Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  *

  Trojka se po nudných maloměstských hrách na mafiány ze dvojky potěšitelně vrací zpátky k (masově) zlobícím a hláškujícím cikánům, kteří sice zlobí ještě víc než v jedničce, ale hlášek je méně a jevily se mi dost chtěné. Nalajnovaný příběh celé pozoruhodné exploatační trilogie se nicméně poměrně epicky a uspokojivě uzavírá. Technická stránka se opět pohybuje od snaživě efektních záběrů (jeřábové jízdy) po amatérsky strnulé (dojde i na sépiové retrospektivy) a tempo filmu je i na potřetí od začátku do konce mrtvolné, což je v mých očích hlavní problém. Ono by mi až tak nevadilo, že je to rasistické, blbé a spatlané, kdyby to aspoň trochu odsýpalo. Nebo kdyby to bylo celou dobu tak nechtěně komické jako úvodní scéna.(26.5.2013)

 • kapsomut
  **

  Četl jsem názor "Nejnáckovější film v dějinách české kinematografie" ??? !!! ??? Co to je proboha za píč**inu!?!? Idiotskej názor... sorry ale fakt je! FILM - Hroznej amaterismus, špatně natočený a o hercích ani mluvit nemusím ne? Ale alespoň se to snaží řešit současný problém (+1*) a taky tam byla opět hrozně sexy Brožová (+1*)(6.12.2012)

 • blackrain
  **

  Je to marnost. Je to marnost a ještě jednou marnost. Celé to martirium se dalo docela klidně splácnout do jednoho filmu a nepatlat se v tom pořád. Chápu ale, že jde o závažné téma, které je potřeba řešit. U některých herců jsem si říkala, jak je možné, že sem vlezli. Nejzajímavější z celého filmu byly hrátky s kamerou. Na začátku jsem si díky kameře připadala jako na horské dráze. To byl fajn nápad, ale už viděný i někde jinde.(7.12.2012)

 • ConanVJ
  *

  Depresivní zakončení s ponurou atmosférou, hudbou a nic moc hereckým výkonem. Zakončení série, která za nic nestojí jsem viděl jen abych věděl jak to dopadlo, nic víc to nedá. Znova už ani na jeden díl koukat určitě nebudu........ 15% :((22.5.2014)

 • Spiker01
  **

  Takže Magnusek dotočil co chtěl a konec. Film opět vo ničem a asi opravdu nejhorší...30%(1.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace