Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

zynek

Já pořád nemůžu pochopit, že na začátku kecaly jak to bude jen o hlase, ještě že tam budou sedět zády a takové pič..... Stejně když seděli zády a nemohli se rozhodnout čekali kdo se otočí aby se otočily taky. Teď jediné o co jim jde není jen ten hlas ale všechno kolem toho i ten vzhled. Jenom mlet sračky že to bude pouze o zpívání a ono hov... ()

nickymilka odpad!

Jakožto člověk, který celý život studuje zpěv nemůžu při shlédnutí této hrůzy mlčet. Je opravdu smutné, že dnešní umění a kultura se degraduje na úroveň stupidního Tv pořadu, u kterého ani nevím, jestli se smát nebo brečet. Je k smíchu, že dnešní lidé bez sluchu, hudebního vzdělání a smyslu pro umění určují, co je poslouchatelné a co je naopak odpad! Naopak je k pláči, že tolik lidí se nechá strhnout a pozoruje tak nízkou a nehodnotnou soutěž, která stojí pouze a pouze na popularitě, médiích a známých tvářích. Lidičky, vzpamatujte se!!!! Právě my máme být těmi, co se snaží kulturu vytvářet a ne jí ničit a deformovat jí do podoby laciné plastové barbiny. ()

pompino odpad!

Hnus, hnus, hnus. Už jen když vydím tu porotu tak jde vidět, že jím jde jen o prachy a né o lidi co tam zpívají. ()

Agent24 odpad!

Tohle nepotřebuje komentář. Trochu mě mrzí kam je schopen klesnout Michal David a Josef Vojtek. O dalších nemá smysl mluvit ty už v hovně plavou dávno. Leoši copak si koupíš za ty těžce vydělaný prachy z Hlasu?? Posadil bych tě do popelnice a nechal jí rozjet z toho největšího kopce rovnou dolu. NOVA v poslední době bojuje v anketě největší šitová televize ve vesmíru. 0% Parádní komentář: paascha, Djoker. ()

Felliniclub

KLADY: několik dobrých zpěváků, neteče tam krev, Jimmi Cimbala ZÁPORY: role koučů málo propilovaná, pomalý rytmus, týýýýrůům (carramba) ()

Pavlo

Konečne niečo na čo sa dá pozerať, čo je pre naše TV inovatívne a hlavne netrhá uši počúvanie speváckych "amaterských" výkonov. Nebyť klasických moderátorských narážok a kvázi vtipov, ktoré pôsobia dosť trápne, povrchne a častokrát neprofesionálne, bolo by to o celú triedu lepšie. ()

Eisenmann odpad!

Tohle je zkrátka jen horší verze Superstar. Celá koncepce tohohle pořadu je jako postavená na hlavu. Nudní moderátoři podlézají rodinkám soutěžících, které mezitím pozusuje naprosto nekompetentní porota, která je složená z největších hudebních tragédů dvou národů za posledních třicet let. Proč a za co nám Tv Nova cpe něco takového? Nebylo těch hrůz snad už dost?! ()

mine.slayer

Zajímavý nápad který, ale postupem času ztrácel na chuti díky neuvěřitelně nesmyslným rozhodnutím kaučů, kdy ve finále byli ty největší vlezprdelky. ()

Georginek odpad!

Toto je pro skutecne gurmany.......Bleju..... TVHovno, prosim, misto tehle drahejch sracek pro gumy, kup radsi nejakej poradnej serial, jo????? ()

DavidDizzer

Velké zklamání, když srovnám s ,,The voice UK". Tam jsou porodci jako Jessie J, Tom Jones, WilliAm, Danny prostě bezkonkurenční, vědí o čem mluví a jsou kvalifikovaní ve svém oboru velmi znatelně. To, že česko/slovenská porota nemá tolik energie vézt tento pořad jako z The voice UK, je zcela jasné a tímto celá soutěž a pořad upadá. Vybavení křesel, studia a ozvučení mě tedy zklamalo, pokud to porovnám. Díky tomu všemu si to nemohu užít naplno s úžasnou energií, kterou v anglickém hlase díky tomu všemu cítím nepopsatelně několikanásobně více. ()

Potjoc odpad!

Hodnotím všechny podobné hudební pořady, které se nám servírovaly kolem roku 2012. Všechny různé názvy, znělky, ale pořád to samé, velké, konzumní, vecpávající, navíc různé názvy i v rámci jednoho kanálu, natož ve více. Když naše rodina to sledovala celé dny v kuse, natáčeli si to a pořád to spouštěli dokolečka, tak mě to vytáčelo. Bylo to hlasité, i když jsem byl v jiném pokoji. Když jsem viděl reportáž, kolik se vyplýtvalo žárovek, energie, kterou mohlo spotřebovat snad celá čtvrť, tak mě to štvalo. A ta představa, že budeme takových pořadů obecně mít ještě více a ještě také i ve veřejnoprávním kanálu, jako na Západě, tak to nechci vidět. ()

lukaskon1 odpad!

Tenhle pořad je v podstatě Superstar jen se to jmenuje jinak. Inovací minimum ale Nova opět dělá kolem toho humbuk jako kdyby šlo o pořad století. Je to jen stále se opakující, předem nahraná sračka. Stále to samé - obyčejní lidé bez větší hudební minulosti, porotci, kteří melou předem připravené nesmysly a jen se snaží zviditelnit a nahrabat co nejvíc, davy řvoucích fanoušků s vymytým mozkem, okoukaní moderátoři se záplavou trapných vtipů, neuvěřitelná masáž televizních diváků a mnoho dalšího co jsme už mohli mnohokrát vidět. Jako vždy jde o "československou" verzi ale bylo by dobré si uvědomit, že už nějakých 20 let jsme samostatní. Takové to vzájemné bratříčkování mě už leze krkem ale zde se ho jistě dočkáme přehršel. Výběr porotců je také něco extra: Rytmus - nula. O hudbě nic neví. Ten ubožák si myslí, že když na sebe navleče 10 kg kovových cvočků, tak bude jako cool nebo co? Jak začal, tak skončí, prostě špína hudební scény. Rolincová - vražedkyně a exhibicionistka. Je to kráva, zpívat neumí a tam kde je se dostala jen přes plastiky. Fakt bych se nasmál kdyby ji v průběhu pořadu zavřeli ale to by v tomhle státě nesměly být na prvním místě prachy. David - úspěch měl, to nejde popřít ale už je rok 2012. Co během poslední doby dokázal? Vojtek - jeho řvaní není zpěv. Ten těžko rozumí něčemu jinému než rocku (a i tam bych si na nevsadil). Předpokládám, že výherce nebude ten nejlepší ale spíše ten co se jim nejvíc hodí, tedy snadno zmanipulovatelný a s dobrou vizáží. Už od začátku bude vše hnáno na sledovanost (tomu ostatně odpovídá i výběr porotců) a podle toho se bude soutěž vyvíjet. Než tohle sledovat, půjdu se radši každou Něděli večer vyzvracet. Sázka na emoce, na city, na prachy, na známosti. Vše falešné a ubohé. Pořad pro tupce. ()

cezero odpad!

Nevím proč si na Nově myslí, že ty jejich pěvecké soutěže pořád někoho baví. A porota je taky "exkluzivní"... 0/10 ()

fernandez

Kdy už konečně Nově dojde, že naše dvě země nejsou schopny rok co rok generovat sebemenší množství kvalitních zpěváku. Přijďte s pěveckou soutěží za 10 let, pak možná bude na co koukat. Výběr poroty nebudu komentovat, zřejmě nikdo než tihle dinosauři se toho účastnit nechtěl. ()

montrose

Vše již za mě postatě výborně shrnul uživatel "Vančura". Ze zvědavosti jsem se pochopitelně na první díl podíval a na to, že to měli být nejlepší zpěváci z ČS, tak jsem si z nich tedy na zadek nesednul. Zřejmě už po těch všech talentech a superstár došel "materiál." ()