Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kulyk
  odpad!

  No nic, je to sračka, ještě k tomu částečně retrospektivní. Mangustek definitivně zvlčel, podepisuji komentář verbalův a zasílám mu tímto hudlana. Spíše mě zaujala jiná věc. Kdyby tak za mnou přišel nějaký puclík, řekněme třeba z Ésterajchu a nabídl mi osm kolíků v eurech, abych mu zahrál ve filmu, který bude velice uměleckou formou promlouvat o Češích jako o zlodějských, dementních a nevychovatelných zmrdech bez úcty k cizímu majetku či životu, obdržel by ode mne kolíků devět nazpět. Byly by dubové a nejméně třicet centimetrů dlouhé, s koncem značně zašpičatělým. Osmi bych poctil všechny jeho tělesné otvory, abych pak devátým penetroval sádelnatou hruď. Zvláštní je, že v Bastardech nebyl s obstaráním snědších (ne)herců evidentně problém..... asi mají Romové větší cit pro umění, než já. Jo, tím to bude.(1.4.2013)

 • evilmind
  *****

  Bastardi měli zjevně mít jen jeden díl, ten první by se dal v klidu nastavit dvojkou i trojkou současně v cca dalších 30 minutách, což bych jistě snesli. Bohužel, nestalo se. Z celé trilogie tenhle díl asi vyznívá nejvíc "rasisticky", jak je ostatně vidět z desítek zdejších pohoršených komentářů. Jenže upřímně, Magnuskův pohled je o parník blíže realitě, než to, co nám servírují běžně média ve stylu Romea, pohádku o hodných diskriminovaných cikánech, co se touží jen vzdělávat a lkát po nocích teskné písně na kytáru, uprostřed té naší strašlivě rasistické společnosti... Nicméně - ani tak to prostě není dobrý film, i pokud chtěl Magnusek říct to, co zřejmě říct chtěl, mohl to udělat výrazně jinou formou, a především se vykašlat na kompromisy a úlitby, které tu zjevně na mnoha místech jsou. Když mučedník, tak se vším všudy, ne? Hodnotil bych normálně tak 3/10, nicméně jako protiváha místním tupým antifa smažkám s jejich odpady prostě musím dát symbolických 5 hvězd...(21.6.2013)

 • fannah
  odpad!

  Bez režie, bez kamery, katastrofální herecké "výkony", naprosto nehorázný scénář bez zápletky, dialogů... v podstatě by to dokázal natočit každý, kdo umí do nechutně odporné hudby stříhat záběry (záběry = pokusy o záběry, eventuálně rádoby, ale opravdu rádoby umělecké záběry). Katastrofa, ještě že jsem do toho kina na to nešel! Vyhlašuju petici, aby se tenhle film stal největší sračkou všech sraček, konkurence je překvapivě minimální...(13.12.2012)

 • Isherwood
  odpad!

  Myšlenkové podhoubí, prolezlé tou nejpokleslejší populistickou metastázou, která zabíjí myšlenkové potenciály českého diváka ještě zhoubněji, než Troškovy komedie, dostává spolu s absolutně anti-cool filmařinou téměř až bizarní nádech, kde se prvoplánově lační po vulgárních hláškách a explicitním vyjádření se ke všemu, co se kolem nás děje; herecké hvězdy druhé zase kladou otázku, ve které kapse se na tohle najdou prachy.(12.6.2013)

 • Pilda17
  odpad!

  Tak jsem tento český paskvil století zkusil a je udivující, kam až česká kinematografie dokáže klesnout. První a druhý díl budiž, ale tak strašný třetí díl je vrchol a jeden z největších odpadů, které dávám.. 0/10 = 0%(6.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace