Hlavní hrdinkou snímku Now Is Good je mladá dívka Tessa Scott (Dakota Fanning), která i přes svůj nízký věk umírá na leukémii. Tessa, která je smířena se svou nemocí, ovšem nehodlá pasivně čekat na to, až její čas vyprší, a proto si sepíše seznam věcí, které by ráda ještě stihla. Jednou z priorit na jejím seznamu je ztráta panenství. (Riddick77)

weelska

I když závěr byl jasný už v úvodu, stejně mě tento snímek mile překvapil, byl podán nenucené, nastalo tu pár neočekávaných zvratů, nic podbízívého. Děj je vystavený na tom, aby se divák vžil do kůže Dakoty, nicméně mě se spíše mnohem „pohodlněji" vžívalo do jejího otce a stejně tak i do jejího hereckého partnera. I když snímků o umírání bylo natočeno už poměrně dost, tenhle mezi ně krásně zapadá, nevybočuje. Divák si pobrečí, stejně jako já, nedá mi to, abych nedala 5*. ()

Evanlyn

Tento film se mi opravdu hodně líbil. Byl příjemě natočený a byla jsem ráda že v něm hrála moje oblíbená herečka Dakota Fanning. Samozřejmě každý ví jak film dopadne. Vytěla jsem už spoustu filmů s podobnou tématikou ale stejně pokaždy mě ten film tak dojme že na konci brečím což je dost normální. I přesto že to není nadabované jsem si to hodně užila i s titulky. Je to krásný film a všem doporučuji aby se na něj podívali. ()

Kaslunajmeno

Film Now is good mě prostě dostal. Musím sice přiznat, že na začátku jsem se trochu nudila, ale tak po půl hodině už jsme věděla, že film budu milovat. Zprvu mi Tessa připadala poněkud arogantní (jasně, umírá, ale proč z toho vinit všechny okolo?) postupně jsem ji ale začala chápat. Její otec, s kterým žije, je asi ten nejlepší táta, jakého by jen člověk mohl mít (pokud tedy není teenager). Celkově, i když to zní opravdu absurdně, měla Tessa všechno, co si jen mohla přát. A to je právě na filmu to krásné, vlastně to neskončí špatně. Tessa jen umře, ale šťastná (Ale popravdě, konec jsem přes samé slzy prakticky neviděla…). ()

Isabella.M

K tomuto filmu, som prišla, ako sa hovorí „ako slepé kura k zrnu“, s tým, že som vôbec netušila, o čo kráča. Prišla som na to celkom rýchlo, keďže hlavná myšlienka je priehľadnejšia, než presklené dvere v Auparku. Dakota ma celkovo rušila tým svojím „egal“ prístupom a vyzerala v tom účese príliš chlapčensky (aj keď musím uznať, že niekedy celkom pôvabne). Našťastie, jej mužský sekundant trochu zmazával jej jedovatý sarkazmus, ktorý kvapkal celým filmom. Sny (ak sa to tak dá nazvať) hlavnej hrdinky ma „dojali“ - radosť z fetovania a kradnutia kreditiek teda rozhodne nezdieľam. Na záver môžem povedať, že ma to celkom zobralo, malo to hĺbku a nebol to doják za každú cenu, zanechalo to dojem a možno preto si to už nebudem musieť pozrieť znova. Napriek tomu, si kladiem (ne)rečnícku otázku: „Aká by bola naša osobnosť a naše činy, keby sme vedeli, že koniec sa neodvratne blíži, príliš rýchlo a príliš skoro?“ ()

Vlad

Now is good ma vôbec nepresvedčil. Sotva priemerné herecké výkony (najmä Dakota - tá mala film niekam potiahnuť, ale kdeže...), veľmi klišé-predvídateľný dej bez najmenšieho nečakaného zvratu, či odlišnosti od miliónu filmov s umieracou tématikou z toho robia iba obyčajnú záležitosť, ktorú dobré technické spracovanie, hudba ani všetka ľútosť sveta nezachránia. Áno, uronil som pár sentimentálnych slzičiek, ale do plaču mi je aj z domácej socio-ekonomickej situácie, to nie je nič výnimočné. Za mňa len 60% ()

hanula999

Tento film se mi velice líbil protože je tam mnoho emocí,romantiky a smutku...tahle kombinace je prostě dobrá..režisérovi se film hodně povedl.Dakota Fanning svou roli zahrála naprosto fantasticky..tleskám ()

lineker

Od úvodního songu Lany del Rey až po ten poslední Ellie Goulding jde o cílený útok na vaše emoce. Vše jde ruku v ruce (střih,kamera,režie,hudba) po tom aby vás to totálně odrovnalo. U mně to začalo fungovat až v půlce filmu. Ale stalo se. Při závěrečných titulcích a výše uvedeném songu jsem byl emočné odrovnán. Smrt i život jsou pomíjíve. Jde o to co jsme teď a tady. ()

Vilma007

Knižní předloha mě docela dost dostala a tak jsem jásala, když jsem narazila na film. V tomto případě ale přece jenom knížka měla nad filmem navrch. Ale i tak Dakota Fanning hrála s přehledem od začátku až do konce, jenom ten kluk v podání Jeremyho Irvina mně k ní moc neseděl, přišel mi až moc velký fešák, bohužel však s menším hereckým nadáním. Stejně ale docela silný příběh, který se Vám vryje pod kůži a zůstane pod ní docela dlouhý čas. ()

stella5612

Tento film nie je ani trochu komédia...Je to smutné, divná herečka Dakota, sused od vedľa je hodne presladený, ani Conside mi v roly otca nesedí...Dobre je tu vykreslený vzťah s bratom, všimla som si ako dokázal Tessu jedine on rozveseliť. Matku som nejako velmi nepochopila... Dojímavý film, ktorý už nikdy nechcem vidieť. Niektoré scény boli srdcevrúce, velmi velmi smutné. Ale spätne môžem dodať, nič mi to nedalo a pokial máte málo tragédií a smútku vo svojom okolí kludne si pozerajte tieto filmy.... ()

00Michelle00

Při tomhle filmu si většina lidí uvědomí, jaké má v životě vlastně štěstí... Rakovina ať už jakákoliv je strašná nemoc, ale i s ní se dá žít... Někdo však nemá tolik času, než ten druhý a tady je znovu to samé... Života by jsme si měli užívat dokud to jde... Dlouho jsem rozmýšlela jestli dát hvězdičky čtyři, nebo tři... Nakonec jsem dala lepší tři... I když to má takový děj a téma mi některé části přišli prodlouženější, než by se do filmu hodily, ale možná je to jen můj pocit... Každopádně kdo má rád kopu romantiky a potůčky slz, tak vřele doporučuji... ()

Kopu

Achjo, to by mohlo bejt o tolik lepší ! Nezakrývam, že jsem velkým příznivcem sociálních dramat a proto jsem sáhnul i po tomhle snímku. Ale v první půlhodině jsem si říkal - co to sakra ? Dialogy jsou naprosto nic neříkající, vyvstávají kompletně nelogický situace a i když by leckdo mohl namítnout, že v případě takový nemoci se s tim musí počítat, na tohle se nedalo koukat. Když jsem pak přesvědčil sám sebe ( což je už ve svý podstatě špatně ), že to musim dokoukat, zjistil jsem vlastně, že jsem nic nezjistil. Irvine neumí hrát ( asi si talent vytřepal při jízdě na Válečnym koni ), dialogy jsou špatně napsaný, Dakota přehrává jak Franta z Horní Dolní v ochotnickym divadle a to všechno stojí na hromadě patosu, která je velká jak státní dluh. Mě to citově minulo a pokud bych měl srovnávat s opusy typu 50/50,anebo Nedotknutelnými..Teď a tady jim šimrá palce u nohou. 50% ()

Helisek2

Se spoustou komentářů souhlasím. Podobné filmy jako je třeba Listopadová romance, se můžou jít zahrabat. Slzy jsem měla opravdu na krajíčku, Dakota působila opravdu přesvědčivě, ta role jí sedla. ()

Kat_u_lik

Na to že Dakota nepatří mezi mé oblíbené herečky, tak nebýt titulků, tady bych jí nepoznala. Hrála tak procítěně a přirozeně. Je to moc silný příběh. Plný počet za film plný emocí... ()

babuca

jeden bod uberám pre ťažko depresívny/tragický záver. Prežíval som to ako rodič... také filmy nechcem viac vidieť! ()

kecal

Pokud mělo všechny ty sračky vyrovnat to že ta nesnesitelná a škaredá kunda měla rakovinu, tak na mě to rozhodně nezabralo. Kdyby se aspoň jediná z postav chovala normálně, tak dám možná i z tři, protože to nějakou řemeslnou kvalitu má, ale prostě to nejde. A ke všemu sem se na to já blb díval s českým dabingem. ()

ReeseB

Je to přesně jeden z těch filmů, po jehož skončení čumíte hodinu do jednoho specifického místa na zdi a jste v totální depresi. Opět tady máme velmi oblíbené téma - rakovinu. Kdybych to měla srovnat s Hvězdy nám nepřály, tak tohle mě rozhodně bavilo víc, a to už kvůli Dakotě, která je opravdu skvělá herečka a právě díky ní nemůžu hodnotit Teď a tady špatně, protože by to zkrátka nebylo fér. Každopádně preferuji trochu jiné drama. ()