a s postavami soucítíte a baví vás, ale pak přijde díl, kdy si říkáte, jestli to opravdu myslí vážně a jestli může být ještě něco víc trapnějšího... No dokoukáno tak do půlky druhé řady a třeba se k tomu ještě někdy vrátím. ()

Radim98

Tak na 4 hvězdičky je to po první sérii určitě, už jen za to, že to typem humoru nekopíruje dva největší pilíře sitcomu posledních let - Friends ani BBT, ale přichází to s něčím vlastním. Jistě, náměty a zápletky už byly viděné jinde, ale New Girl je všechny přepracovává svojí formou a přichází s neotřelými a nečekanými rozuzleními dialogů a občas umí poslat do kolen. Pro mě určitě hodně milé překvapení, nečekal jsem od toho seriálu nic a dostal několik hodin hodně solidní zábavy. edit: Po shlédnutí posledních dvou řad nechávám hodnocení stejné i přesto, že úroveň šla jako obvykle v samotném závěru celkem výrazně dolů. Pořád ale myslím, že 4 hvězdičky jsou pro Novou holku fér. ()

GIN_ odpad!

Opravdu trapné a blbé, ty dva úchyláky jsem se naučil nenávidět během první minuty sledování jejich nemocného chování. Nedokážu si představit, že by na světě existovala síla, která by mě donutila shlédnout další díl. Brrrrr ()