Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

M@xo odpad!

Toto je už fakt neskutočné, ako sa dá okopírovať reality show a takto to doje--- takýto prízemný šmejd už nemôže byť ani horší. ()

Tomasson odpad!

Absolutně nejsem z těch, kteří by odsoudily koncepci těchto pořadů, jelikož ona základní idea je vcelku správná: dát šanci, případně objevit nové talenty. Potíž nastává v okamžiku, kdy se nápadu chopí TV stanice jejíž míra obecného vkusu je silně pod normálem. A z oněch, tak zoufale hledaných, talentů se rázem stane jen kupa šmelcu, kterého se ve zdejších vodách popmusic povaluje tolik, že je čím dál obtížnější spatřit ušlechtilý kov. Chci říct, že rozhodně není pravdou, že by tyto soutěže žádné talenty neobjevily,nicméně to, jakým způsobem jsou dále vedeny, musí být pravděpodobně velmi tristní, protože žádnou novou, progresivní, nebo inspirativní hvězdu nepřinesly. Pokud má hudební talenty vybírat normalizační dinosaurus socialistického popíku, silikonová fešanda postrádájící jakoukoliv osobní hudební invenci, frontman hospodské rockové kapely (zde ještě jsem ochoten přivřít oko) a česko-slovenský pokus o rapera, promiňte, pozéra, který má sám o sobě za sebou v hudební brandži stejný kulový, jako ti, které má hodnotit, pak lámu nad naší hudební scénou hůl ! Tohle už není ani trapné, tohle je smutné, velmi smutné... Myslel jsem, že česká a slovenská hudební scéna už nemůže zapadnout do bahna hlouběji. Nova s Markízou nám dokázaly, že to jde i víc... JASNÝ ODPAD ! ()

henny2010

Těžko na to něco říct. Počkám si na další díly. Ale jestli tohle je něco nového, to bych opravdu netvrdil. Nova tím asi myslí, nová dávka porotců, jo to máte pravdu. "Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu." A ještě ke všemu lžete! Už vidím, jak na tom nezáleží.... ()

misiacik odpad!

Nedalo sa nevidieť aspoň útržok, aspoň medzireklamý ošiaľ tohto megaprojektu ktorý je tak megaprešpikovaný megasuper megahviezdami meganajväčšieho megakalibru o akom sa mi ani nesnívalo. Je to proste úplne iná talentová súťaž, je to úplná bomba, je to niečo čo tu ešte nebolo... Vrcholné dielo Československého reality neba kde nikdy neviete kto postúpi a na prvý pohľad a počuť hviezdy nedostanú šancu a nepostúpia... Už nevládzem písať lebo sa mi chce zvracať. Už ma napína, už to bude, upratovačke za krky to letí. Mosím prestaŤ písať, kolega má kŕče, kolegyňa chce spáchať sebevraždu.... nebo horí a vidím taniere, letia k nám a my vieme, že sme vyvolený ( alebo vyhúlený ?) ()

JARDAHONDA odpad!

Nova o5 nezklamala a je, jak vidím vytrvalý nezmar.. Klasicky se snaží opít diváka rohlíkem.. Pořad založený převážně na reklamní bublině a davové stádo česko-slovenska sleduje, jako domací úkol další cirkusovou estrádu, kde se pár zoufalců snažit zviditelnit k vůli 5 minutové slávě.. Navíc otravný Mareš a profláknutá porota včele mileneckého páru : silikonová lejdy vs " prsící se " namyšlenec, ke které přibyl chvástající se mistr světa a sukničkářský opilec mě akorát utvrzuje hodnotit tuto kulturní žumpu zaslouženým odpadem !! ()

ajne odpad!

Prosím, jděte už s těmito odpadními "rádoby" show někam...úplně boží pořad: Hloupá rádoby show, moderovaná pitomcem Marešem, s "vedoucími" zpěváků: komunistický hitmaker David, oplodňovač Vojtek, vražedkyně Rolins a magor "rytmus". K tomu přidejte pár pitomců, kteří se vidí na vrcholu slávy po boku Karla Gotta. Za půl roku po nich ale neštěkne pes. A k tomu mega reklamní masáž. Dokonalý požitek. ()

scorpio777 odpad!

Viem si predstaviť reláciu, v ktorej speváci budú naozaj anonymne niekde za závesom spievať a my nikdy neuvidíme ich tváre, telá, oblečenia, pohyby, budeme počuť len ich hlas a cítiť emócie. A no konci ho naozaj dostaneme - ten úžasný hlas Československa. Som si istý, že tam niekde vonku je určite kvantum nádherných hlasov, ktoré ale nikdy nenaberú tú odvahu, či drzosť robiť zo seba spievajúce bábky. To čo nám tu predstavili Markíza a Nova je pre mňa horšie ako tie naj-stupídnejšie americké komédie, ktoré tak radi vysielali vždy po polnoci na Silvestra. Koho chce čo učiť Rythmus či Dara .... nie žeby Habera bol hudobný mág, ale aspoň tým superstar dával určitý glanc. V tejto Show je všetko zle. Scenár, kamera, herci, režisér i hudba. ()

vojtin_ odpad!

Katastrofa. Pořád to samé, plytká zábava, kterou nemohou sledovat už ani puberťačky a -ťáci (a omlouvám se, jesltliže jsem se jich tímto dotkl). Porota děs a běs, Mareš stabilně nudný, demotivovaný a očividně to dělající jen kvůli penězům - nakonec, proč ne. Překvapuje mne, že TV NOVA přestává umět dělat soutěže. Nakonec se všichni budeme koukat na věčná opakování Možná přijde i kouzelník a Karla Gotta.... ()

plsek45

Co to je ... Kolik takových soutěží už tu bylo každý rok běží v televizi něco takového a už opravdu nemám sílu to sledovat ... Je to samá SuperStar , X-Faktor , Talentmania a hromada dalších takových kravin a vše se liší snad jen v jednom malinkém detailu a jinak je to pořád dokola to samé . Kdy už to přestane ?? Kdy si konečně v té televizi uvědomí že je to únavné sledovat to každý rok !!!??!! ()

GlaDOS odpad!

Takže zase vychrlíme pár hvězdiček, co budou zaplňovat pár měsíců stránky bulvárního tisku a pak už o nich nikdo nikdy neuslyší. Tentokrát se ta továrna na halekalisty ale jmenuje jinak, pozor na to. Kvalita je nicméně stejně jako Superstar odpadní. ()

Awesomer

Co k tomu říct... Porota je naprosto otřesná, až komická. Talenty v soutěži určitě jsou a křesílkový koncept je rozhodně zajímavý a inovativní. Asi nejkomičtější momenty přicházejí ve chvíli, kdy naprosto otřesná porota, ve které je komunistickej vlezdoprdelista a sračkař ( údajný "hitmaker" ), který má momentálně pocit, že je hlavním bossem v hudebním průmyslu, umělá pseudozpěvačka a skvělá řidička v jedné osobě, arogantní blbeček ze Slovenska, který je bytostně přesvědčen o své vyjímečnosti a rocker z hospody, začnou skutečným pěveckým talentům, vykládat, že s nimi budou rádi pracovat, přitom ony talenty jsou pěvecky o několik tříd výše. ()

AdamRaphael

Dávám jednu hvězdičku za Pepu a Marešovi narážky proti Rytmusovi :) Jinak je to klasická pěvecká soutěž, kterých jsme tu měli už hafo. Superstar, X-Factor a všechny tyhle chujoviny vynesou mladého naivního zpěváka na vrchol tragikomické české hudební scény a pár týdnů ho tam udrží. S koncem soutěže spadne až někam na dno a sem tam ho uvidíme v nějakém bulváru nebo uslyšíme o nějakém jeho koncertu v klubu pro padesát lidí. A stejně se na každou takovou soutěž dívá přes milion diváků ... pravdou je, že "Hlas" přece jen přináší nějaké "novinky" a konfrontace zpěváků/hudebníků s Rytmusem, které rozesmějí ... toť vše. ()

XpointCZ odpad!

Nic mi nedoku*ví nedeli vecer vic jak tenhle porad s CHUDÁKAMA v porote (sorry Pepo, ale tohle nemas zapotrebi)! Ta krava nekoho zabije a da se dohromady s nejvetsim chujem po Maciarovi ze Slovenka. WTF??? ()

Rrena

Už jen proto, že je tam Rytmus tak je jasné, že to nebude mít žádnou úroveň a bude to na nic...Celé to je takové o ničem, už je to ohrané tyhle soutěže. 1* dávám za Vojtka, který mi tam sedí a dává tomu energii a vtip. ()

DžejPý odpad!

Lidi, co neuměli a neumí zpívat hodnotí jiné, co zpívají ještě hůř a všichni se u toho tváří smrtelně vážně... Komentuje milionkrát provařený týpek s nějakou divoženkou. ()