StanleyVanH

No tak v prvé řadě chci dodat že tento film se měl jmenovat rychle a zběsile nebo zběsilá jízda to totiž k tomuto filmu vyloženě sedí.90 minut čisté honičky s fízlama ,střelbou a nějakou tou akcí.Jinak pár pěkných bouraček jako z kobry to ušlo.Do toho nonstop telefonáty od neznámého frajera co šoférovi diktuje co má a nemá dělat.Nebylo to zase tak špatné ze začátku nic moc ale od půlky jsem se do toho lehce zažral a nakonec dávám za tři hvězdy.Je to průměrný film na který se dá jednou podívat. ()

camomilla

Ethan Hawke reze zatacky v jedne automobilove honicce za druhou a nemuze dat nohu z pedalu, protoze musi splnit ukoly tajemneho zaporaka Jona Voighta, ktery mu unesl zenu. Shelby Mustang jede cely film na plny plyn.. tak proc jsem se tak nudila? Projet potencial dvou hvezdnych hercu a skveleho auta (Selenu nezminuji, mam ji zarazenou mezi Disney-movies) je na odebrani ridicaku scenaristy i rezisera. ()

fabregas1

To máte jako z gulášem. Celý den se na něj těšíte, pak zjistíte, že mu něco chybí a není to ono, ale stejně ho sežerete, protože jste hladový.........no a na konec ho vyserete a vám se uleví. ()

flouny8 odpad!

Kobra 11 na americko/bulharský způsob aneb strašná chujovina a neskutečná nuda. Naprostá sračka od scénáře až po obsazení. Selena by se měla držet natáčení trapáren pro Disneyho a necpat se do filmů pro dospělý, páč na to opravdu nemá. Navíc jsem si myslel, že je hezká a ona zatím chudinka vypadá jak kdyby měla alergickou reakci na žihadlo. ¨ Ale to Shelby je luxus... ()

Mark1983

Když jsem film zkoukl tak jsem to hodnocení nepochopil,jelikož celý film se něco pořád děje a příběh taky není špatný.Aspoň u nás doma se u filmu nenudil nikdo,takže u nás film obstál docela obstojně. ()

Jessica_Biel

Jedna hvězda za tu akčnost a pěkný pohled honičky z nosu Shelbyho v závěrečné scéně. Jinak pěkný průser... Hodina a půl honička a devastace Sofijskejch Měšťáků ( pan scénarista měl asi velkou averzi na policii). Selena nezklamala, a opět dokázala že hrát prostě neumí. její monotóní - degerole mě mučila. V celku film o ničem, jen velká honimíra s neprůstřelným a nezničitelným Mustangem... ()

Ann2 odpad!

Na to, že jsem film viděla už asi 5x v autobusech SA, tak jsem nikdy neměla odvahu zapojit si sluchátka, protože když už jsem musela trápit oči, tak jsem chtěla aspoň ušetřit uši. Nesmyslná honička na 1,5 hodiny, kde jsou teda skvělé záběry všemožně vybuchujících věcí/motorkářů, klasicky převrácená policejní auta na střechu apod. zakončená (asi) happy endem. Hlavní představitel zoufalého řidiče mi teda přišel vyloženě jako nesympatický záporák a o Seleně Gomez se snad ani vyjadřovat nemusím. ()

BullittSF

Jediné pozitivní,že to má rozumnou stopáž,ale kdyby to byl 10minutový film Top Gearu o Mustangu Shelby Cobra bylo by to aspoň 2x lepší. ()

zeromen

Čekal jsem od toho to dvd filmu, něco ve stylu 60 sekund, Rychle a zběsile atd... Ale bohužel mě to hluboce zklamalo, nejenže se to natáčelo a celý film se odehrává kde si v Bulharsku ale přitom hlavní roli ztvární takový vymažherec jaký je Ethan Hawke. No prostě hrůza, na totální hodnocení ODPAD, to zachránila neohrožená puberťačka Selena Gomezová:-) No a hlavně to neohrožené autíčko. Nedovedu si ani představit, místo Mustanga nějakou trapnou Ladu. To sou jediné dvě slušné věci co ten film zachránily. ()

GuruVlk

Tak jsem si rikal, pustim si nejvetsi kravinu co je v soucasne nabidce Zlutych autobusu. Zacatek byl jasna dvojhvezda, ale druha polovina adrenalinova ctyr-hvezda. Takze za 3 :) ()

Nechic

Slabě nad 50%. Celkem zajímavý začátek, průběh filmu s výkyvy. Dobré scény střídají hluchá místa. Občas se nějaká dobrá hláška objeví, par honiček je originálních, ale celkově takové nic moc co ale dokoukat jde. Konec se však na takový beckovy film vůbec nehodí. ()

dawe254

za mě naprostý propadák.... záběry z 95% ve tmě , ani si pořádně neužijete a nevychutnáte nebezpečnou jízdu centrem města, špatně nasvětlené celkově velmi špatně natočené , film vypadá místy jako nízkorozpočtový film, nevím zda to byl záměr ale na mě to nezabralo a jako fanda rychlých aut jsem se u tohoto filmu děsně nudil, PS: urážlivá a blbá Selena Gomez to bohužel nezachránila ()

TwilightAC odpad!

Dokoukáno 30 min a víc ani ťuk, ač jsem sebevětší masochista. Ethan má u mě dobré hodnocení, ale ani v tomhle to nezachrání. První film, se Sere- nou, co poSRALA, vše co mohla během 30 minut a její výkon se nehrabal ani na Kouzelníky Z Wawerly (nebo jak se ta blbost jmenuje). Samotný námět by nebyl tak k zahození a kdyby na tom makal lepší režisér a nebyla tam Serena, možná by to dopadlo jinak. U tohohle se ale ani za sebe nestydím, že jsem to vypla. Hodnotit nebudu, prostě na to nemam ~% ()

gezko

No ja neviem. Nožnice strihača sa pri tomto filme otvorili aspoň milión krát. Tak brutálne strihaný film som ešte nevidel - strih skoro každé 2 sekundy. To je na rekord, na zápis do Guinessovej knihy rekordov. Príbeh bol daný otrepaným klišé - unesiem ti ženu a ty musíš pre mňa niečo urobiť. Motivácia a hlavne chovanie postáv nelogické. A vlastne ani jednému z hercov sa postava nedala uveriť. Ethan Hawke je herec skôr do thrilleru. Tu by sa zišlo skôr nejakého bijca typu Stantham. Selena Gomez ani hrala, ani nehrala. To, že je geek do áut a PC sa jej veriť nedalo. Ani nebola správne hysterická, ako by človek mal byť pri takej situácii. A to jej americké hrdinstvo na záver, css... A čo ma skutočne "dostalo" bol záver. To, že výmenu rukojemníka za HDD plné bankových informácií nahrám a streamujem online, má byť oslobodením od toho, že som celú noc zbesilou naháňačkou zničil tony policajných áut a verejného majetku a dokaličil desiatky policajtov v tých autách? WTF? PS: to Bulharsko, či kde sa to odohrávalo, musí byť strašne bohaté, keď po desiatkach zničených policajných áut sa ešte stále našli desiatky ďalších na chytanie zlosynov na konci. Kuva to toľko áut nemá celý Policajný zbor na Slovensku. - - - > tým samozrejme narážam na nelogickosti filmu. ()