poster

Pořád jsem to já

 • USA

  Still Alice

Drama

USA, 2014, 100 min

Předloha:

Lisa Genova (kniha)

Kamera:

Denis Lenoir

Hudba:

Ilan Eshkeri

Producenti:

Celine Rattray

Scénografie:

Tommaso Ortino

Kostýmy:

Stacey Battat
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Katullka
  **

  Tak neuvěřitelný prostor. Tak výborná Julianne i s Kristen! (dobře se na ní kouká) A tak děsně všechno podělaný. To tepmo bylo úplně smrtelné, absolutně žádný prostor pro nějakou identifikaci postav. Nedokreslené. Úmorné s tou absolutně mimózní hudbou. Hloupej televizní film pro prima love. Pápá. /// I přes tu mojí prvotní nasranost mi ten film zůstává v hlavě, a to jen kvůli tomu tématu, takže až o tom budu halekat u piva, tak je to všechno cajk.(29.12.2014)

 • Agatha

  Tak se Julianne Moore a její fanoušci konečně dočkají... tentokrát ji Oscar nemine. Kdyby byl jen trošku slušný kurz tak na to vsadím všechno co mám:-)(18.1.2015)

 • xxmartinxx
  ***

  V žádném případě to není jakkoliv špatné, spíš nedotažené. Bylo by skvělé, kdyby byl tenhle film mnohem nepříjemnější na sledování a neuhýbal tolik k nostalgii. Taky by bylo skvělé, kdyby někdo konečně izoloval Kristen Stewart od představy, že může být herečkou.(20.4.2015)

 • Botič
  ****

  Oscarová sezóna se pomalu ale jistě hlásí o slovo a tohle drama o rozkladu lidské osobnosti a kompletní ztráty kontroly nad sebou samým je poměrně silným výkopem, který z hlavy jen tak nedostanete - na to má až příliš reálné kontury. Julianne Moore zlatého plešouna pravděpodobně nedostane, ale minimálně ta nominace je jistá a z Kristen Stewart se vyloupla neskutečně silná herecká opora.(28.11.2014)

 • Davies182
  ****

  Kdo si nepřizná, jak osvobozující je si čas od času s Hollywoodem na férovku zabulet, lže sám sobě do kapsy. Vlastně si z toho moc nepamatuju, páč sem docela často viděl rozmazaný prdlačky. Oscar schválenej! A distributoři ať se příště laskavě plácnou přes kapsu: nerozdávat před nemocnou Julianne u sálu zdarma kapesníky rovná se zvěrstvu toho největšího kalibru!(17.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace