Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

Socirel

Na tomto seriálu se mi líbí skvělý casting, všechny postavy hrají své role opravdu skvěle a uvěřitelně, zvláště Gabriel Macht zvládá svou roli s bravurou, občas řekne vtipnou hlášku, nebo prohodí nějakou narážku, spolu a s Patrickem J. Adamsem jsou tahouny seriálu. ()

EricNor

První série 100%, druhá série 70%. Už se tam příliš řeší osobní věci a vnucují nám, jak je ten hajzl vlastně hodnej a strašnej dobrák a tak se mi to nelíbí. Plnej počet je za uspokojení z první série. Howg ()

PanBlack

Chcete kvalitní drama s nějakým tím občasným (vlastně docela často se vyskytujícím) dobrým vtípkem? Tak nahoďte kravatu a pusťte si tento seriál, protože neexistují lepší seriáloví právníci, než ti z firmy Pearson Specter. Kravaťáci jsou zářným příkladem kvalitního castingu a neexistuje snad nikdo, kdo by nechtěl takovou sekretářku, jakou je Donna, takže držím palce, ať je tu tento seriál s námi co nejdéle a především, ať si udrží svoji přinejmenším současnou kvalitu. 1. série - 85%; 2. série - 95%; 3. série - 90%; 4. série - 95%, 5. série (po deseti dílech) - 100% ()

exaven

Seriál je dobre napísaný a nik sa nemusí obávať, že by mu nerozumel po právnej stránke, všetko tam je dobre vysvetlené a pripadá človeku logické. Ktokoľvek castoval túto skupinu hercov si zaslúži emmy. Postavy sú hercom šité ako na mieru, niečo čo takto pasuje som snáď ešte nevidel. Škoda že ich doteraz obchádza aspoň nominácia na emmy. Výborný dej, herecké výkony a skvelá voľba hudbu do rôznych momentov ktoré pokryjú všetko čo v seriály chcem, od zaujímavých cez vtipné po emocionálne dramatické. Moja obľúbená postava i keď sa ťažko vyberá je Donna hraná geniálnou Sarah Rafferty. | 100% | 5* | ()

smiley_cz

Je to vlastně klasická telenovela. Koukáte se na krásné lidi v krásných interiérech a krásném oblečení, kteří řeší intriky, moc a trochu i vztahy. Ale je to super natočené, charaktery postav jsou konstantní a problémy, ač právní, jsou přehledné. ()

kratajirka

I přesto, že se ten seriál snaží vypadat, jako kdyby se vše odehrávalo na Manhattanu, dávám vysoké hodnocení. Pochopil jsem, jak se vyhrávají nevyhratelné právnické spory. ()

noel2305

První dvě série mě docela bavily. Ale už v půlce druhý série se z toho stala poněkud trapná telenovela. Dramatické odchody ze dveří, od stolu, nástupy do aut ... :-) ()

Conriocht odpad!

Skúšal som dva diely, ale pri tej nude som takmer zaspal. Kravaťáci je len trápny placebo seriál, ktorý má vyvolať pocit intelektuálnej úrovne tých, ktorí ho sledujú. A ako bonus otrasný a iritujúci ksicht Ricka Hoffmana. ()

allthistime

Prostě se nemůžu dívat na seriály z právnickýho prostředí. Realita je jiná a mě to rozčiluje. Když pominu tu právnickou omáčku kolem, tak co se hlavní dějový linky týče, je to spíš seriál pro chlapy. Příběh o tom, jak se chytrý pohledný muž prosadí i bez titulu u nejlepšího "vyjednavače", který je neméně pohledný, a tento neméně pohledný "vyjednavač" si ho oblíbí a .... , hraje evidentně přesně na jejich strunu... :) ()

Vaskova

The Suits geniálně spojují inteligentní a situační humor, ale i zajímavé řešení soudních sporů. Budete zLITTování ... HA HA HA ()

virus5161

První řada inteligentní zábava, půlka druhý ještě pořád, pak se mi to trochu začalo rozpadat a ve třetí mi přišlo, že je samotný překvapilo, že točej dál. Ale rozhodně to někdy dokoukám alespoň na konec čtvrtý.______tak třetí jenom kvůli Rachel a Doně :) ()

vicesvk

Vynikajúci seriál z právnického prostredia. Ide o viac, než len súdne spory, k súdnym ťahaniciam málokedy dôjde. V seriály ide o niečo iné. O právne kľučky, o pretromfovanie druhej strany. Prvá séria nastavila latku veľmi vysoko. Druhá séria jej úspešne sekundovala. Tretia séria bola z môjho pohľadu trošku iná, nakoľko sa priveľa častí venovalo jednému prípadu. Štvrtá séria bola asi najslabšia z celej série. Ale piata, dámy a páni, piata je opäť vynikajúca. Zápletka, zápletka je v piatej sérii veľmi zaujímavá. Hlavne druhá polovica je dych berúca. Vynikajúce obsadenie, skvelé charaktery postáv. Veď kto z chlapov by nechcel byť Harvey? ()

Denque

Jediný co mi vadilo po 5 sezonách, byl v té páté účes Mika Rosse. To prostě bylo příšerný a vypadal opravdu strašně.Výkony herců jsou pro mě zcela bez debat a tím myslím všechny, sice by se pár výjimek určitě našlo. Nejvíce mě osobně asi bavil Luis, kterej i když neměl pár scén za které by ho divák obdivoval, tak na 80% z nich jsem se musel prostě smát protože mě opravdu bavil. Co se týče hodnocení všech pěti sezon tak 5/5 u každé, ačkoli stejně jako v jiných seriálech jsou slabší místa tak zde se podařilo jí vzápětí něčím zaplácnout a udělat z toho parádní seriál. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku