• Malarkey
  *

  Viděl jsem jedničku a byl jsem z toho v šoku, pak se z něj pár let vzpamatovával a pak jsem v televizi viděl trojku. No a myslím, že to stačilo. Obrázek jsem si udělal. Magnusek je magor, natočil to jak Novácká produkce Gympl, teda hrozně. Každopádně musím říct, že v těch šesti hodinách kompletní trilogie Bastardů je myšlenka, u které určitě stojí za to zapřemýšlet. Nedokážu objektivně říct, jestli Magnusek mluví až tak moc ze svých vlastních zkušeností nebo brutálně přehání. Teta na zvláštní škole pracuje a takhle extrémní to tam určitě není. Rasistický to je úplně šíleně, ale nemůžu říct, že bych s něcím nesouhlasil. Ono je těžký soudit jinak, když žijete v Mladé Boleslavi a cigány vidíte na každým kroku a tejden co tejden slyšíte, kde se servali, co kde ukradli nebo komu co provedli. Podle mě s Bastardy zašel až do úplnýho extrému, tím pádem ale nechápu to, že mu tam ti cigáni vůbec hráli a že na konci u titulek hráli cigánský písničky. To celý to rasistický počínání celou trilogií vlastně úplně otáčí. No…viděl jsem si to, udělal jsem si názor a už to znovu vidět nemusím.(3.4.2013)

 • Spiker01
  **

  Takže Magnusek dotočil co chtěl a konec. Film opět vo ničem a asi opravdu nejhorší...30%(1.4.2013)

 • monsieurR
  *

  Prní třetina byla naprosto příšerná. Pak už to bylo trochu lepší, takže se to vyšplhalo na 1 hvězdičku.(10.3.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Nina Divíšková a Pavel Landovský si zahráli manžele už ve filmu Nestyda (2008) (funhouse)

 • - Ve scéně, kdy šéfredaktorovi přijde sms s textem "Podívej se na net", je jasně vidět, že se nejedná o otevřený internetový prohlížeč, ale pouhý „screenshot“. (BuNnYftw)

 • - Přípravy na natočení třetího filmu série byly oznámeny již pár týdnů před premiérou druhého pokračování. (slatkac)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace