Mortal Kombat 2: Vyhlazení

• Česko Mortal Kombat 2 (více)

Mortal Kombat 2 je novým dobrodružstvím, které začíná tam, kde předchozí film skončil. Odvážní bojovníci musejí opět čelit protivníkům ve službách nelidského Shao Khana, vládce Vnějšího světa, který prorazil vesmírný tunel mezi Vnějším světem a Zemí, aby ji ovládl. Jeho Armádu temnoty vedou nemilosrdní bojovníci s nadpřirozenými schopnostmi - Sindel, kdysi krásná královna, nyní hrozné ztělesnění smrti, obrovský kentaur Motaro a ninja Ermac, mistr telekinetických sil. (oficiální text distributora)

s.fergie odpad!

Nudné,efekty a kostými příšerné.Český dabing velice špatný,kulisy velice chabé,dialogy velká hrůza.Prostě tento film je velice nepovedený.Jedničku miluju dvojka mi je k smíchu :)))) ()

Lui.eS

Film opustilo všechno, co s prvním díle stálo za zmínku. Úpadek herecké kvality, která už tak nebyla moc vysoká - jediný celkem dobře vyznívající herecký výkon opět předvádí Robin Shou, u ostatních se nedá mluvit o hereckých výkonech. Atmosféra z prvního dílu také ta tam, tak už mi zbývají jen vzpomínky na postavy z herního světa a už jednou přetřesená hudba. Snad jen z úcty k herní předloze nedám nejnižší hodnocení. ()

Traktorista

Novej Raiden tomu rozhodně nepomohl - bojové scény jsou spíše k smíchu i když někdy vypadají dobře. Bohužel jen v mizivém počtu případů. Nevim kdo vymejšlej dialogy, nebo co u toho hulil, ale výsledek je naprosto katastrofální. Převést klasiku jako MK do filmu rozhodně asi není jednoduché, ale tohle bylo to nejhorší co mohlo vzniknout. Jedna hvězda za nostalgii. ()

perteus odpad!

Už to tu zaznělo několikrát. Tenhle film vznikl asi takhle. "Hele hoši ta jednička byla dobrá, tak co natočit pokračování?" "Jo ok, rozbijeme prasátko a zkusíme překecat nějaký herce, jestli do toho půjdou." "Co scénář?" "Vymyslíme za pochodu" "Kde budem natáčet?" "U nás na dvorku" a podle toho to taky vypadá. Ne jednička byla ve své době nejlepší adaptace videohry. Dvojka, jako by nebyla. Raději se jí vyhněte. ()

Nutt51

91 minut laciných triků, plytkých dialogů, hrůzostrašné choreografie bojových scén a otřesných herců. Je to blízko, ale odpad to ještě není. ()

MichioHi

Když se podívám na tento film teď, v téhle moderní době filmů, plno efektů a počítačové grafiky, je mi velice úsměvné se dívat na ty ''efekty'', ale je to film mého dětství a mě se neokouká nikdy. Je to skvělý film a úžasná hra!:) ()

bobeczech odpad!

Bez Johnyho Cage, normálního scénáře, uvěřitelných hereckých výkonů a s kýčem na každém kroku to jde fakt těžko... ()

Pendergastt

Nejhorší zpracování Mortal Kombatu které kdy bylo vytvořeno, příšerný scénář i režie. Absence hned několika herců z prvního dílu, hlavně Lamberta který měl tou dobou plné ruce práce na filmu Beowulf. Zcela nesmyslná smrt Johnnyho Cage, hned v počátku měla být zřejmě jen upozornění na to jaká hrůza bude následovat. Kdo má zkrátka rád Mortal Kombat tak dá zcela jistě přednost prvnímu dílu, hrám nebo seriálu Conquest. ()

Caesarion

pro mě dobré i když něco fakt slabota hlavně nějaké postavy ale bojování v poho. určitě chyběj ty originální humorné momenty z jedničky ()

neo101

Přibylo postav jako lepší jax, Cyrax, Sindel, Shao Khan, novej sub zero i když kostým neseděl a byl lehce opálen. Motaro, Sheeva, hrozně jsem se těšil na nářez, protože první díl nebyl úplně nejhorší, ale tady si s postavami nevyhráli, jen je tam nacpali. Baraka byl trapnej, Mileena si ani neškrtla, Kabala se Strykerem vyvraždili mimo záběr kamer a nakonec ani Sheeva nic nepředvedla a Motaro taky ne. Mrtvý Johny a oživlý Scorpion mi neseděli vůbec. Škoda. Nicméně se těšim na nové zpracování. S dnešními možnostmi to musí být dokonalost sama. ()

Tobias_Sin

Tak ztratilo to úroveň prvního dílu, to bezesporu, nicméně pořád se dle mého jedná o dobrou akční zábavu. V porovnání s tv seriálem ,, Na život a na smrt" je tento film velmi kvalitním snímkem. A jelikož jsem fanda hry, ty mouchy, které film má, jsem ochoten předhlédnout.. ()

Aligon odpad!

Ruku na srdce a treba priznať že jednotka nebola teda extrémne dobrá, ale táto "snaha" je proste hnus. Nutkalo ma vypnúť to už po pár minútach, no vydržal som to až do konca a potom s pokojom v duši mohol túto snahu vylúčiť z osobného filmového rebríčka čo i len zlých filmov. Vlastne nenašiel som v tom filme nič čo by ma nes**lo. Soundtrack a následná mixáž ma unavovala po celý čas filmu. Herci, efekty... zle, zle a zle. ()

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)

MK3 sa začne nakrúcať

MK3 sa začne nakrúcať

09.08.2005

Séria Mortal Kombat, ktorú solídne započal Paul W.S. Anderson a rozdrvil John R. Leonetti, sa čoskoro stane trilógiou. "Trojku" s podtitulom Devastation nakrúti istý mink - režisér, ktorý už má na… (více)