Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

Seti

Suits představuje přesně ten typ právníků, o kterém mi kdysi říkal jeden kamarád - když vejdou do místnosti, tak na vás koukaj jako na něco, co zrovna šofér utřel z kapoty jejich patnáctýho Rollse a celou svou bytostí vám jasně dávají najevo, že jeden jejich manžetový knoflíček stál tolik, co celý váš šatník dohromady. Harvey Specter však taky dokazuje, že zatracenej badass, z kterýho se člověku rozklepou kolena, nemusí mít ani horu svalů, ani jezdit nakupovat buldozerem - stačí oblek, kravata a manhattan styl. (...) Po druhé sérii přihazuji na plný počet, protože tvůrci rapidně přitlačili po dramatické stránce na pilu a z už tak dobrého seriálu se pro mě stala strhující prvotřídní záležitost. Dočkali jsme se prohloubení všech charakterů a především výborného ústředního dějového elementu v podobě souboje o společnost, jež se line celou sérií. Stává se to málokdy, ale v případě Suits druhá série skutečně ještě pozvedla laťku a seriál z prostředí korporátních právníků přetavila s konečnou platností ve výtečnou záležitost. ()

noctambule

Srdcovka od prvního dílu, která je neuvěřitelně návyková a člověk si ani neuvědomí, že se dívá na dosud poslední díl a na další bude muset čekat až do ledna! Super jsou samozřejmě mužské postavy, ale ženy nezůstávají pozadu a to je na Suits to výjimečné. Btw. nepamatuji, že by se mi někdy tolik líbila už jen znělka seriálu. ()

Pollock

Snobská jízda, která je lehce mimo mé chápání, ale tak skvěle zrežírována, že se nemohu dočkat třetí řady v létě. ()

Mistickzz

1.Séria: 90%, 2.Séria: 95%, 3. Séria: 95%, 4.Séria: 90%, 5. Séria: 90% Ani by ma nenapadlo, že by som si nakoniec Suits tak obľúbil. Veľmi kvalitný seriál natočený zaujímavým štýlom. Po prvej sezóne som ostal nadmieru spokojný, ale verím že scenáristi ešte neukázali to najlepšie, čo v nich je, určite to má ešte na viac. A slovné prestrelky medzi postavami Harvey. Donna, Luis a Mike sú nad mieru výborné. Druhá séria latku nastavila ešte vyššie a ja už sa nemôže dočkať na tretiu. ()

Nassau

You have a subscription to Harvey Specter monthly and I know it. Výborný, herecky téměř dokonale obsazený seriál z prostředí, které asi nesedne úplně každému, ale na ploše 40 minut neuvěřitelně zabaví. Prvních pár dílů jsem se neubránil srovnávání s Mad Men, ale po třetím dílu jsem to vzdal. Suits jsou totiž o úroveň výš. 1. série 90%, 2. série 80%, 3. série 70% ()

bradl3y

Soudních síní méně, než jste zvyklí z ostatních podobně zaměřených seriálů. Stejně tak počet férových vyjednávání. Jednoduše trochu jiný pohled na právnický svět. Uvidíme, jakým směrem se bude seriál ubírat a zda si udrží svou nastavenou laťku stejně vysoko, s jakou začínal. ()

KOCOUR-1

Náhodně jsem zahlédl nové titulky k seriálu Suits a mrknul co to je vlastně zač. A víte co? Vtipné, záživné a rozmanité. Perla mezi seriály letošního roku. Jeden z mála dramatických seriálů, který mohu doporučit. 99% ()

NeosinneR

3 minúty. Len 3 minúty trvalo, kým som si uvedomil, že tento seriál je stvorený presne pre mňa. 3 minúty a bol som rozhodnutý dať tomu 5*. Napriek tomu som počkal 12 epizód a viete čo? Dal by som tomu aj 6*. Naprostá bomba. ()

Tessie

Máte rádi muže v obleku, humor, nadsázku, sarkasmus a chcete poznat nové neokoukané tváře? Pokud ano, tak rozhodně budete SUITS spokojeni :) Nemám co vyčíst, fakt perfektní seriál. Nemůžu se dočkat další série. ()

VIPerson

Do páté hvězdičky chybí jen jeden malý detail.Abych si vše plně užil musel bych rozumět všem těm právnickým machinacím.Jinak seriál nemá chybu a staví především na pošťuchování hlavních dvou aktérů.Zkušenosti staršího mazáka,luxus a přepych v kontrastu s velmi chytrou a chudou krysou,která dostala šanci dostat se na vrchol.Ta má však pořád tlapičky od špíny a řeší to o svém volném (i pracovním čase) a k tomu řeší problémy svých klientů i svého nadřízeného.O ničem jiném to v podstatě není.O dvou chlápcích,kteří v každém díle řeší jiný případ.Je to takový malý osvěžení od všech těch komediálních,sci-fi,sitcomů a fantasy seriálů.Prostředí amerického soudnictví snad nebylo nikdy zábavnější od dob Ďáblova advokáta a herci si své role vysloveně užívají.Doufám že mi seriál netípnou u první série.Herci skvěle zvoleni od Gabriela Machta až po Ricka Hoffmana.I když na Patricka J.Adamse jsem si musel chvíli zvykat.PS: Tak už mi do páté hvězdičky nechybí nic. Ne že by se změnily moje znalosti v právech v USA jen mi to prostě přirostlo ještě víc k srdci. ()

divak84

první řada: 9/10 druhá řada: viděno všech 7 dílů zatím a 10/10 skvělý seriál sice z provařeného prostředí nejvyšší právnické ligy, avšak podána neuvěřitelně líbivým a reálným stylem. herecké spektrum parádní, všichni skvěle napsaní. případy až na pár právnických kliček srozumitelné, vnitřní problémy sice klasika (boss a její trůn se chvěje, drsnák který vše vyhraje a nad vším vyzraje, učeň, který zachvíli přeroste všechny bleskovým krokem) přes to všechno je seriál špičkou mezi seriály a naprosto bezdebatní jedničkou ve svém oboru. všem vřele doporučuju. více na mém profilu ()

eccola

Inteligentní zábava, kdy divák spolu s Mikem Rossem postupně přistoupí i na to, že někdy není nejlepším řešení s lidmi jenom jednoduše soucítit, ale pochopit problém a najít férové řešení. ()

Scevola

Jeden z najlepsich serialov, ktore som vobec kedy videl. Mne jednoducho sedia dynamicke, inteligentne serialy, ktore vyzaduju neptretrzitu pozornost divakov. Absolutna jednotka z kategori business/pravnicke serialy. Prva seria vam vyrazi dych ale co je zaujimave druha seria vobec nezaostava. Neskutocne kvalitne hlasky, asi by som si ich mal zacat spisovat :) 10/10 ()

Bohemák

Na Kravaťácích se mi definitivně potvrdila nadšenecká hysterie těch mladších uživatelů csfd, kteří milují vše nové a americké. Hlavně, aby to stihli stáhnout a skouknout ještě dříve, než to nakoulí nějaká tuzemská televize. Pak už to není tak cool. Devadesát procent první série seriálu jede podle šablony: starší z figur (super metrosexuál-slizoun) řeší velký případ, ten mladší outsider řeší menší případ. Oba vyřeší a mezitím se musí vypořádat se sviňárnami, které jim provádí stále nepochopitelně netrestaný kolega Louis. A zároveň to jiskří mezi hlavními hrdiny a ženami. Prostě velmi originální:-) ()

noby

Krásní, styloví, úspěšní, na úrovni, ale cool, geniální, někteří ještě geniálnější, neustále vtipní. I přesto, že jim scénáristé nadělili i podobné problémy, jako mají obyčejní smrtelníci, zdá se mi prostředí na míle vzdálené. Jenže seriál si drží takový náboj a vtip, že si ho nenechám ujít. A vaše oblíbené postavy jsou Donna a kdo? :) (Louis.) ()

tkabrt

Nejlepší seriál za posledních pár let! Původní plán koukat na 1-2 dva díly denně vzal za své hned po prvním dílu a celé dvě série jsem stihl zkouknout zhruba za dva dny. A nelituju toho! Výborné výkony hlavních postavy snad ještě překonávají vedlejší postavy Donna a Louise (Rick Hoffman je opravu výtečný). No a celé to uzavírá neuvěřitelně atraktivní Rachel. Poslední scéna z druhé série musela překonvertovat zpět nejednoho teplouše. Tady nemůžu jinak než za pět! ()

Paity

Vadí mi, jak se pořád tváří jako ti největši mistři světa. Tyhle machýrky skutečně nemusím. Ale přiznávám, že někdy je to docela sranda. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku