Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

jasanka odpad!

Dala jsem Hlasu šanci, protože NĚKTERÉ řady Superstar nebyly špatné. Tohle je ale vážně příšernost. Předně by mě opravdu zajímalo, kdo rozhodl, že dál (před porotce) půjdou zrovna ti určití soutěžící. Vždyť tři čtvrtiny z nich jsou tam jen a jen z protekce, a produkce už se to ani nesnaží zatajovat. Další kolo - souboj, nebo duel, nebo já nevím, jak tomu říkají, je naprostá úchylárna, totálně o ničem, a hlavně pořádná trapnost. The end. ()

CROWee odpad!

Dobrý zahraniční formát, který TV Hovna posrala jak nejvíc šlo... vlastně ani jeden kouč nemá Hlas! Doporučuju se podívat na společný song koučů ze zahraničních verzí, s tím naším česko-maďarským pasqilem to nejde ani srovnat. PS: Mareše do koše! ()

MAJkLSON odpad!

Megatrapné!!! Z poroty je sympatický leda Vojtek, Dara - totalně hloupá pizda, Rytmus - zase si hraje na někoho jiného, resp. chytřejšího, než je, Michal David - nenávidím ho, měl by odejít někam na Ukrajinu. Moderátorská čtveřice ultratrapná - Mareš recykluje hovna, která mu už z držky jednou vyšla, Tina - opičí se po Marošovi, takže taky hrůza, navíc tloustne, Ťamanka - xicht na kopačku, hlavně, ať se furt směje kráva, Blondýnka - obdobně "sympatická". Mezi zpěváky taky sympaťáka, aby člověk pohledal. Speciální hosté = imbecilové. Už nikdy víc. ()

HonzyR

Český Hlas má ohromnou nevýhodu, oproti zahrraničnímu. A to, že neobsahuje žádné obrovské hvězdy jako v Anglickém, Australském, Americkém Voicu (Kylie Minogue, Usher, Seal, Ricky Martin, Will I Am,......). A vzhledem k tomu, že zahraniční Voicy jsou sledovatelné hlavě díky svěží a zkušené porotě, Česko solidně prohrálo... Bohužel. ()

Elyon odpad!

Teda, já nevím jestli se to smí, když jsem viděla asi pět minu, ale stačil mi pohled na Mareše a Davida a hodnocení už bylo jasné. Naprosto zbytečný pořad, steně jako Superstar, Talentmania nebo X-factor. Za pár měsíců z tohoto pořadu vyjde hvězda, která zabliká a zhasne. Kde jsou vítězové z minulých soutěží, hmm... ()

trnkon

nezáleží, jak vypadáte, kolik vám je let....... hledáme talenty! Jak může být někdo talent, když zpívá od dětství ve sboru, má vlastní kapelu, skládá písničky,.... no to je kravina a ještě si musí vybrat za kým půjdou? Nejdůležitější rozhodnutí v životě.. a co tam dělá Rytmus? Vždyť nerozumí melodii, neumí "zpívat", všechno má upravené v počítači a vybírá si podle jejich zpěvu? WTF?? ()

Olík

Pojďme se domluvit, vy všichni co si myslíte, že se do tuzemského hudebního rybníčku ještě vměstnáte. Určíme si datum, čas a místo, zavoláme Leošovy, Tině, Patrikovy, Darině (těm můžeme na jeden telefon), Ondřejovy, Gábině, panu Klezlovy, Palovy, Adéle, Michalovy, Heleně a abychom diváky neochudily o pravidelný přísun opravdu „kvalitních postřehů“ tak i „tvrdému rockeru“ z Cest domů Pepovy, sejdeme se, zazpíváme si, zatancujeme si, natočíme super-ultra-mega-hyper-monstrózní česko-slovensko-rakouskouhersko-rumunskou show a dáme na deset let pokoj! Jsme domluvení???????????????????????????????? ()

Fawkes

Je pravda, že ukázky z reklam mě dost nutily, abych se na tuhle show začal dívat, až se jim to nakonec podařilo. Celkově se mi líbí ten princip výběru, který se uskutečňuje opravdu jen podle hlasu. Protože v superstar mi fakt někdy přišlo, že přihlížejí i na vzhledovou stránku člověka. Porota zajímavá jen napůl, a moderátoři taky. Mareš už by to neměl moderovat. Uvidím, je možné, že do konce tohoto pořadu své hodnocení ještě pozměním, ale prozatím to vidím na čistých 3 hvězdách. EDIT: No vidím, že jsem se v této soutěži dost spletl. Začátek (výběr na slepo) vypadal celkem slibně, ale celkový systém dalších kol je úplně na nic. Nechápu jako můžou dát koučové do duetu spolu dva nejlepší zpěváky a pak jednoho vyhodit. ()

MrGregor odpad!

Koncept celé soutěže je zajímavý a poměrně inovativní... sice je to pořád jen čiré rýžování peněz, ale to bych dokázal přejít, co přejít nedokážu je porota - Rytmus? - ok, moc o něm nevím, třeba je na Slovensku známá tvář, zřejmě poměrně úspěšný zpěvák (?), rozumí byznysu (?), ale to takové vynucené pseudocelebrity jako Vojtek, Rolins nebo probůh... Michal David, který je schopný říkat do televize věci typu "Vole, to nemůžu nedat vole" a podobné výroky... navíc ta katastrofální úvodní playbacková píseň - já myslel, že playback je od toho, aby se píseň nezkazila :D ... no radši se do toho bahna nezabořit hluboko... soutěžícím - zpěvákům, přeju úspěch, ale dívat se na ně rozhodně nebudu :) ()

AxelWers

Nič extra, kópia Superstar či X-Factor, nič nové, nič prevratné, 1* pre spevákov, pretože niektorí vedia spievať, ale to je tak všetko. ()

IBI

Ale no tak, u originálu všichni chválí výborný nápad a když je to samé u nás, tak to nutně musí být odpad? Samozřejmě, porota je zvolena opravdu nejděsivěji jak to šlo a opět tady další pokus o umělé spojení Česka a Slovenska na poli televizní zábavy, ale musím uznat, že to jako nenáročná zábava na nedělní večer stačí... naprostá většina hodnocení je tady bezpředmětná už kvůli toho, že 80% z nich tady bylo ještě před odvysíláním prvního dílu. ()

Cheeker odpad!

Asi nemá cenu psát, že je to totální sra*ka, protože to tady píše úplně každý. A musím se k ostatním připojit. Nechápu proč si s tím nedají pokoj. A Leoš Mareš ať jde taky do p*dele. Fakt už mě to vytáčí!! ()

FrantaHr

Podle mě absolutně nemá cenu ten pořad hodnotit! Přece jenom je to filmová databáze,i když ještě chápu i hodnocení seriálů. Všechny tyhle hudební show za moc nestojí, když to bude člověk hodnotit jako film. Není žádný umění naklikat u všech možných pořadů odpad, po shlédnutí pár minut, nebo jen upoutávky. Leda že se jen dotyčný honí za co největším počtem ohodnocených děl. Myslím, že dost lidí se na tento pořad dívá kvůli hudební stránce. Variace na různé známé písničky mohou být opravdu zajímavé a některé si člověk oblíbí i více než originál. Ten, kdo zpěv učinkujích odsuzuje a nelíbí se mu, asi postrádá hudební sluch a hodnotí odpadem. ()

VerenaLord

Za co nás trestáte? Těchto soutěží už bylo nespočet, ale složením poroty je tahle fakt záživná - milenecká dvojice (ona souzena za zabití, on nenáviděný sebestředný raper), drsný sukničkářský rocker a v neposlední řadě skorocirkusák. Proti těmto lidem v zásadě nic nemám, ale jejich kombinace dohromady tvoří skoro výbušnou směs. Nevkusné, neefektivní, trapné. Jediné, co zatím hodnotím alespoň za tu jednu hvězdu je to, že pokud se porotci nepřeslechnou, má šanci ten, kdo opravdu umí zpívat a ne ten, kdo dobře vypadá. ()