• igi B.

Do třetice tedy všeho nasrat! . . . Magnusek vycítil u blboidního stáda nějakou tu škváru, kterou je národní šosák ochoten i přes "krizi" dát za lístek do kina na kvazikontroverzní srágoru (žel filmem toho jména a významu tuto matérii opět nazvat nelze!) a vycintat si do koly a popcornu své mindráky a tak znovu vyváří dvakrát vyvařený a už notně zasmrádlý hnus a hnis současné tušašské pisskultůry. Že mu v tom hrají >hvězdy< ze Stolice jako Brožová, Töpfer či Krampol je mi vcelku jasné, ale že se do téhle žumpy ponoří i pravdoláskaři typu Tříska nebo Lanďák, to mi teda poser prsa zase jednou za čudlárnu. R.Hr., D.Bat., M.Br. či J.Č. a jim podobných je mi už jen líto. To je šílené, kam se prokálel "český film" skoro čtvrt století po >sametu< a čeho je ta naša čudlácká, na eráru tvrdě parazitující kasta za šekel ochotna se zúčastnit... %-(.. . . . Každopádně je trojka nejodpornější díl z trilogie, celek pak hnědě páchne jako hotový OP(R)US MAG(H)NUS jednoho >filmařského< magora a zakomplexovaného ubožáka, jehož pohnutky jeden pochopí snad jen z bezpředmětného nadužívání slůvek jako "vyhulit", "šukat" a neustálých narážek na chlapecké anály. Jojo, zážitek jako bohnus na dvd je "rozhovor" (sic!) s rejžiserem - ufňukaný monolog(!) d.m.s.n. duševně nemocného člověka, jemuž příroda holt nenandala a život už ty zbytky jenom vzal... Nasrat! - - - P.S. K matérii více http://www.csfd.cz/film/276210-bastardi/ a http://www.csfd.cz/film/292999-bastardi-2/ - a užívejte s lavorem na kulích... - - - P.P.S. Tak jsem si jen tak z plezíru s odstupem prosvištěl i něco hodnocení a komentářů ke všem částem trilogie a jsem trošku v kulturním šoku - kdo všechno ze zdejších "přátel filmového umení" je ochoten těmto formou(!) - budiž že obsah by mohl být s tolerancí chráněn "autorskou licencí" - bezprecedentním zhovadilostem dát víc jak jednu hvězdu - zvláště pak v kontextu vnímání na obdobná témata třebas i více kontroverzních děl světové kinematografie... To jste se lidičky už úplně pomátli? . . . Ta produkční píárová hodnocení a komentáře samozřejmě neberu na zřetel, nakonec jsou kdesi na chvostu i vcelku identifikovatelé. No - nenadělá igitátor nic! Dobře vám tak... °-[ - - - - - (Poprvé a naposledy protrpěno ryze ze studijních důvodů za kalné listoprdové noci v lehkém rauši na dvd /to si teda MagicBox pěkně nemagicky nadělal do škatulky, disky skončily už po půlroce distribuce jako ležáky ve výprodejích za 49,00Kč!/ v originálním formátu obrazu, hodnocení 3625., komentář zde jako třistadvacátýsedmý - 20.11.2013)(20.11.2013)

• Spiker01

Takže Magnusek dotočil co chtěl a konec. Film opět vo ničem a asi opravdu nejhorší...30%(1.4.2013)

• Pepinec

Že má Magnusek co říct? Sorry, ale mít názor na problematiku vraždících Romů není zrovna těžké. A že se Magnusek svůj názor nebojí říct nahlas? Jo, možná by byl frajer, kdyby svolal tiskovku, napsal článek do novin, uspořádal festival nebo držel tak dva tři měsíce hladovku, ale že se pokusil natočit film (to pokusil je hodně důležité slovo), který svým působením na diváka připomíná slepici zmateně pobíhající po dvorečku, je maximálně tak osel. Hodnotit zamýšlený obsah, nějaká hvězda by se jistě našla. Jenže tady nejsme v autosalonu, nýbrž na filmové databázi a skoro se mně chce napsat, že tu Bastardí trojka ani nemá co dělat. Jejda - já to napsal. Tak to mám asi taky názor...(1.4.2013)

• monsieurR

Prní třetina byla naprosto příšerná. Pak už to bylo trochu lepší, takže se to vyšplhalo na 1 hvězdičku.(10.3.2013)

• Radek99

Bastardi 1941 - Magnusek 88(25.10.2012)

• - Ve scéně, kdy šéfredaktorovi přijde sms s textem "Podívej se na net", je jasně vidět, že se nejedná o otevřený internetový prohlížeč, ale pouhý „screenshot“. (BuNnYftw)

• - Ve filmu si zahrál roli jedno z vězňů známý raper El Nino, který nazpíval společně s Eliškou Bučkovou k filmu i píseň s názvem "Při mě stůj". (boul)

• - Nina Divíšková a Pavel Landovský si zahráli manžele už ve filmu Nestyda (2008) (funhouse)