Učitel Tomáš Majer si zavolá ve škole tři chlapce do tělocvičny, kde jim oznámí, že se je chystá mučit a vytahuje z tašky různé mačety a tyče. Poté všechny nějak napadne. Jednoho střelí, další zmlátí. Poté se probudí ve své posteli. Byl to sen. Z televize se dozvídáme, že Tomáš Majer je skutečně podezřelý z vraždy tří studentů. Sledujeme Majera, který vzpomíná na své působení ve škole. Děti zde byly sprosté a bez jakékoliv autority k učitelům. Novináři sledují paní Majerovou a chtějí jí položit nějaké otázky. Ona zajde do domu, kde naopak čekají sousedé a stěžují si, co vyfasovali za sousedy. Ve škole se okleštěnému učitelskému sboru představuje nový ředitel Halbich. Majer opět vzpomíná na to, jak byl ve škole. Jeden z rodičů romského chlapce si k němu přišel stěžovat, že mu prý mlátí syna. On tedy řekne, že ho mlátit nebude a že mu bude psát poznámky, které pak pošle na město a to rodině sebere přídavky. Otce to samozřejmě zneklidní a náhle otočí a pustí se do svého syna. Do školy přijde inspekce, která řediteli oznamuje, že ministerstvo bude chtít školy tohoto typu zrušit. Tomáš Majer opět vzpomíná. V rádiu hlásí, že na zvláštní škole byla zavražděna jedna učitelka a to pravděpodobně samotnými žáky. Také vzpomíná, jak při vaření děti nasypaly do polévky marihuanu a tu pak snědla i jedna učitelka. Jistý pan Dostál chce, aby se Majer co nejrychleji našel. Posílá jednoho svého muže na radnici, ale tam se dozvídá, že se Dostála už nikdo nebojí a že už nemá takový vliv. Do školy přichází novinářka, která chce psát o zdejších vraždách. Baví se s jednou zdejší učitelkou a říká, že nemůže uvěřit tomu, že by učitel zabil tři žáky, stal se ředitelem a poté na škole ještě rok učil.  Ministerstvo vnitra řeší, zda v případu nedošlo k velkému pochybení policie. Do školy nastupuje nový zaměstnanec, zjišťujeme, že je to muž, který pracuje pro Dostála. Do ředitelny vtrhnou rozzuření rodiče, kteří nejsou rádi, že jejich děti chodí do školy, kde se zabíjejí děti. Kapitán Ševčík jde do nemocnice za mužem, který tady leží ve špatném stavu a chce se zeptat na Majera. Bývalý školník však nechce s policií o ničem mluvit. Ve škole skupinka romských dětí napadne a šikanuje chlapce. Majer si v novinách přečte, že zemřel jeho dědeček. Vzpomíná, jak mu babička říkala, že by se měl policii vzdát. Když je nevinný, tak ho soud osvobodí, ale děda naopak namítal, že v této republice ne. Policie chystá zásahovou jednotku, jelikož si myslí, že Majer navštíví pohřem svého dědy. On se na hřbitově skutečně ukáže a policie si ho všimne. Jemu se však podaří nastoupit do auta a ujet.  Zásahovka ho dojede, zablokují mu cestu a zatknou ho. Zpráva okamžitě proletí všemi médii. Šéf chce po jednom ze svých právníků, Václavu Mádrovi, aby se ujal případu. Jde o velmi mediálně sledovanou událost. Mádr s tím souhlasí a případu se chopí. Do školy nastupuje nová učitelka a okamžitě zjišťuje, jací jsou zdejší žáci. Vulgární a bez jakékoliv autority. Jeden z žáků na ní má sexuální narážky. Manžel jí po práci vyzvedává u školy a mladík má opět nevhodné řeči. Manžel se k němu vydává ale on ho udeří a povalí na zem. Majera ve vězení navštěvuje předseda jedné nacionalistické strany a vyjadřuje mu plnou podporu. Věnuje mu knihu s názvem Pravda o cikánech. Majer knihu vezme a udeří ho s ní. Nastává den procesu. Před soudní budovou jsou velké protesty romů. U procesů vypovídá velké množství svědků. Školník, který byl až do této chvíle v nemocnici také předstupuje. Vypovídá, že všechny ty děti měly zemřít. Nikdo z nich prý netuší co dokážou. Starostce poté vyhrožují muži od Dostála, který je nyní v domově důchodců. Má si prý uvědomit, díky komu je starostka. Starostka vzpomíná na to, jak jí šikanovala skupinka mladých romek, když ona sama byla malá. Poté je také jako svědek u soudu a i ona je na straně Majera… (TV Prima)

Mr.Hudson

Hodina a půl utrpení. Herecké výkony tragické a děj je stejně rozstroušený, jako skleróza mého dědy o návaznosti raději pomlčím. A taky moc nechápu co nám tím Magnusek chce pořád říct, ano je tady asi nějaký problém, ale točit kvůli tomuhle takovou žumpu snad není třeba, dá se na to upozornit i snesitelnějším způsobem. Po prvním filmu, který se dal v rámci mezí ještě snést jsem čekal, že Magnusek půjde nahoru, ale druhý díl byl ještě horší a třetí díl aspiruje na cenu sračka roku, prostě hrůza ...Jinak si tohoto filmu necením ani na tu jednu hvězdičku, ale musel jsem jí dát, protože jsme se konečně dostali na konec této "trilogie" a mé utrpení je tak u konce. ()

Chundys odpad!

Tak si říkam, že někdy jsem až obrovský sebetríznitel! Ale aby bylo hodnocení objektivní na ČSFD musí se přeci vše dokoukat! Tohle ale už byl naprostej hnuj! Ona ani jednička nebyla nějak zvlášt dobrá! Hodně slabej průměr! Ale to jak byla celkově natočená dvojka, tak to už byl hodně velikej extrém, no a trojka to celé završila na ultra rasistickou sračku ale fakt ultra!!! ()

Bozvav odpad!

Je až s podivem, kam jde zajít v touze překonat sám sebe. Pan magnusek je docela šikovný režisér a má dobré nápady, ale tady se pokusil šokovat sám sebe a zjevně to nedopadlo. Když je něco blbé, tak je to blbé, ať už jde o jakkoliv silné téma. Za mne je na tomto snímku špatně téměř úplně všechno. Takže, bohužel i já posílám do kopru. Prý bude čtyřka, snad raději ani ne. ()

SidneyP

Pořád je to takový ten TOP odpad české kinematografie, ale nějakým způsobem se mi poslední díl trilogie líbil, možná je to tím finálním rozuzlením, v některých místech podbarveným i celkem kvalitním soundtrackem. 55%. ()

boul odpad!

Tak jsem si počkal na třetí pokračování české velkohry Bastardi, u které jsem čekal že to bude hrozný, ale že až tak moc? Hodnocení je na místě a to co jsem čekal po projekci druhého dílu, kde kvalita šla katapultově dolů a herecké role byly horší než kde co prostě nešly jsem čekal, že horší to nebude.. Magnusek je blbec a tohle mu vůbec nevyšlo, chtěl jsem dát * za hudbu, která nebyla úplně na Odpad a za to jak jsem se smál Vlastimilu "Houmrovi" Zavřelovy, ale i tak to byla "komedie" a hlavně trapárna. Velice se těším na Verbalův koment :) ()

Luk Skywalker

S dalším dílem klesá kvalita filmu a já opět oproti minulému snímku snižuji hodnocení o jednu hvězdu. Jediné zábavné a odlehčující scény jsou flashbacky z Majerovy minulosti a scény ze školy ze současnosti, to jediné spojuji předešlé díly s tímto. Jinak se jedná o útěk a soud, kde i přes známé české herce jsou jejich role jaksi upozaděné (Hrušínský, Tříska). Naštěstí délka filmu není dlouhá, takže se ta celkem dalo shlédnout, i když se nuda dostavila. Být to delší, tak dám ještě nižší hodnocení. ()

LudaB1905

Pravděpodobně nejlepší díl série! akorát mě fascinuje jak se tady všichni chováte strašně moralisticky, jako by jste si neuvědomovali jak vypadá skutečnost! všem co film odsuzujete že se chová rasisticky bych přál aby Vaše dítě nebo vy samotní jste měli zkušenost s namíchanou třídou. Myslím že Vaše hodnocení by pak bylo úplně opačné a stejně jako já by jste vyzdvihovali, že se někdo odváží natočit film podle skutečnosti a né dle toho co je morální a populistické. Hvězdičky uděluji za ukázku reality taková jaká je a za odvahu dle ní točit. ()

Olík

Bastardi jsou Bastardi, ať už jde o jedničku, dvojku nebo pokračování o kterém se zrovna bavíme. Určitě dobrý nápad s nepříliš kvalitním (až úsměvným) zpracováním. Nestotožnuji se s názory některých komentujících o vůdcově posteru v nadživotní velikosti nad Magnuskovou postelí. Spíš se přikláním k názoru, že se nám jedna z nejbizardnějších postava současné tuzemské kinematografie pokoušela něco sdělit (dokonce si troufám tvrdit, že jsem pochopil co), ale bohužel jí nebylo z hora dáno……….i když závěrečný monolog „Všechno záleží jenom na tom, jestli tomu budeme všichni přihlížet, jestli se budeme dívat, když se někomu ubližuje…………..“ z toho pravdivě mrazí, že????? ()

Alex24 odpad!

Tohle bych snad ani neměl komentovat, vlastně bych na profilu tohohle počinu ani neměl být. Ono to vlastně ani na CSFD.cz nepatří... Páč tohle není film. Je to trapný pokus tlustýho hňupa naposledy ještě zaujmout a vyždímat peníze z filmu, který dělá ty špatné lidi především z nás, protože je nechápeme a udržujeme je v jejich sociálních rolích. Ale názory ohledně téhle problematiky nechám být. Když pominu fakt, že Magnusek naprosto domrvil režii, scénář psal zpitej na lečo a posunul hranice špatného filmu do nadčasových rozměrů, musím říct, že se ve filmu i herecky vyzvracel. Je příšerné sledovat amatérismus, který přímo kape z jeho výkonu a není tam snad jediný (ne)herec, u kterého bych se divil, že se tomuhle zaprodal. Dějově naprostá sračka, která nemá hlavu ani černou patu. Nuda, že bych se o ní mohl opřít a celkově je to levný, jak parfém od cigánů před Tescem. Nedotýkat se... PS:. Shlédnutí tohoto filmu bych doporučil, jako mučící procedura, nebo trénink speciálních jednotek, případně tréninková metoda kosmonautů... ()

Iwiiik odpad!

Nevěřil bych, že se dá druhé pokračování Bastardů ještě více zhnojit, ale Magnusek to dokázal mistrně. Ke sterilnímu scénáři a neskutečně blbé režii ještě přidal neskrývanou rasistickou agitku a vynechal jakékoliv dějové téma. Odvaha, se kterou vypustil do světa tento děs, zaslouží potlesk a cenu Zlaté hovno! ()

MickeyStuma

Třetí snímek o problematice nezvladatelných dětí nás zavádí do soudního líčení s učitelem Novákem. Ztvárněno je to ale poněkud nezvykle. Snímek plný flashbacků celý příběh spíše podkopává a i když mnohé dovysvětlují, moc to pohromadě nedrží. Některé jsou i značně zbytečné. Po celou stopáž se tlačí hodně na city. Reakce veřejnosti je zachycena vcelku dobře, ale ve scéně zbouření velkého množství cikánů před soudní budovou jsem nepochopil, proč se několik málo skinů ihned po příchodu zase otočilo a v klidu odešlo. Ze strachu? Ono už je podivné, že jich bylo tak málo. Vznikla tak zbytečná a nelogická scéna, jakých tu je taktéž spousta. Ano, i já jsem ve třetím díle očekával soudní proces, ale poněkud v dramatičtější podobě. Anketa v ulicích města a vynesení rozsudku mi připomněl snímek 'Proč?' Chování žáků ve třídě k učitelům se mi zdá opět přehnaná, ale na druhou stranu, kdo ví? Poukázání na absurditu zrušení zvláštních škol je na místě. Scéna zavedení dvou cikánských sígrů mezi miloučké žáky zpívající s paní učitelkou u klavíru je takovým varováním. Epilog odsouzeného učitele těsně před závěrečnýma titulkama je názorová vsuvka, se kterou může divák souhlasit, ale i nemusí. Film tak nutí diváka udělat si názor svůj. Tento snímek je nejslabším s celé trilogie a troufám si tvrdit, že kdyby nevznikl, vůbec by nechyběl. ()

korok

Krásná trilogie zobrazující pohled na některé české zvláštní školy, zdůrazňuji některé. Zdejší intelektuální výkvět hazející vše podobné do odpadu asi nikdy ve skutečnosti do školy nechodil, nebo jak trefně poznamenal uživatel verbal chodil na vyběrové školy plné dětí bohatých a mocných rodičů, kde to samosebou vypadá úplně jinak. Opět zdůrazňuji neříkám, že to tak je všude, ale sám jsem byl svědkem bezdůvodného mlácení cikány, defenestraci jednoho učitele (naštěstí pouze z prvního patra), či zákeřné skopavání učitelek zezadu jako někde na fotbalovém utkání, za které se i v tomto sportu dává červená karta. A to se nejednalo o zvláštní školu. Konečně měl někdo koule to natočit a za to Tomáši Magnuskovi nelze jinak, než poděkovat. Od plného počtu hvězd to u mě sráží pouze nelogičnost některých scén - pozor SPOILERY: tak třeba že filmový otec jedné z postav, je ve filmu skoro stejně starý jako syn, policejní detektiv nasedá do auta značky Škoda favorit a v pohodě dohání a sleduje gangstera jedoucího v Audi A8 :-) a další. ()

B.e.n.Q odpad!

Jak mě první dva díly bavily, tak tohle je něco otřesného. Těšil jsem se do kina x měsíců a odešel jsem zklamaný, jako nikdy předtím. Myslím, že pan Magnusek trojku ani natáčet raději neměl. Přijde mi to opravdu zoufalé. 1 hvězdu dávám skutečně jen ze soucitu... ()

dainio odpad!

Filmová fekálnost. Nic horšího už neexistuje. Magnusek totálně zničil celou českou kinematografii. Školní výlet a Bastardi III, jsou zrůdnosti toho největšího kalibru. Nechápu, jak se takový výplod může promítat v kinech. Nechal bych okamžitě vrátit vstupné. Od začátku nudné s neustálými a po chvilce i velice otravnými přechody do minulosti. Chabé, herecky krkolomné, trapné, diletantské a xenofobní. Celý film se divák těší, až uvidí závěrečné titulky. Taková bída se jen tak nevidí. Herci, kteří mají nějaké jméno se vědomě ztrapňujou. Hlášky nefungujou. Sprostých slov je již tolik, že už to nebaví. Amatérské dno. Spodina filmových pásek. Opravdu bych mohl vyjmenovat další různá slovní spojení, které by negativně popsali tento paskvil ale stejnak by to nestačilo. Bastardi snad už nadobro skončili. ()