poster

Pořád jsem to já

 • USA

  Still Alice

Drama

USA, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sofia
  ****

  Především famózní herecký výkon Julianne Moore, za který právem obdržela Oscara, dělá z tohoto smutného příběhu tak výborný film. Od začátku je jasné, jak to dopadne a přesto je to vyprávěno subtilně bez nějakého velkého citového vydírání (i když slzy se během několika scén koulely a bylo mi z toho hodně smutno). Do plného hodnocení mi jen chybělo lepší obsazení vedlejších rolí - Kristen Stewart opravdu hrát neumí a dokonalá botoxová tvář Kate Bosworth mi tam moc neseděla.(15.3.2015)

 • jerry12
  ***

  65%. Narativně neoriginální, řemeslně jednoduché, ale emocionálně silné. Julianne Moore je v nejlepších letech a Richard Glatzer inspiruje tím, jak střízlivě se ke své nemoci staví a jak ji projektuje do atmosféry filmu. Still Alice je nad věcí a to snímek posouvá o úroveň dál. Dobrá práce.(1.2.2015)

 • heyda
  ****

  Není to podle mě taková filmová pecka jako What Maisie Knew, ale i tak je to neskutečně silný příběh a jednoznačně oskarový výkon Julianne Moore. Nevím, co bych k tomu víc povídal. Doporučuji všem, kdo mají rádi malá, ale za to působivá dramata o lidských osudech. Jasných 80%(9.3.2015)

 • sochoking
  ***

  Ku štvrtej hviezdičke tomu chýbalo niečo, čo by ma rozrevalo. U tohto typu filmov to je povinnosť a mne sa zdá, že Still Alice to 'niečo' postrádal. Škoda...(29.11.2014)

 • Aky
  *****

  Smutný, bezvýchodný film, který člověku zmasakruje emoce. Alzheimerova choroba zase ještě jinak (ač se to může zdát už nemožné). Navíc virtuosně zahraná, Oskar je pro Julianne Moore málo.(4.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace