Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

asader

Konečně soutěž,která ze začátku vypadá,že bude opravdu o zpívání a ne o nějákých náctiletých idolech.Soutěžící jsou,už roztříděny a tak se divák nemusí koukat na nějáký magory,který neumí zpívat.Sice hodně pochybuju,že co jim porotci navykládají se skutečně splní a ,že se opravdu najde nějáký Karel Gott pro další století,ale jako soutěž to beru.6/10. ()

lmc odpad!

Hlas, neboli Voice, je soutěž původně z Holandska (holandskou verzi jsem neviděl), poté převzatá američany, kde je především díky porotě a účinkujícím neskutečně zábavná a návyková. Když jsem na první řadu amerického Voice koukal minulý rok, říkal jsem si - Bože, ať to nenapadne udělat ty blbouny v Čechách a když už, hlavně ať to nedělá Nova. Jak jinak to mohlo dopadnout?:D Hlas v produkci Novy je neskutečný odpad. Začíná to Marešem, kterému se moderování mělo zakázat už dávno (v jeho případě bych vydal soudní příkaz). Naštěstí má vedle sebe příjemnou slovenskou moderátorku, která to jakž takž zachraňuje. Příšerná je také porota. Vojtek se směje vlastním vtipům a přitom je sám koho baví, David je muzejní typ který nemá se současnou hudbou nic společného a jeho účast absolutně nechápu, Rolins je pitomoučká a Rytmus neumí nic jiného než se vychloubat svou spoluprací s "hvězdami". Hlavní problém je v tom, že ani jednoho z těchto porotců by si v americe žádný kouč nevybral - přecijen, tam je úroveň jinde. Porotci nejsou vtipní ani zábavní, a celé je to jedno velké fiasko (v porovnání s amerikou, kde koučové při svých hádkách dokážou slušně pobavit - u nás jedině znechutit...). Co je však na soutěži úplně nejhorší je míra talentu. V americké verzi zažijete hudební orgasmus, protože tam zažijete řadu opravdu unikátních hlasů. Když tam někdo zpívá písničku, v 90% jí zazpívá po svém a kolikrát máte pocit že je to lepší než originál. V případě našich soutěžících je to jiné - úroveň je opravdu nízko, soutěžící strojově odzpívájí nějakou písničku bez jakkékoliv invence a mnohem hůře než v originálu a ještě na ně porotci pějí chválu. Problém je v tom, že Amerika je obrovská a proto tam naleznete spoustu talentů. kdežto u nás je dobrý zpěváků opravdu málo (Gott, Bílá, a to je asi konec...). Pořádat takovoutu soutěž pro tenhle "krajíček" opravdu nemá smysl...Češi a Slováci opět dokázali, že stačí vzít perfektní koncept a dokonale ho znechutit... Radím vám, pusťte si americký Voice a už nikdy vás nenapadne se na ten náš Hlas ČeskoSlovenska znovu podívat... ODPAD! PS: Jen pro zajímavost složení poroty americké verze: Adam Levine (zpěvák Maroon 5), Blake Shelton (hvězda country music), Cee Lo Green (známý úleťák), Christina Aguilera (asi nemusím představovat) ()

Doncek odpad!

Recyklace pořád stejných hudebních pořadů pořad dokola. S tím rozdílem, že jsou v porodě čím dál tím horší a hudebně nadaní lidé, kteří viděli opravdovou muziku opravdu jen z rychle rozjetého vlaku. ()

DuMonT odpad!

Až takýto prepadák som nečakal, mizivé výkony moderátorov, málo speváckeho talentu a k tomu rytmus v porote ? to je na mňa moc ! ()

FREEWHEELER odpad!

Naozaj, unikátny formát! Banda falošných pseudo-spevákov, ktorým bude štvorica porotcov dookola omieľať, akí su dobrí. Auto-tune v semifinálových kolách je televízny prešľap desaťročia. Zainteresovaní vedia o čom hovorím. Svetlé momenty (ktoré bohužiaľ na hodnotenie vplyv mať nebudú): Weingartner, Zaujec, Hlinica. ()

Mikakel

Lepší než Superstar je to v tom, že je jiný taktický výběr soutěžících,jinak vše při starém.Více méně dokola neustále to samé co pořady předtím... ()

EXwoody odpad!

Nastal čas vysrat se na televizi a už se spoléhat jen na internet... Stejně všude chodí jen sračky a tento HLAS je toho důkazem, Tv nova je nejhorší kanál na tomto světě, jenom dělají z lidí dementy viz. moderátorka co dělala pokus "co se stane s vodou když je zima" .... Okresní přebor byl a asi na dlouho bude jediný normální seriál co tam kdy šel.. Souhlasím tu ze všemi, tento Hlas je sračka o tom žádná, nemusím to ani vidět a vím to. ()

JP84 odpad!

Jsem z té nudy naprosto otráven, seru na to... EDIT: Haha, Leoš Mareš v pohřebním obleku, jak příznačné s místním hodnocením. ()

The_God

Další z pořadů, který má najít novou "stár" do zábavního průmyslu. Důležité je slovo "průmysl" - aby vydělával, musí něco produkovat. Zajímalo by mě, jak moc se na tohle budou lidi koukat. Ujetý puberťačky asi z toho budou hotový a budou utrácet peníze svých rodičů za kredit, aby mohly posílat hlasy svým favoritům. ()

FOndra odpad!

Už nevím po kolikáté budou oblbovat národ a vnucovat jim rádoby talenty z ulice ... U soutěží tohoto typu se snaží TV přesvědčit lidi, že tím pomohou stát se nějakému šťastlivci superstar, který bude svým uměním plnit stadiony... stalo se to někdy ? nestalo ! ani nestane ! vydavatelé a producenti podporují tyto zoufalé zpěváky protože už jsou mediálně známí ... hudba a talent je v tomto případě úplně na posledním místě .... finalista vydá horkou jehlou ušité album plné na zakázku zplácaných písní bez nápadu. To samozřejmě publikum moc nezaujme takže slávy je konec ... Nejsledovanějším videem té úžasné Československé hvězdy pak zůstane karaoke verze nějakého slavného světového hitu. A co je nejhorší, lidi u TV odbdivují nějaké karaoke zpěváky. Přitom ve skutečnosti obdivují interpreta a autory co to složili a vůbec jim to nedošlo :) viz Michal Šeps. Do jeho slávy 99,9 % 14ti letých holek nevědělo kdo je to Bob Marley. Jistěže něměli odkud ho znát. Země Česká domov můj :))) ()

MorraEddie

Rozhodně lepší než Superstár,které bylo v posledních letech všude plno. Nova se tentokrát vytasila s něčím "novým" . Bohužel pěvecké soutěže jsou furt o tom samém a jen v maličkostech se liší. Hlas nám ukazuje už "hotové" zpěváky,které si do svého týmu vybírá čtveřice koučů. No uvidíme jak to bude pokračovat dále. Prozatím nemohu dát víc než 2* . ()

janulin123

Když já opravdu nevím...Všechno je to tak nějak na jedno brdo. Žádné talenty nikdo neobjevuje, alergická jsem na polovinu poroty, není to zábavné, není to umělecko kulturní zážitek. Nevím od ostatních soutěží posun k lepšímu ani k horšímu, takže dám dvě hvězdičky z dobrého srdce ()

HennessyVSOP odpad!

Debilní porotci, hrozní soutěžící a moderátoři, co mi už lezou krkem. Zpívá celá rodina po sto padesáté jinak. Tohle už je vážně špatný, když i po těch deseti letech nebo po kolika, se tyhle sračky odpadních vod stále ještě drží v televizi. ()

unclejack odpad!

Zasa spevácka sútaž , kde sa nestačíme vyočiť. Koho to ešte láka , je až neuveriteľné , koľko odpadu dnes dám. ()

Mira8 odpad!

Další pěvecká soutěž? Proboha proč? Nejvíc mě zajímá, kdo se na to jako dívá? Nějak tuším, že podobných pořadů tu bude, dokud se 90% národa nebude "živit" zpěvem. Národe, už nic nehledejme, máme Rytmuse a víc není potřeba. ()

JackieBliz odpad!

Že jsem se na to podívala byl jen omyl. Tím omyl myslím, že to bylo omylem, ale zároveň je "pořad" jen jeden velkej televizní sračkovskej komerční omyl s Leošem Blbošem a Tínou Špínou jako moderátorským duem - to potěš koště. To radši budu přebírat hnůj a jíst tvrdej chleba s tvarůžkama než sedět před telebednou kvůli zpívajícím cvičeným opičkám, na který za rok neštěkne ani pes. Bye, jdu si pro vidle! ()

Nerajohn odpad!

Jediný čas, který není ztracen v souvislosti s tímto veledílem, je čas obětovaný na hodnocení odpadem na čsfd. ()

superzurda odpad!

Když se vám bude líbit zpěv stisktněte tlačítko, až se otočíte široce se usmívejte! Údajně to páni porotci/koučové nepochopili. ()