Nastala chyba při přehrávání videa.
 • virus10
  ***

  Samozřejmě je to hodně špatně natočený stejně jako díl předtím, ale v tomhle případě to na mě působí o dost lépe. Překvapivě se mi líbila spíše druhá část filmu z prostředí soudu. Hodně to vypovídá o naší společnosti. O tom kam to spěje dál a že už to bude asi jen horší. Souhlasím s tím, že u nás se hraje jen na to jak vypadáme v Evropě a aby jsme nebyli rasisté. Takže cikáni budou vždy zvýhodňováni (nemyslím přímo tento případ). Scéna se zpívajícími holčičkami na mě docela zapůsobila. V tomhle mají vyrůstat naše děti?? Paní starostka (Kateřina Brožová) to řekla přesně.(1.2.2013)

 • Spiker01
  **

  Takže Magnusek dotočil co chtěl a konec. Film opět vo ničem a asi opravdu nejhorší...30%(1.4.2013)

 • monsieurR
  *

  Prní třetina byla naprosto příšerná. Pak už to bylo trochu lepší, takže se to vyšplhalo na 1 hvězdičku.(10.3.2013)

 • Oktavianus
  odpad!

  Žid Suss se musí tetelit blahem, má v Čechách (v roce 2012!) stejně rasistickýho bratříčka. Že to všechno je realita, jak tu píše pár magorů? No jasně. Pusťte si Landu a sněte dál o bílý lize. Magnusek je kripl.(24.9.2012)

 • woody
  odpad!

  Nejnáckovější film v dějinách české kinematografie. Magnusek není jen neumětel a diletant, ale definitivně zmrd (terminus technicus, nic vulgárního), protože tohle co předvádí se jinak než zmrdstvím nazvat nedá.(21.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace