• castor
  odpad!

  Tak to už bylo kapku moc, ne? Xenofobní a populističtí Bastardi po třetí selhávají na mnoha frontách, od naivistického stylu Tomáše Magnuska až po obludně nevkusné názory. Jako bychom se vrátili k filmům z devadesátých let od Víta Olmera..(7.4.2013)

 • igi B.
  odpad!

  Do třetice tedy všeho nasrat! . . . Magnusek vycítil u blboidního stáda nějakou tu škváru, kterou je národní šosák ochoten i přes "krizi" dát za lístek do kina na kvazikontroverzní srágoru (žel filmem toho jména a významu tuto matérii opět nazvat nelze!) a vycintat si do koly a popcornu své mindráky a tak znovu vyváří dvakrát vyvařený a už notně zasmrádlý hnus a hnis současné tušašské pisskultůry. Že mu v tom hrají >hvězdy< ze Stolice jako Brožová, Töpfer či Krampol je mi vcelku jasné, ale že se do téhle žumpy ponoří i pravdoláskaři typu Tříska nebo Lanďák, to mi teda poser prsa zase jednou za čudlárnu. R.Hr., D.Bat., M.Br. či J.Č. a jim podobných je mi už jen líto. To je šílené, kam se prokálel "český film" skoro čtvrt století po >sametu< a čeho je ta naša čudlácká, na eráru tvrdě parazitující kasta za šekel ochotna se zúčastnit... %-(.. . . . Každopádně je trojka nejodpornější díl z trilogie, celek pak hnědě páchne jako hotový OP(R)US MAG(H)NUS jednoho >filmařského< magora a zakomplexovaného ubožáka, jehož pohnutky jeden pochopí snad jen z bezpředmětného nadužívání slůvek jako "vyhulit", "šukat" a neustálých narážek na chlapecké anály. Jojo, zážitek jako bohnus na dvd je "rozhovor" (sic!) s rejžiserem - ufňukaný monolog(!) d.m.s.n. duševně nemocného člověka, jemuž příroda holt nenandala a život už ty zbytky jenom vzal... Nasrat! - - - P.S. K matérii více http://www.csfd.cz/film/276210-bastardi/ a http://www.csfd.cz/film/292999-bastardi-2/ - a užívejte s lavorem na kulích... - - - P.P.S. Tak jsem si jen tak z plezíru s odstupem prosvištěl i něco hodnocení a komentářů ke všem částem trilogie a jsem trošku v kulturním šoku - kdo všechno ze zdejších "přátel filmového umení" je ochoten těmto formou(!) - budiž že obsah by mohl být s tolerancí chráněn "autorskou licencí" - bezprecedentním zhovadilostem dát víc jak jednu hvězdu - zvláště pak v kontextu vnímání na obdobná témata třebas i více kontroverzních děl světové kinematografie... To jste se lidičky už úplně pomátli? . . . Ta produkční píárová hodnocení a komentáře samozřejmě neberu na zřetel, nakonec jsou kdesi na chvostu i vcelku identifikovatelé. No - nenadělá igitátor nic! Dobře vám tak... °-[ - - - - - (Poprvé a naposledy protrpěno ryze ze studijních důvodů za kalné listoprdové noci v lehkém rauši na dvd /to si teda MagicBox pěkně nemagicky nadělal do škatulky, disky skončily už po půlroce distribuce jako ležáky ve výprodejích za 49,00Kč!/ v originálním formátu obrazu, hodnocení 3625., komentář zde jako třistadvacátýsedmý - 20.11.2013)(20.11.2013)

 • Marsik
  ***

  Podle mého šla úroveň oproti dvojce nahoru a téměř dosahovala "kvalit" jedničky. Říkám téměř, protože to opět nebyla žádná sláva. Samozřejmě jsem chtěl vědět, jak to vlastně všechno skončí a díky flash-backům se to do detailu dozvíme. Opět přibývají dobří čeští herci, ale opět hrají jakoby je to otravovalo. Hudba udrží diváka až do konce, který nabídne v celku zajímavé rozuzlení. Nyní, když jsem shlédnul celou trilogii, mohu objektivně říct, že pan Magnusek (řekněme si na rovinu, že je to celé jeho show) zabředl do zajímavých a atraktivních vod, protože problematika cikánů bude lidi pálit ještě hodně dlouho. Stejně dlouho se lidé díky tomu budou názorově rozdělovat (rasismus ano x ne, šikana, apod.). Ovšem pan Magnusek je ještě mladý neotřepaný režisér (herec), který má sice ambice, ale v těchto filmech se nevyvaroval mnoha chyb a celkově působí tato trilogie poněkud amatérsky. Bastardi 3 - 60%. Suma sumárum celá trilogie - 56,66667%(26.5.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Poté, co učitel Majer (Tomáš Magnusek) vystupuje z auta a objezd je zablokován policisty, na hlavě Majer nic nemá, ale v okamžiku, kdy k němu přijede vůz s policisty, v odrazu ve skle auta jlze vidět, že má na hlavě čepici, kterou se maskoval na hřbitově. (lardko)

 • - Ve scéně, kdy šéfredaktorovi přijde sms s textem "Podívej se na net", je jasně vidět, že se nejedná o otevřený internetový prohlížeč, ale pouhý „screenshot“. (BuNnYftw)

 • - Přípravy na natočení třetího filmu série byly oznámeny již pár týdnů před premiérou druhého pokračování. (slatkac)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace