Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

LadyDoriana

Nevím, komu to přijde jakože to není právnický seriál. Můžu s klidem říct, že tohle je přesně právnický seriál, protože jak si to někteří lidé představují, právo je především o jednání s lidmi a boji o moc. Pracovala jsem nějakou dobu ve velké advokátní kanceláři a ano, přesně tohle se řeší - velké firmy, jak si udržet klientu a boje o moc. V tomhle naprosto přesně vystihuje 1.série. Další jsou jednoznačně slabší, protože právě to, co mě na seriálu nejvíce bavilo - tedy Mikova snaha ohajovat slabé, chyběla. Gabriel Macht je jednoznačně hvězdou seriálu, i když v 5. a 6. sérii už nemůžu trochu vystát "že nebojme se, Harvey všechny zachrání". Celkově je to ale velmi napínavý seriál, který vás nenechá chvilku v klidu. A co si budeme povídat o Louisu Littovi, to je směšný podivín, kterého snad máme každý ve svém okolí. ()

daetoxx

Je to takový uklidňující, vtipný a hlavně to vždycky dobře dopadne. Žádnej stres, kterýho jsem si ted se seriálama užil až až ;). ()

poppy75

dalsi zo serialov,kde krasni,draho obleceni arogantni ludia chodia ako bohovia,pozru na jednu stranu-vtipnyyy bonmot,pozru na druhu stranu-neskutocne ohuria citatmi a velkymi slovami...vsade dolezito sa tvariaci ludia,co sa stale niekam ponahlaju so starbucksom v ruke...nuda a dokonca trapne-aj bez pravnickeho vzdelania by som to dala lepsie...jediny dovod preco som pozrela-meghan markle-predsa som chcela videt,kto je ta priemerna herecka,ktora to dotiahla az na kralovsky dvor... ()

stret

Videl som dosť sérií tohoto seriálu a povedzme, že sa to dalo. Dokázalo to udržať pozornosť. Teraz keď je Mike oficiálnym právnikom vyplávala na povrch prázdnota deja. To už sa ma tam snažia dojať tým, že Mike a jeho nastávajúca nemá čas vybaviť si svatbu. Popri tom sa stali nedôveryhodnejšie právnické kecy ktoré pôvodne oslňovali domnelou pohotovosťou. Dnes je to slabý odvar, ale skôr to nikdy nebolo lepšie než priemer. ()

3logix

Takychto kvalitnych serialov je fakt malo. Malokedy sa stava, ze sa naboj nejakeho serialu nevycerpa ani po osmych seriach, pricom kazda s vynimkou tej prvej obsahuje az 16 epizod... Po tom, co odisla Gina, Patrick a Meghan, som cakal, ze serial bude upadat. Opak je vsak pravdou a Gabriel Macht s ostatnymi to davaju uplne na panov. Uz teraz sa tesim na 9tu seriu. U mna suverenne absolutorium. ()

McZmener

O tomto seriálu jsem se doslechl poměrně dost chvály, ale v průběhu třetího dílu to musím vypnout. Mám rád právnické prostředí, ale tady to vůbec není ono. Scény a dialogy mi přijdou pořád dokola podobné, sem tam se řeší nějaký vztah...nuda. ()

kepejo

Serial o par americkejch pravnicich, ve kterem se autori snazi poukazat na to, ze ne vsichni amici jsou tupci. Ale kdyz se povzneseme nad hloupy humor a nudnou zapletku, zůstanou jen tupe radoby pravnicke kecy, ktere me opravdu neberou. Nekdo se mozna pozastavi nad cizimi slovy kterym nerozumi, aby mohl machtovat pred kamarady, ale za vic ten serial nestojí. Krome vyuky arogantniho chovani pro nactilete a přehlídky značkových obleku serial mnoho nenabízí. ()

Vesprem

První díly mě bavily, ale brzy to přešlo. Zápletky se v podstatě opakují a na slovních přestřelkách - i když vtipných - se nedá stavět dlouho. Navíc řada klišé - všichni pracují 15 a víc hodin denně, ale kdykoliv potřebují mění plán řeší cokoliv než práci, ve firmě jsou samé štíhlé a luxusně oblečené ženy a všechny nosí minimálně 10cm podpatky.  Dlouhodobě nezajímavý seriál. Mike, Harvey, Luis nebo kdokoliv další prostě pokaždé najdou něco, co je zachráni ()

PanLord

Česká justice, měj se na pozoru, takhle vypadá pravá emerická právničina plná žraloků ničících životy obyčejných podnikatelů, jejichž firmy jsou postupně okusováný lidmi bez legálního a patřičného vzdělání. Zažijeme pořádnou orgasmickou rychlovku u kopírky a hlavně s pěknými lidmi. Avšak znenadání zjistíte, že úspěšný seriál musí platit úspěšné herce a lidé zodpovídající za chod natáčení si řeknou, že scénář nechají napsat malé dítě, aby se chechtáky co nejdříve hrnuly. Vypadá to, že za každým úspěchem amerického seriálu stojí následný pád. ()

janmatys

Špičkový seriál, co měl ovšem zůstat pouze u sedmi řad, a to je důvodem hodnocení 75% místo zamýšlených 90ti. Bez jednoho z hlavních hrdinů to zkrátka není ono, a je celkem jedno, jaký scénář vymyslíte a jaké postavy přidáte. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku