Závod s časem

Getaway

Preteky s časom

Akční / Krimi / Thriller

USA / Bulharsko, 2013, 90 min

Já vám teda nevím. První film ve kterém mě nenasrala Zelená Gomez a první film ve kterém jsem nežral roli mEthanovi. Je to vlastně hovadina s hovadinským dějem a hovadinskými nelogickými kravinami, ale dá se na to dívat. Dvě flašky vodky a dá se. Na jedno příjemné odpoledne, kdy člověk vypnu trošku toho přívodu kyslíku do mozku a nemusí tak vehementně přemýšlet, je to skvělá zábava. Nebýt toho trošku dementního konce vycucaného z péra nějakého debila (to s tím pérem je dvojsmyslné), tak tam dám i tu čtvrtou hvězdu navíc. Akce požehnaně, výbuchy, honičky, rozbitá auta. Taková více televizní Anakonda 12.(19.12.2013)

• Riddick77

Prakticky nekoukatelné. Tak ošklivý vizuál jsem dlouho neviděl. 2/10!(5.2.2014)

PŘÍBĚH: 2/5, AKCE: 4/5, NAPĚTÍ: 2/5, VIZUÁL: 2/5, HUMOR: 0/5, HUDBA: 3/5. Filmová verze Need for Speed s tupým dějem, zato se spoustou rozmlácených aut v bulharské metropoli. Ale co si budem nalhávat, adrenalinu má Getaway na rozdávání. 60%.(3.1.2014)

• SeBig

Jak reklama na mustang. Film mě vůbec nenadchnul ničím. Snaží se to být akční jako Fast and Furious a dramatický jako Phone Booth s Colinem Ferrelem. Gomez mě zde srala, Hawke mě vubec nezaujal, celý film jenom bouračky a děj nezaživný něco jako 12 kol, ale horší. Konec jsem nepobral.(5.2.2014)

Vůbec mi Závod s časem nepřišel tak debilní, jak to tu někteří tvrdí. Možná to není nejchytřejší film na světě, ale zároveň má v sobě tolik adrenalinu, že by si z něj obyvatelstvo jednoho města mohlo tenkou břitvou ukrajovat a pořád by zbylo. Ethan Hawke sice nestíhá moc hrát, ale za to výborně řídí. Selena Gomez umí spíš srát, než hrát, ale také si na ní zvyknete. Všechny nelogičnosti a nesmysly ve filmu jsou pak naprosto zbytečné, protože tohle je naprosto ultimátní adrenalinem nasáklá honička bulgarskou Varnou, která mě těch 85 minut naprosto jednoduše zabavila a svůj účel si tak splnila.(12.1.2015)