poster

Závod s časem

 • USA

  Getaway

 • Slovensko

  Preteky s časom

Akční / Krimi / Thriller

USA / Bulharsko, 2013, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bestlama
  ***

  Já vám teda nevím. První film ve kterém mě nenasrala Zelená Gomez a první film ve kterém jsem nežral roli mEthanovi. Je to vlastně hovadina s hovadinským dějem a hovadinskými nelogickými kravinami, ale dá se na to dívat. Dvě flašky vodky a dá se. Na jedno příjemné odpoledne, kdy člověk vypnu trošku toho přívodu kyslíku do mozku a nemusí tak vehementně přemýšlet, je to skvělá zábava. Nebýt toho trošku dementního konce vycucaného z péra nějakého debila (to s tím pérem je dvojsmyslné), tak tam dám i tu čtvrtou hvězdu navíc. Akce požehnaně, výbuchy, honičky, rozbitá auta. Taková více televizní Anakonda 12.(19.12.2013)

 • DaViD´82
  **

  Celovečerní "bulharská" epizoda Kobry 11.(14.8.2015)

 • Wormboy
  **

  Ano, aj Ethan Hawke potrebuje platit ucty :) Tak nesympaticky zjav ako Selena Gomez som uz veru davno nevidel...to je asi najsilnejsi dojem, co vo mne tento film zanechal. 1,5/5*(27.7.2015)

 • JohnCZ
  **

  Jednou za čas dostanu chuť na pořádný akční výplach a únosové filmy málokdy zklamou. "Selena Gomez," říkal jsem si, "když už nic, tak aspoň bude na co koukat." Co si budeme povídat, Selena je opravdu lepší herečka jak zpěvačka, ale pochvalou bych to vyloženě nenazýval. Celej film vesměs jenom ječí, heká, fuckuje a občas přihodí nějaký "superchytrý komentář" - asi aby ukázala, jak je průměrnej americkej teenager inteligentní (resp. vzdělaný). Nebo bulharskej teenager? Nah, těžko říct. Všichni tam prostě mluvěj plynně anglicky a je jedno, že se film odehrává kdesi v Evropě. Ethan Hawke by taky radši mohl zůstat u toho, co mu jde nejlépe a to jest upřímné hraní v romantických dramatech. Getaway je blboučkej film s hromadami logických chyb, nedotaženým scénářem a místy otravně nekvalitní rádoby dokumentární kamerou. Na druhou stranu je však celej film jedná velká automobilová honička (Semir Gerkhan pochvalně přikyvuje) a nutno podotknout, že docela dobře nasnímaná. Dívá se na to dobře, ale pochybuju, že si zítra vzpomenu, že jsem nějaký Getaway vůbec viděl.(10.1.2015)

 • Malarkey
  ****

  Vůbec mi Závod s časem nepřišel tak debilní, jak to tu někteří tvrdí. Možná to není nejchytřejší film na světě, ale zároveň má v sobě tolik adrenalinu, že by si z něj obyvatelstvo jednoho města mohlo tenkou břitvou ukrajovat a pořád by zbylo. Ethan Hawke sice nestíhá moc hrát, ale za to výborně řídí. Selena Gomez umí spíš srát, než hrát, ale také si na ní zvyknete. Všechny nelogičnosti a nesmysly ve filmu jsou pak naprosto zbytečné, protože tohle je naprosto ultimátní adrenalinem nasáklá honička bulgarskou Varnou, která mě těch 85 minut naprosto jednoduše zabavila a svůj účel si tak splnila.(12.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace