Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ruut
  *

  Z technického hlediska asi nejkvalitnější díl série. Ale pro mě i zdaleka nejnudnější. Napotřetí pitvat to samé téma nefunguje ani trochu, nezaujme. Ale vem Bastardy trojku čert - těším se na Jedlíky, které Tomáš Magnusek doufám natočí přesně tak, jak to cítí a nebude se snažit dělat úlitby většinovému publiku (aby schytal menší kritiku)jako to udělal právě tady. Tomáši točte si po svým, je to originální a má to svý kouzlo - ale na tyhle vážně míněný "rádoby epický spektákly" s rozpočtem ve výši běžné české reklamy na prací prášek ale opravdu už kašlete ...(20.9.2012)

 • Tommassi3
  **

  "Ale my se chceme učit !!" - "To ti tak žeru.." ;) Diletant Magnusek je sice vypasenější než mluvící prase z kocoura Mikeše a koukat na něj vyžaduje opravdu velkou dávku masochismu, ale měl koule natočit "něco jako film" o problému, před kterým zejména česká (pseudo)inteligence správně počesku přivírá oči !! Co se mě přímo nedotýká, to mě nezajímá, že ?! Když na to přijde, najdeme v tuzemsku silné originální téma, která si bohužel vybírají lidé jako Tomáš Magnusek, kteří nedokáží s potenciálem správně naložit, aby podobné "filmy" divák nemusel sledovat pod vlivem Endiaronu.. Jen mi někdo vysvětlete, jak se mu opakovaně daří do těch svých nejen řemeslně naprosto nezvládnutých zrůdností nacpat ten neskutečný zástup hereckých jmen..( ?? )(1.2.2013)

 • ConanVJ
  *

  Depresivní zakončení s ponurou atmosférou, hudbou a nic moc hereckým výkonem. Zakončení série, která za nic nestojí jsem viděl jen abych věděl jak to dopadlo, nic víc to nedá. Znova už ani na jeden díl koukat určitě nebudu........ 15% :((22.5.2014)

 • Hoyt
  odpad!

  Kdyby závěrečnou řeč pronesl Jan Tříska a ne Magnusek tak bych možná přemýšlel o jedné hvězdě. Takhle to je úplně jasný.(11.12.2012)

 • Wacoslav1
  *****

  Hmmmmm... tak chtěl jsem svůj komentář zahájit hlubokomyslnou úvahou na téma ovce na CSFD, ale seru na to more evidentně bych nebyl vyslyšen. Každopádně užil jsem si tohle bombastický zakončení pravděpodobně nejbolavější a nejrealističtější český filmový trilogie do sytosti a můžu se zvysoka vysrat na vaše odpady který tu pravděpodobně z chutí množstevně pálíte jenom aby jste se náhodou neznelíbili veřejnýmu mínění. Asi jste všichni členy Antifa nebo jiný zkriplený organizace zastávající pozérský názory typu, že cikáni nemůžou za vaše zkurvený životy nebo Good night white pride apod. No možná by jste asi fakt potřebovali střet z podobným zlodějským netahačským živlem kterej by vás okradl a zmlátil aby jste prozřeli. Myslíte si o mě, že jsem rasista? No pokud ze mě postoj čechy pro čechy a vyžeňte tuhle zlodějskou ludru která jenom vysává státní dávky jako pijavice a vy debilové na ně makáte dělá rasistu pak ano pak rasista jsem a jsem na to hrdej! Představte si to! Magnusek je borec a zaslouží si respekt za to, že se nebojí nazývat věci pravými jmény. Jenom škoda, že ten špatnej konec byl předvídatelnej dopředu, to bych lehce vytknul i když je jasný, že v naší rádoby zkurveně korektní společnosti to ani jinak dopadnout nemohlo. Tak jako tak pálím všech 5* abych trochu vyrovnal to směšný a naprosto vylhaný hodnocení tady. Jebat na vás bando opic. TROLOLOLOLO...95%(8.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace