• RedAK

Pomineme-li vysoce sračkoidní scénář, který evidentně psaly retardované děti během svačinové přestávky a kterým bych nevytřel prdel ani Hitlerovi, pomineme-li fakt, že i Ferova jedenáctiletá sestra předvádí během orgasmu kvalitnější herecké výkony než tato banda stupidních ignorantů a pomineme-li monstrózní nenasytný břich páně Magnuska, který zabírá půl obýváku, zbyde nám bezprecedentní zkurvená velesračka, pro kterou je i odpad! svatým požehnáním.(9.2.2014)

• Pilda17

Tak jsem tento český paskvil století zkusil a je udivující, kam až česká kinematografie dokáže klesnout. První a druhý díl budiž, ale tak strašný třetí díl je vrchol a jeden z největších odpadů, které dávám.. 0/10 = 0%(6.12.2012)

• Gilmour93

Heil Magnusek? Vždyť by ani neprošel futry Reichstagu.. K té amatérské, nemotorné slátanině mám jen jedno: účelu nelze dosáhnout kreténskými prostředky. K některým místním komentům bych podotkl, že ještě horší, než nácek, je pokrytecký liberál. U toho prvního alespoň člověk ví, na čem je.. A teď, pane Magnomastek, za ty „Oči černé jděte spát“ šup do pekla za Hermannem Göringem. Možná vás dají do i jednoho kotle, ale Lucifer jistě zná Archimédův zákon a bude chtít šetřit vodou..(2.4.2013)

• - Ve filmu si zahrál roli jedno z vězňů známý raper El Nino, který nazpíval společně s Eliškou Bučkovou k filmu i píseň s názvem "Při mě stůj". (boul)

• - Nina Divíšková a Pavel Landovský si zahráli manžele už ve filmu Nestyda (2008) (funhouse)

• - Ve filmu si zahráli hned dva čeští senátoři. Kromě Tomáš Töpfera také Petr Pakosta. (DecentFellow)