Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

method1

Dlouho jsem odkládal, než se na tenhle seriál kouknu. A když jsem se k tomu dostal, nemohl jsem přestat. Během neccelého týdne zkouknuté všechny díly a vždy dychtivě čekám na další. Dvojice, která si užívá sarkastické, ironické a egoistické vtípky, nikdy neomrzí. Mike a Harvey jsou nejlepší parťáci jací se mohli najít. Jeden z mála seriálů, které mám opravdu rád. Ale i přes dobu, kterou už Mike s Harveym pracuje, měl by si pořídit lepší oblek. A pořád nemá tu širokou kravatu. :D ()

VLADEK

Tak vysoké hodnocení seriálu je fascinující. Myslím, že svým způsobem svědčí o sociálním a věkovém složení hlasujících. Po pravdě jsem u většiny dílů musel dělat ještě něco jiného, užitečnějšího. Vlastně celá rodina - manželka žehlila. Představa, že bych si seriál pustil a na 100% vnímal dialogy a věrohodnost příběhu, mi způsobuje kopřivku. ()

Gor'seye

Prvé tuším 2 série boli naozaj dobré, ale potom už si proste tvorcovia seriálu nevedeli vymysliet nič originálne alebo zaujímavé. ()

mrsin

Sice absolutně nereálné, ale přitom strašně chytlavé. Jakmile jsem viděl první díl, do měsíce jsem shlédl všechny série. 90 % ()

xpandelx

Seriál plný zvratov a vtipných situácií.Nikdy som teda moc právo neriešil, no po tomto seriáli mám zhruba predstavu ako to chodí v jednej z advokátskych kancelárií v Manhattane. ()

morepower

Zklamání, které tak z počátku vůbec nevypadalo. Epizody měly šťávu, nápad, drive, ale bohužel měly také jakýsi nádech americké snahy být "nejtvrdší a nejdrsnější" i za cenu naprostého utopení seriálu v "nereálnu". A přitom jsem měl pocit, že právě reálnost měla být limitně blízká 100% (jak jen to ve filmu jde). Zkrátka chvíli jsem seriál sledoval, než jsem se přejedl.. ()

mikiqex

Takový House M.D. z právnického prostředí, ovšem na rozdíl od House jsou zde případy často rozprostřeny přes více epizod a děj se daleko více prolíná (za mě mínus, protože si musím pamatovat souvislosti a "Previously on Suites" mi pomáhá jen minimálně). Každopádně je to po dlouhé době seriál, u kterého byla řada epizod, kde jsem prostě MUSEL vidět tu následující, abych věděl, jak to dopadlo (takže jako večerníček nedoporučuji, způsobuje kalná rána :). Řada silných osobností, v čele s übersympaťákem Machtem (Harvey), u mě ale vítězí Hoffman (Louis). ()

ariari

Podarilo sa tak na tri prvé série !človeku stačí pozrieť 15 dielov a potom sa to už opakuje, opakuje, opakuje, zápletky sú ako z detského pieskoviska, keď deti vreštia že im Ferko vzal formičku na piesok a ta oni si ju od neho vymlátia naspäť.   je to prehliadka páva v usporiadanom veľkom umelom a neexistujúcom blahobyte New Yorku,  Ich egá sa predvádzajú dokola utvrdzujúcimi sekvenciami, aký je každý z nich božský, aj keď v podstate útočia ako malé decká poväčšinu času na seba na seba na seba...kedy to vlastne odvádzali prácu? v reále by asi skončili na ulici alebo v armáde . ()

rEooo

Neskutočne dobre sa pozerá na Gabriela Machta ako predstaviteľa Harveyho Spectra, tato rola bola preňho ako šitá na mieru, a ani Mike nezaostáva, Luis je geniálny v kvazi záporák, môžem iba doporučiť a dať 5*. Možno jediná vec ktorá mi trochu prekáža je že slovo mrzí ma to a prepáč sa opakuje toľko krát že už sa mi o ňom aj sníva, ale to je len chybička krásy netrpezlivo čakám na 5.sériu. ()

TesterX

Vyhýbal jsem se tomu z jednoduchého důvodu - proč bych měl sakra čučet na seriál o právnících.. chyba lávky. Vtipný, dramatický a hlavně skvěle napsaný a originální seriál, který se dá zopáknout. Třetí sérka už trochu vaří, ale precizně sehraným postavám to nic neubírá. ///// 1. serie: ***** /// 2. serie: ***** /// 3. serie: *** ///// ()

Ironhead

Dalsi serial z pracovniho prostredi, kde se vyskytuji jen krasni a pritalzilivi lide a za celou dobu neuvidite nikdy nikoho pracovat :_) Celou dobu se tu jen resi kdo s kym a proti komu, kdo se stane/nestane partnerem tehle yuppie fpravnicke frmy a nebo kdo s kym bude/nebude spat/flirtovat... :_) Aneb, jak to doopravdy nefunguje v realnem svete... ale chapu, ze pro plno lidi je tohle unik od reality a o tomhle sni :_))) ()

kecinotrab

Nejlepší seriál na světě ! Mohu koukat na všechny díly pořád do kola a prostě to neomrzí ! Mike & Rachel the BEST ! Kč. ()

m.arta

"I'm Donna, I know everything." ...DOKONALOST.. oslovil mě hned od prvního dílu, hltám každou skutečnost, každou frázi a situaci. Neskutečné propojení, musíte se dívat dál a dál. Na vše existuje řešení, na všechno existuje ta správná reakce, slovo, odpověď, která vás posune dál.. Že všechno jde nějak udělat, nějak jinak říct a nějak jinak promyslet.. Stačí se dívat.. Miluju jejich životy.. miluju je.. ()

kuře.gril

První 2 série si snad zaslouží 4 hvězdičky, ale již koncem druhé řady mě tento seriál začal nudit. Dokud se řešily jednotlivé externí případy, bylo to vcelku zajímavé. Ale pak začaly vnitřní intriky (stále se opakující a tudíž nudné) a chování postav se měnilo jako chování pubertálních holek (jako- jeden se kamarádíme, ale další den tě hrozně nenávidím, třetí den už jsme zase zadobře...). Na začátku třetí série mi byla sympatická snad už jen Donna, tak jsem to sledování vzdala. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku