Feacher

Na českou komedii 21. století mi to přijde docela povedené. Občas je to trochu děravé, ale na dobré 4 hvězdy to za mě má :) ()

Naby

Celkem vtipny, rozhodne to beru primarne jako komedii. Ta scifi cast neni zrovna 2x dobre domyslena. Nicmene celkem zajimavej kousek. Skoda ze to tak prehnane kazi ta priliz okata reklama. Celkem 2,8* bez reklam by to bylo i na 4*. ()

Sa.sa

Super film plný hlášek a příjemných retro vzpomínek... Kéž by bylo možné takto se vrátit do minulosti a změnit jí... Zatraceně by to stálo za úvahu ()

inquiaust

Musím říct, že film mi vyvolal moje pubertální komplexy. Jen teda to dopadlo dobře no. Ale byla to sranda, tak 4* si zaslouží. ()

Jenda1cz

Prvních 21 minut klidně úplně přeskočte. Ano, je to tak trapné, až je to dobré. Jinak skvělá česká komedie a romanťárna, která si na nic nehraje. Ty trapný momenty naopak vytvářejí mnohem větší uvěřitelnost.  Dobráckej Jiří Mádl v hlavní roli je úplně dokonalej. Jednoduchý film s milým poselstvím. ()

Thalin

Nemůžu hodnotit, jak moc věrně byl vyobrazený rok 1989 ( i když podle starších členů z rodiny, nic moc), ale přítomnost působila jako laciný seriál. Stejně tak herecké výkony. Mádl mi tady vůbec neseděl, ani nevím proč, jinde mi nevadí. Až na pár vtipných scén, které obstarávali ale hlavně jeho rodiče, to byla nuda. Navíc to bylo protkáno kupou okatých reklam. A ten konec? Ten tomu dal na pr*el už úplně. Kdo tohle vymyslel? Změnil si život, který ale vlastně neprožil a nic o něm neví. Najednou prostě sedí v kuchyni s lidmi, kteří mají být jeho rodina, ale on je vůbec nezná... jo to má smysl. ()

drdus

Perfektní komedie! Film si dokázal udržet moji pozornost celých 120 minut s tím, že do poslední chvíle nebylo jisté jak všechno dopadne. Normálně bych dal 4 hvězdičky, ale musím 5, protože chci alespoň trochu zvýšit zde "nespravedlivě" celkově nízké hodnocení filmu. ()

jerisno

Bohužel, víc jak 3 hvězdičky dát nemohu. Nápad, provedení, humor, většinové herecké zastoupení i dějová nostalgie by si zasloužily o hvězdičku více, ale je tady jeden osobní problém : Jiří Mádl. Jeho grimasy, mimika i mluva jsou pro mě neúnosné a spolehlivě mi kazily jinak celkem slušný dojem. Filip Blažek, jako starší mutace téhož, mi nevadí vůbec. Škoda, s typově jiným hercem by snímek mohl působit věrohodněji. Vyzdvihnout musím naopak obě hlavní ženské představitelky. Jak Eva Josefíková (Podzimková), tak Martina Preissová, byly zvoleny velmi dobře. Včetně fyzické i typové podobnosti. Také Ljuba Krbová a Svatopluk Skopal, jako rodiče, jsou výborná volba.  Pominu-li několik časových i dějových nelogičností a nepravděpodobností, mohl to být výborný, komediální zážitek. Mohl ! ()

Hombre8

Jako téměř vše s Mádlem, (minimálně) lehce pitomé, navíc vykradené téma (to se ale dnes nepočítá), nicméně dívat se na to dá. Tři hvězdy s opravdu hodně odřenými zády. 50%. ()

RizekDurden

Vcelku kvalitní komedie (na poměry české produkce) která vás vezme do roku 1989 v komunistickém Československu. Osobně jsem si tento film užil a rozhodně ho mohu doporučit. ()

Miroslav.Zac

Jedna z posledních, možná poslední dobrá česká teenagerská komedie se skoro třicetiletým teenagerem Mádlem, pro kterého to byla poslední role, kde mu možná někdo věřil, že je pořád ještě mladej. ()

SensationW

Po dlouhé době povedená, vtipná (nikoli trapná) komedie. Bavila jsem se ( všichni v sále) od začátku do konce. Doporučuji. ()

petruska777

Od této komedie jsem nic moc neočekávala a možná právě proto jsem byla nakonec příjemně překvapená - svižné, vtipné, hlavně ta část s J. Mádlem ... ()

lubos111

Celkem zábavný a oddechový film s doopravdy otravnými scénami s orbit, někdy poměrně trapné a nudné pasáže, ale na český film to ujde. ()

Jakeify

Český film opět u mě zabodoval, čekal jsem bůhví jakou kravinu, ale film mi velice mile překvapil. Líbil se mi Petr i v současném i v minulém já, vždy někde čekal nějak vtip. Pár krátkých okamžiků bylo slabších, ale jinak film jako celek 7/10, ovšem kdybych měl přihlídnout i k reklamám, film by dost klesl, neboť reklamy na orbit a šlechtice je až moc, ale nějak se ten film zaplatit musí. ()

dejf30

Tak žádná těžká filmařina se tady určitě nekoná, ale jinak dost dobré a poměrně zábavné. Docela příjemně strávené dvě hodinky v kině… Jdu si koupit orbitky, zapiju je shockem a něco o tom napíšu na licoknigu  ()

Evziiik

Pokud chcete vidět luxusní českou komedii, kde nechybí nápad a vtip, rozhodně vyražte do kina! KAždý normální divák musí odcházet nadšený nebo alespoň spokojený. Některé remcaly tady nechápu a nepochopím! Nechávám 5* a všem doporučuju, jedna z nejlepších současných českých oddychových nenáročných komedií. ()

finest

Vynikající film, na který bych si zašel klidně i znovu a zaplatil za něj! Geniální humor se špetkou ironie, propojení součastnosti a doby před revolucí. Skvělý výkon Jirky Mádla, který humor interpretoval víc než luxusně! Každému mužu jen doporučit, aby si na ten film do kina zašli. Nikdy se mi nestalo,aby se celý sál smál při vtipné scénce, tady tomu tak nebylo a 2 hodiny se sálem ozýval smích :) Dávám s radostí 6 hvězdiček. PS: vykašlete se na nějaké orbitky, to tak prostě musí být a je to prostě výměna pár vteřin za peníze pro film!!!! ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012