• igi B.

Do třetice tedy všeho nasrat! . . . Magnusek vycítil u blboidního stáda nějakou tu škváru, kterou je národní šosák ochoten i přes "krizi" dát za lístek do kina na kvazikontroverzní srágoru (žel filmem toho jména a významu tuto matérii opět nazvat nelze!) a vycintat si do koly a popcornu své mindráky a tak znovu vyváří dvakrát vyvařený a už notně zasmrádlý hnus a hnis současné tušašské pisskultůry. Že mu v tom hrají >hvězdy< ze Stolice jako Brožová, Töpfer či Krampol je mi vcelku jasné, ale že se do téhle žumpy ponoří i pravdoláskaři typu Tříska nebo Lanďák, to mi teda poser prsa zase jednou za čudlárnu. R.Hr., D.Bat., M.Br. či J.Č. a jim podobných je mi už jen líto. To je šílené, kam se prokálel "český film" skoro čtvrt století po >sametu< a čeho je ta naša čudlácká, na eráru tvrdě parazitující kasta za šekel ochotna se zúčastnit... %-(.. . . . Každopádně je trojka nejodpornější díl z trilogie, celek pak hnědě páchne jako hotový OP(R)US MAG(H)NUS jednoho >filmařského< magora a zakomplexovaného ubožáka, jehož pohnutky jeden pochopí snad jen z bezpředmětného nadužívání slůvek jako "vyhulit", "šukat" a neustálých narážek na chlapecké anály. Jojo, zážitek jako bohnus na dvd je "rozhovor" (sic!) s rejžiserem - ufňukaný monolog(!) d.m.s.n. duševně nemocného člověka, jemuž příroda holt nenandala a život už ty zbytky jenom vzal... Nasrat! - - - P.S. K matérii více http://www.csfd.cz/film/276210-bastardi/ a http://www.csfd.cz/film/292999-bastardi-2/ - a užívejte s lavorem na kulích... - - - P.P.S. Tak jsem si jen tak z plezíru s odstupem prosvištěl i něco hodnocení a komentářů ke všem částem trilogie a jsem trošku v kulturním šoku - kdo všechno ze zdejších "přátel filmového umení" je ochoten těmto formou(!) - budiž že obsah by mohl být s tolerancí chráněn "autorskou licencí" - bezprecedentním zhovadilostem dát víc jak jednu hvězdu - zvláště pak v kontextu vnímání na obdobná témata třebas i více kontroverzních děl světové kinematografie... To jste se lidičky už úplně pomátli? . . . Ta produkční píárová hodnocení a komentáře samozřejmě neberu na zřetel, nakonec jsou kdesi na chvostu i vcelku identifikovatelé. No - nenadělá igitátor nic! Dobře vám tak... °-[ - - - - - (Poprvé a naposledy protrpěno ryze ze studijních důvodů za kalné listoprdové noci v lehkém rauši na dvd /to si teda MagicBox pěkně nemagicky nadělal do škatulky, disky skončily už po půlroce distribuce jako ležáky ve výprodejích za 49,00Kč!/ v originálním formátu obrazu, hodnocení 3625., komentář zde jako třistadvacátýsedmý - 20.11.2013)(20.11.2013)

Hmmmmm... tak chtěl jsem svůj komentář zahájit hlubokomyslnou úvahou na téma ovce na CSFD, ale seru na to more evidentně bych nebyl vyslyšen. Každopádně užil jsem si tohle bombastický zakončení pravděpodobně nejbolavější a nejrealističtější český filmový trilogie do sytosti a můžu se zvysoka vysrat na vaše odpady který tu pravděpodobně z chutí množstevně pálíte jenom aby jste se náhodou neznelíbili veřejnýmu mínění. Asi jste všichni členy Antifa nebo jiný zkriplený organizace zastávající pozérský názory typu, že cikáni nemůžou za vaše zkurvený životy nebo Good night white pride apod. No možná by jste asi fakt potřebovali střet z podobným zlodějským netahačským živlem kterej by vás okradl a zmlátil aby jste prozřeli. Myslíte si o mě, že jsem rasista? No pokud ze mě postoj čechy pro čechy a vyžeňte tuhle zlodějskou ludru která jenom vysává státní dávky jako pijavice a vy debilové na ně makáte dělá rasistu pak ano pak rasista jsem a jsem na to hrdej! Představte si to! Magnusek je borec a zaslouží si respekt za to, že se nebojí nazývat věci pravými jmény. Jenom škoda, že ten špatnej konec byl předvídatelnej dopředu, to bych lehce vytknul i když je jasný, že v naší rádoby zkurveně korektní společnosti to ani jinak dopadnout nemohlo. Tak jako tak pálím všech 5* abych trochu vyrovnal to směšný a naprosto vylhaný hodnocení tady. Jebat na vás bando opic. TROLOLOLOLO...95%(8.6.2014)

• troufalka

Nebudu rozebírat režii a scénář Tomáše Magnuska. Ale jeho figuru jsem mu nevěřila. On jako dobromyslný tlouštík ani náhodou nevypadal jako pomstychtivý vrah, který týral a mučil své oběti. (Pro dopitaka: Marek Brodský sedí první zleva u soudu. Mrkni do galerie.)(14.5.2014)

• JFL

Z bílého rytíře se stal bílý alibista aneb exploatační trilogie Tomáše Magnuska dospěla do svého nekonzistentně mesianistického konce. Podrobněji v recenzi pro A2(8.11.2013)

• ConanVJ

Depresivní zakončení s ponurou atmosférou, hudbou a nic moc hereckým výkonem. Zakončení série, která za nic nestojí jsem viděl jen abych věděl jak to dopadlo, nic víc to nedá. Znova už ani na jeden díl koukat určitě nebudu........ 15% :((22.5.2014)

• - Ve scéně, kdy šéfredaktorovi přijde sms s textem "Podívej se na net", je jasně vidět, že se nejedná o otevřený internetový prohlížeč, ale pouhý „screenshot“. (BuNnYftw)

• - Ve filmu si zahrál roli jedno z vězňů známý raper El Nino, který nazpíval společně s Eliškou Bučkovou k filmu i píseň s názvem "Při mě stůj". (boul)

• - S dĺžkou trvania 97 minút sa jedná o najdlhší film série. (Johnny.ARN)