• fannah
  odpad!

  Bez režie, bez kamery, katastrofální herecké "výkony", naprosto nehorázný scénář bez zápletky, dialogů... v podstatě by to dokázal natočit každý, kdo umí do nechutně odporné hudby stříhat záběry (záběry = pokusy o záběry, eventuálně rádoby, ale opravdu rádoby umělecké záběry). Katastrofa, ještě že jsem do toho kina na to nešel! Vyhlašuju petici, aby se tenhle film stal největší sračkou všech sraček, konkurence je překvapivě minimální...(13.12.2012)

 • InJo
  odpad!

  Vskutku těžce rasistický shit. Magnusek se sice může alibisticky schovávat za scénu, v níž pošle k zemi představitele neonacistického hnutí, ale to mu není nic platné, když je film od začátku až do konce otevřeně protirómskou a naprosto vážně se tvářící kritikou společnosti, v níž jsou snad všichni rómové prezentováni jako neustále nadávající úchylní sadisté. Do hlavy Magnuskovi vážně nevidím (tudíž nevím, co tím ve skutečnosti chtěl říci), ale vyznění tohohle filmu je podle mého názoru v podstatě neprominutelné a hlavně velice nebezpečné (nepochybuji o tom, že nejednoho člověka utvrdí v jeho více či méně rasistickém a xenofobním smýšlení). Pokud se chce umělec seriózně zabývat závažným a složitým společenským problémem, nemůže k němu přistupovat takto tupě jednostranně a povrchně. Jinak to totiž dopadne přesně takhle... 10 %(1.4.2013)

 • JFL
  odpad!

  Z bílého rytíře se stal bílý alibista aneb exploatační trilogie Tomáše Magnuska dospěla do svého nekonzistentně mesianistického konce. Podrobněji v recenzi pro A2(8.11.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Nina Divíšková a Pavel Landovský si zahráli manžele už ve filmu Nestyda (2008) (funhouse)

 • - Ve filmu si zahráli hned dva čeští senátoři. Kromě Tomáš Töpfera také Petr Pakosta. (DecentFellow)

 • - Okresní soud není věcně příslušný k rozhodování o trestném činu vraždy v prvním stupni, vecně příslušný je vždy Krajský soud. (Rattus Rattus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace