• D.Moore

Stejně dobré jako první a druhý díl. Tomáši Magnuskovi se podařilo stvořit nevídaně vyrovnanou trilogii.(1.4.2013)

• blackrain

Je to marnost. Je to marnost a ještě jednou marnost. Celé to martirium se dalo docela klidně splácnout do jednoho filmu a nepatlat se v tom pořád. Chápu ale, že jde o závažné téma, které je potřeba řešit. U některých herců jsem si říkala, jak je možné, že sem vlezli. Nejzajímavější z celého filmu byly hrátky s kamerou. Na začátku jsem si díky kameře připadala jako na horské dráze. To byl fajn nápad, ale už viděný i někde jinde.(7.12.2012)

• ConanVJ

Depresivní zakončení s ponurou atmosférou, hudbou a nic moc hereckým výkonem. Zakončení série, která za nic nestojí jsem viděl jen abych věděl jak to dopadlo, nic víc to nedá. Znova už ani na jeden díl koukat určitě nebudu........ 15% :((22.5.2014)

• woody

Nejnáckovější film v dějinách české kinematografie. Magnusek není jen neumětel a diletant, ale definitivně zmrd (terminus technicus, nic vulgárního), protože tohle co předvádí se jinak než zmrdstvím nazvat nedá.(21.9.2012)

Samozřejmě je to hodně špatně natočený stejně jako díl předtím, ale v tomhle případě to na mě působí o dost lépe. Překvapivě se mi líbila spíše druhá část filmu z prostředí soudu. Hodně to vypovídá o naší společnosti. O tom kam to spěje dál a že už to bude asi jen horší. Souhlasím s tím, že u nás se hraje jen na to jak vypadáme v Evropě a aby jsme nebyli rasisté. Takže cikáni budou vždy zvýhodňováni (nemyslím přímo tento případ). Scéna se zpívajícími holčičkami na mě docela zapůsobila. V tomhle mají vyrůstat naše děti?? Paní starostka (Kateřina Brožová) to řekla přesně.(1.2.2013)

• - Spoiler: Ve scéně kdy Majer (Tomáš Magnusek) vzpomíná na to, jak zabil Daniše (Ondřej Semerák), máDaniš na sobě bundu s proužkama. Ovšem v prvním díle Bastardů (2010) našli zavražděného Daniše s kostkovanou mikinou. (StepanSiroky)

• - Okresní soud není věcně příslušný k rozhodování o trestném činu vraždy v prvním stupni, vecně příslušný je vždy Krajský soud. (Rattus Rattus)

• - Přípravy na natočení třetího filmu série byly oznámeny již pár týdnů před premiérou druhého pokračování. (slatkac)