Mortal Kombat 2: Vyhlazení

• Česko Mortal Kombat 2 (více)

Mortal Kombat 2 je novým dobrodružstvím, které začíná tam, kde předchozí film skončil. Odvážní bojovníci musejí opět čelit protivníkům ve službách nelidského Shao Khana, vládce Vnějšího světa, který prorazil vesmírný tunel mezi Vnějším světem a Zemí, aby ji ovládl. Jeho Armádu temnoty vedou nemilosrdní bojovníci s nadpřirozenými schopnostmi - Sindel, kdysi krásná královna, nyní hrozné ztělesnění smrti, obrovský kentaur Motaro a ninja Ermac, mistr telekinetických sil. (oficiální text distributora)

Logout

Viděl jsem ten film ve čtrnácti letech v malém městském kině a měl jsem tenkrát pocit, že není na světě nic lepšího. Teď jsem se už na celý neměl odvahu podívat, protože si ten pocit nechci kazit, ale z ukázek mi je jasné, že lepší než jednička to není. Hodnotím proto stejně. ()

Jayk19

+Je to podle hry +je tam dost postav ( i když většina je mi nesympatických) -efekty dle rozpočtu -nesympatické postavy -chybí i Lambert a vůbec většina se obměnila -dialogy!!! Dialogy psala pravděpodobně opice, které málo platili, přistihl jsem se že jsem si film pustil znova a zaměřil se přímo na ně. Doporučuji se nad tím pozastavit. Tak blbé dialogy jsem totiž neviděl nikde. On se jede turnaj po desetiletí, zlá strana musí desetkrát vyhrát, nevyhráli a mají utrum. No ale Shao Kahn prostě otevřel jen tak bránu. Klíčem k tomu je Sindel, proč? No proto, jen tak for fun. Na některé postavy asi nezbyly prachy, tak alespon o nich je zmínka že hned byli zabiti. Nechápu proč a systém odpovědí na otázku mi přípomíná rčení hluchý s blbým. Jediný rozhovor postav nemá hlavu ani patu. A ty silácké řeči jsou ryzí klišé bez nějakého významu. Víc než jednu hvězdu nemůžu dát. ()

nanamarak1

Skoro všechno je tu horší než v jedničce, počínaje režií, herci, scénářem (opravdu), triky, hudbou atd. Jediné, co je na slušné úrovni, je kamera a výprava. A na závěr přijdou nejodpornější počítačové efekty všech dob! ()

StrixCZ

Půjdu proti proudu, ale osobně mě jako člověka, který na PC hrách MK2 / MK3 vyrůstal, dvojka bavila o dost víc než jednička. Příběhově jsou samozřejmě (přesně v duchu hry) primitivní oba díly a choreografie bojových scén je dnes už úsměvná (opět platí pro I i II), ale dvojka má hezčí efekty, lepší hudbu a hlavně se v ní objevilo více mých oblíbených postav. Znovu už se na to asi nepodívám, ale kdysi v kině to byl pro mé náctileté já zážitek. ()

Texas odpad!

Ak má váš scenárista iq horšie ako Forrest Gump, casting na hlavné úlohy prebieha niekde pod mostom a o akčné scény sa starajú najatý kaskadéri zo zväzu upratovačov je jasné že máte problém. ()

dickens

Jedine co bylo na tomto filmu koukatelne byl negr s ocelovyma rucema...pro me nejhorsi pokracovani uz tak neprilis dobre jednicky. ()

K4my odpad!

Tohle je umělecký výtvor. Až se stydím, že jsem kdy mortal kombat hrál a bavil se u toho. Po tomto mne už přešla chuť. Obecně jedna z nejhorších herních adaptací vůbec, neptejte se proč, a ani se nepokoušejte to sami zjistit. ()

pavont

Zatial co u jednicky sa dali nad niektorymi vecami prizmurit oci, tuna vsak ani omylom. Jedine co stoji za zmienku je hudba, ktora celkom sedi od Scootra az po temneho Marilyna Mansona. A reziser prtitiahol Raya Parka takze bojove sceny sa tak tiez daju pozriet, ale to je tak vsetko. Skoda, MK je jedna z mojich oblubenych znaciek. ()

Hellbilly

Hmm, jednotka bola perfektné béčko, ale toto už fakt pôsobí veľmi lacne a videoherne (veľa postáv, ktoré sú tam len na to, aby sa pobili a umreli). Anderson nie je režisérsky boh, ale oproti Leonettimu je to hotový Spielberg. Väčšina dobrých rolí je preobsadená k horšiemu (miesto Lamberta tu máme Jamesa "Harryho Morgana" Remara, miesto Bridgette Wilson je tu nevýrazná Sandra Hess, a Johnny Cage umrie hneď na začiatku aby v tej filmovej hrôze nemusel hrať), ostali len Liu Kang-Robin Shou a Kitana-Talisa Soto. Za nich, Liu Kang je moja obľúbená postava z hry (spolu so Scorpionom, ľahko sa im vyvoláva mágia) a Talisa vyzerá fakt dobre, dávam jednu hviezdičku. ()

Drky

Mělo zůstat jen u prvního dílu. Tohle se již nemělo stát. Již naprosto ohrané scény, které už nebaví ani pravé fanoušky MK. 1* dávám za to, že jsem jeden z těch skalních fanoušků, jinak nedoporučuji. ()

fruitixx

Perfektní film držící se herní předlohy, hlavně postavami.... Zápletka je tady trošku kyčovitá a efekty jsou taky trošku slabší odvar, ale pokud sledujete vývoj této hry od prvopočátku a nebo ji ještě hrajete...Tak je to dobrá řežba s dobrýma hláškama, třeba od Jaxe. :) Taky filosofické hlášky se zde nacházejí. Jinak je to více taková hra, převedená s živými herci na plátno, se slabým začátkem, ale výborným koncem. Takže z globálního hráčského pohledu 4*. ()

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)

MK3 sa začne nakrúcať

MK3 sa začne nakrúcať

09.08.2005

Séria Mortal Kombat, ktorú solídne započal Paul W.S. Anderson a rozdrvil John R. Leonetti, sa čoskoro stane trilógiou. "Trojku" s podtitulom Devastation nakrúti istý mink - režisér, ktorý už má na… (více)