Netvrdím, že je to dokonalé a bez chyby, ale odpad! si to každopádne nezaslúži. Asi niektorí nepochopili pointu filmu či posolstvo. Je to film dnešnej doby a súčasných problémov. V rámci finančných možností je to dobrý film. Malo to myšlienku, načalo to istý problém, humor miestami fungoval. Podla mňa objektívne 3*. Nechcem sa nikoho dotknúť, ale každý čo dal odpad!, alebo 1* asi žije mimo reality a až moc času trávi pri televízori a počítači. Možno by pomohlo chodiť viac medzi ľudí, alebo bývať v susedstve s cigáňmi a film by ste vnímali pozitívnejšie.(10.12.2012)

• Isherwood

Myšlenkové podhoubí, prolezlé tou nejpokleslejší populistickou metastázou, která zabíjí myšlenkové potenciály českého diváka ještě zhoubněji, než Troškovy komedie, dostává spolu s absolutně anti-cool filmařinou téměř až bizarní nádech, kde se prvoplánově lační po vulgárních hláškách a explicitním vyjádření se ke všemu, co se kolem nás děje; herecké hvězdy druhé zase kladou otázku, ve které kapse se na tohle najdou prachy.(12.6.2013)

Jsem stejně jako ostatní kritici člověk nesmírně tolerantní k úplně všem svým spoluobčanům a slovo xenofobie nemá v mém slovníku místo, mohl bych se tedy omezit na pouhý nápis SRAČKA a poté se uchýlit do ústraní. Vždyť takové výjevy, jako je příchod dvou milých, romských chlapců do třídy plné blonďatých holčiček je snem každého českého rodiče. Škarohlídi sice tvrdí, že je Mein Kampf nezfilmovatelná látka, Tomáš Mangustek to ale dokázal! Literární předlohu převedl v epos, kde černá je opravdu černá a dobro je po zásluze potrestáno. Protože si na předchozích filmech řádně nahrabal, došlo tentokrát i na tak rozmáchlé a velkolepé scény, jako je příjezd dvou žlutých autobusů, nebo dramatické pronásledování Mondea Čenským na kruhovém objezdu. Jen škoda, že se za celou dobu odehrají přibližně dvě až tři věci, takže většinu filmu divákovi nezbývá než napjatě čekat, zda Vlastimil Zavřel vyslyší výzvy svých žáků a vykouří ségře čuráka. Při pohledu na zdejší hodnocení je mi skoro stydno dát něco jiného než odpad, ale: přestože demence, Tomáši, v tomto případě již opustila hranice naší dimenze, za odvahu ti naperu za pět a už jdi konečně do prdele!(29.12.2012)

• Ouwen

První dva díly bez problémů jsem zvládl, trojka je chaoticky natočená a ty záblesky hlavního "hrdiny" jsou fakt trapné i hlášky osekané. Hrůza, děs, motala se mi hlava a víc jak čtvrthodinku jsem nevydržel. 0/10(15.5.2014)

• paascha

To je ae debilita!!! Jak to vůbec mohl někdo natočit, kde na to sehnal prachy a jak přemluvil české tv sereblity, aby mu v tom štěkaly? Nechápu.(9.12.2012)