Závod s časem

Getaway

Preteky s časom

Akční / Krimi / Thriller

USA / Bulharsko, 2013, 90 min

Dobrá byla ta dvouminutová scéna na uzavřené silnici, už jen kvůli tomu by bylo vhodné vidět tento film. A na YT to samozřejmě někdo dal, ale doporučuji spíše vidět se znalostí předchozího děje: http://www.youtube.com/watch?v=P5TeOJPK4ws (: ✔(2.2.2014)

• Caelos

GTAčko v Bulharsku. http://www.caelos.estranky.cz/clanky/film/zavod-s-casem-getaway--2013-.html(2.4.2015)

Akční film, který má jednu velkou vadu - je až moc akční. Více klidných scén a pasáží by rozhodně nevadilo. Divák v podstatě 82 minut sleduje jen automobilové honičky, které však časem omrzí. Také mi občas vadily rychlé prostřihy kamer přímo z kabiny auta. Ale tak...nehaňme jen a oceňme snahu Amíků a Bulharů o film o rychlých autech. V poslední 10-ti minutovce mě navíc potěšil dlouhý nepřerušovaný záběr stíhající jízdy z kamery umístěné těsně nad zemí. 60%(31.12.2013)

• AppleCore

Když se půlka rozpočtu vytříská na naprosto zbytečnou, logicky neopodstatněnou explozi, místo toho, aby se koupila pořádná kamera, je to pak hold na hovno. O to víc, když se látky ujme režijní nula a obsadí do vedlejší role Selenu Gomez. Bez nápadu, technicky podprůměrný a scenáristicky vyvanutý dílo, který by natočilo za dvě tři odpoledne i dítě.(14.11.2013)

• TeeAge

|| Scenár: Gregg Maxwell Parker, Sean Finegan | Hudba: Justin Burnett | Distribúcia: Warner Bros. Pictures | Štúdio: Dark Castle Entertainment, Signature Entertainment, After Dark Films, Silver Reel | Rozpočet: 18 miliónov $ | Tržby: 11,806,432 $ || Film, ktorý si pozriem len v prípade, že idem žlutým busom, nefunguje wifi a nemôžem spať a v inventáru palubných médií som už všetko ostatné videl. Na jednu vec to však bolo dobré: Nikdy som netušil, že sa z Mustanga môže stať klišé. 30% | SD, PortaPro, EN DTS |(10.1.2015)