Mortal Kombat 2: Vyhlazení

• Česko Mortal Kombat 2 (více)

Mortal Kombat 2 je novým dobrodružstvím, které začíná tam, kde předchozí film skončil. Odvážní bojovníci musejí opět čelit protivníkům ve službách nelidského Shao Khana, vládce Vnějšího světa, který prorazil vesmírný tunel mezi Vnějším světem a Zemí, aby ji ovládl. Jeho Armádu temnoty vedou nemilosrdní bojovníci s nadpřirozenými schopnostmi - Sindel, kdysi krásná královna, nyní hrozné ztělesnění smrti, obrovský kentaur Motaro a ninja Ermac, mistr telekinetických sil. (oficiální text distributora)

danielwanderer odpad!

Narozdiel od jednotky, dvojku som pozeral "premiérovo" až teraz... Škoda rečí... Vlastne nie! Musím všetkých varovať. Prví diel ukázal nezabudnuteľné vs. fighty, ktoré tu úplne chýbajú, bez okolkou sa zmenili herci (za novú Sonyu som vďačný, konečne tam nieje ta afektovaná krava), efekty, ktoré sa minule snažili mi tu pripadali ako starý seriál Power Rangers, finálne bolo úplne hnusné, robotický enemáci boli maximálne neadektvátny, Jax bol ok, ale prišiel tak nejak z ničoho nič. Príbeh je kapitolou samou o sebe, pretože i keď tu je, jeho tuposť ho ani príbehom označovať nemusí. Som viac sklamaný ako znechutený, no aj tak to znamená len jedno... ()

web-dat

5 hvězd dávám z nostalgie. Do dnes před sebou vidím, jak v naší půjčovně VHS kazet (již neexistuje) vyšla novinka - Mortal Kombat 1 a 2. Lidi stáli na tento film frontu. Půjčit si tento film byl problém. Půjovné bylo předem objednané na 2 měsíce dopředu. ()

Dantte..

Příběhově slabé a po stránce bojových scén je to ještě slabší. Od jedničky to má hodně daleko, ale dávám jednu hvězdu za postavu Jaxe. 20 % ()

Chuppa

Špatné efekty, příběh a to, že se z Raidena stala buzna jsou hlavní slabiny pokračování Mortal Kombatu. Hry jsem měl rád tak nemůžu dát míň než 2*. ()

DjMetal

Ked to vyslo sa mi to fest pacilo...a az teraz som zistil aka to je kravina, normalne sa za to hambim...smrtelnik vs. nesmrtelny....smrtelnik dostava 5minut kopacky do hlavy a nakoniec nesmrtelny dostane dve rany a je mrtvy...no koniec... ()

MFloyd odpad!

Z filmu jsem viděl asi 10 min a bylo to trapný. Hodně trapný. Nevím co bych k tomu řekl. Na tohle se koukat musí mít člověk silnej žaludek. ()

Clark_Kent

Oproti jedničce opravdu dost slabéééé.Konkrétně i to zpracování celého filmu a vůbec charakteristika postav je tam úplně mimo. ()

baltik

Je to po té době těžko přiznat ale když jste milovali hru je těžké nemít rád film aspon trochu. V této době už bych to asi nedokoukal ale kdysi sem to měl nahrané na VHS :) ()

Voorhees odpad!

ANO! Viděl jsem pouhých 8minut a 20 vteřin a sprostě si to dovolím ohodnotit. Po tom co jsem viděl Uwe Bolta blejt na umění, po skeleton manovi jsem už věřil, že nemůže být hůř. Tak jsem přemejšlel jak tuhle močku snížit na nižší lvl než odpad a tak mě napadlo se an to ani nekouknout a po krátký ukázce to oodpadid. Vážně se na to nekoukejte, ne. ()

GameboyNES

ty jo, tak jsem si to po letech pustil a je to ještě větší pičovina než si pamatuju. Jedničku mám rád ale tohle je fakt žumpa ()

deep odpad!

hned jak jsem ve videopůjčovně uviděl vhsku mortal kombat 2, věděl jsem, že jí musím mít. Jedničku jsem v té době zbožňoval a tak jsem se na pokračování těšil jak malý děcko (vlastně jsem tehdá byl docela malý děcko)... Johnnyho Cage odpravili hned na začátku!!! Lorda Raydena nehraje Christopher Lambert!!! a vůbec skoro celý obsazení je nějak přkopaný, je to blbě natočený a no prostě už před těmi lety mi došlo že je to hovadina a trvám na tom dodnes. ()

amyth odpad!

Kdo přetrpěl toto tak už vydrží pravděpodobně cokoliv. Tento film je tak špatný, že to hraničí s uměním. Zatímco jednička byla ještě koukatelné béčko tak tohle nemá v abecedě označení. ()

vieriX

Po prvním díle,který se mi celkem líbil přišlo pokračováni a já se začal těšit. Ale dopadlo to tak, že takovou sračku jsem nečekal děj naprosto žádný a bojové scény už vůbec.Pro mě obrovské zklamáni. ()

henrycruel

Urážka legendární hry! Ty hrozné efekty, herecké výkony a vše kolem toho, to snad ani nejde brát vážně. Jak celkem dobře začal první film, tak tohle pokračování to všechno zkazilo! Jedna hvězda za některé postavy, ale časem to asi stejně klesne k odpadu! ()

srncek

Hodnotím na základe spomienok, keď som na tom ako 10 ročný smrad bol v kine a hru som drtil ako divý :) 62% ()

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)

MK3 sa začne nakrúcať

MK3 sa začne nakrúcať

09.08.2005

Séria Mortal Kombat, ktorú solídne započal Paul W.S. Anderson a rozdrvil John R. Leonetti, sa čoskoro stane trilógiou. "Trojku" s podtitulom Devastation nakrúti istý mink - režisér, ktorý už má na… (více)