Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

tala

Z môjho pohľadu ide o prvoplánový seriál, ktorý má zaujať širšiu masu, vzhľadom k príbehom a charakterom postáv, ale absolútne mi to nevadí a žeriem ho. Všetkým, počnúc soundtrackom cez obsadenie až po príbeh a spracovanie si ma získal. Ráta sa mi humor, štýl a aj keď vývoj je spomalený, celý ten "švihácky" feeling sa mi veľmi páči. ...a Gabriel Macht sa môže tešiť z postavy na mieru ušitej a ja už si len počkám na to ako sa vyvinie postava Mike, čo môže to byť ešte zaujímavé. ()

method1

Dlouho jsem odkládal, než se na tenhle seriál kouknu. A když jsem se k tomu dostal, nemohl jsem přestat. Během neccelého týdne zkouknuté všechny díly a vždy dychtivě čekám na další. Dvojice, která si užívá sarkastické, ironické a egoistické vtípky, nikdy neomrzí. Mike a Harvey jsou nejlepší parťáci jací se mohli najít. Jeden z mála seriálů, které mám opravdu rád. Ale i přes dobu, kterou už Mike s Harveym pracuje, měl by si pořídit lepší oblek. A pořád nemá tu širokou kravatu. :D ()

VLADEK

Tak vysoké hodnocení seriálu je fascinující. Myslím, že svým způsobem svědčí o sociálním a věkovém složení hlasujících. Po pravdě jsem u většiny dílů musel dělat ještě něco jiného, užitečnějšího. Vlastně celá rodina - manželka žehlila. Představa, že bych si seriál pustil a na 100% vnímal dialogy a věrohodnost příběhu, mi způsobuje kopřivku. ()

mrsin

Sice absolutně nereálné, ale přitom strašně chytlavé. Jakmile jsem viděl první díl, do měsíce jsem shlédl všechny série. 90 % ()

xpandelx

Seriál plný zvratov a vtipných situácií.Nikdy som teda moc právo neriešil, no po tomto seriáli mám zhruba predstavu ako to chodí v jednej z advokátskych kancelárií v Manhattane. ()

morepower

Zklamání, které tak z počátku vůbec nevypadalo. Epizody měly šťávu, nápad, drive, ale bohužel měly také jakýsi nádech americké snahy být "nejtvrdší a nejdrsnější" i za cenu naprostého utopení seriálu v "nereálnu". A přitom jsem měl pocit, že právě reálnost měla být limitně blízká 100% (jak jen to ve filmu jde). Zkrátka chvíli jsem seriál sledoval, než jsem se přejedl.. ()

mikiqex

Takový House M.D. z právnického prostředí, ovšem na rozdíl od House jsou zde případy často rozprostřeny přes více epizod a děj se daleko více prolíná (za mě mínus, protože si musím pamatovat souvislosti a "Previously on Suites" mi pomáhá jen minimálně). Každopádně je to po dlouhé době seriál, u kterého byla řada epizod, kde jsem prostě MUSEL vidět tu následující, abych věděl, jak to dopadlo (takže jako večerníček nedoporučuji, způsobuje kalná rána :). Řada silných osobností, v čele s übersympaťákem Machtem (Harvey), u mě ale vítězí Hoffman (Louis). ()

ariari

Podarilo sa tak na tri prvé série !človeku stačí pozrieť 15 dielov a potom sa to už opakuje, opakuje, opakuje, zápletky sú ako z detského pieskoviska, keď deti vreštia že im Ferko vzal formičku na piesok a ta oni si ju od neho vymlátia naspäť.   je to prehliadka páva v usporiadanom veľkom umelom a neexistujúcom blahobyte New Yorku,  Ich egá sa predvádzajú dokola utvrdzujúcimi sekvenciami, aký je každý z nich božský, aj keď v podstate útočia ako malé decká poväčšinu času na seba na seba na seba...kedy to vlastne odvádzali prácu? v reále by asi skončili na ulici alebo v armáde . ()

rEooo

Neskutočne dobre sa pozerá na Gabriela Machta ako predstaviteľa Harveyho Spectra, tato rola bola preňho ako šitá na mieru, a ani Mike nezaostáva, Luis je geniálny v kvazi záporák, môžem iba doporučiť a dať 5*. Možno jediná vec ktorá mi trochu prekáža je že slovo mrzí ma to a prepáč sa opakuje toľko krát že už sa mi o ňom aj sníva, ale to je len chybička krásy netrpezlivo čakám na 5.sériu. ()

TesterX

Vyhýbal jsem se tomu z jednoduchého důvodu - proč bych měl sakra čučet na seriál o právnících.. chyba lávky. Vtipný, dramatický a hlavně skvěle napsaný a originální seriál, který se dá zopáknout. Třetí sérka už trochu vaří, ale precizně sehraným postavám to nic neubírá. ///// 1. serie: ***** /// 2. serie: ***** /// 3. serie: *** ///// ()

Ironhead

Dalsi serial z pracovniho prostredi, kde se vyskytuji jen krasni a pritalzilivi lide a za celou dobu neuvidite nikdy nikoho pracovat :_) Celou dobu se tu jen resi kdo s kym a proti komu, kdo se stane/nestane partnerem tehle yuppie fpravnicke frmy a nebo kdo s kym bude/nebude spat/flirtovat... :_) Aneb, jak to doopravdy nefunguje v realnem svete... ale chapu, ze pro plno lidi je tohle unik od reality a o tomhle sni :_))) ()

kecinotrab

Nejlepší seriál na světě ! Mohu koukat na všechny díly pořád do kola a prostě to neomrzí ! Mike & Rachel the BEST ! Kč. ()

m.arta

"I'm Donna, I know everything." ...DOKONALOST.. oslovil mě hned od prvního dílu, hltám každou skutečnost, každou frázi a situaci. Neskutečné propojení, musíte se dívat dál a dál. Na vše existuje řešení, na všechno existuje ta správná reakce, slovo, odpověď, která vás posune dál.. Že všechno jde nějak udělat, nějak jinak říct a nějak jinak promyslet.. Stačí se dívat.. Miluju jejich životy.. miluju je.. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku