Útok z hlubin

Zradná hlbočina

Útok z hlbín

Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor

USA, 1999, 105 min

Zábavná „žrací“ ptákovina, která vás vyděsí maximálně pořadím, ve kterém budou jednotlivé „návnady“ sežrány. 60% Zajímavé komentáře: POMO, Vitason, Barak, Author(23.2.2006)

• Tyler

Někde už sem psal,že mám rád žraloky a docela se v nich vyznám.Bez vychloubání :).A tak mi už základní premisa příběhu přišla s prominutím dementní a celá následující akce taktéž.Opravdu nechápu,proč Samuel Jackson přijal roli v tomhle vesměs podřadném béčku.(25.9.2003)

Jsou blbé filmy a blbé filmy. Jedny jsou prostě blbé a divák (já) se u nich nudí(m). A pak jsou blbé filmy, jako tohle a já se opravdu bavím. Film si ze sebe dělá prdel, stejně jako herci a to mi přišlo sympatické. Navíc, opravdu jsem netušil, kdo bude příště sežrán a upřímně, někdy mě to až překvapilo. A ani mi nevadili ZVDŽ (Zkurveně Velcí Digitální Žraloci ;-)) takže já jsem spokojený. Dokonce tak, že místy jsem uvažoval o plném počtu, ale ten si nechám pro příští zhlédnutí, které se určitě bude opakovat. Zkrátka a dobře - je to zábavná cypovina. P. S. Saffron Burrows v tomto filmu vypadá úplně jako Katherine Heigl. 80 %.(1.6.2011)

Útok z hlubin se mi moc líbí. Prvně jsem ho zhlédla na videokazetě, ještě jako dívka školou povinná a často jsem se na něj ráda dívala. Výborné obsazení, dynamická, napínavá podívaná a také výborná hudba. Žraloci jsou opravdu velmi inteligentní a je zábavné je sledovat, jak si se skupinkou vědců podmořského komplexu pohrávají. Scéna, kdy jim jeden žralok "odhodí" Stellana Skarsgårda na sklo, je nezapomenutelná. Celkově snímek rozhodně patří do nadprůměru v rámci "Shark Movies."(2.1.2006)

• sud

Film má více záporů než kladů, klady jsou snad režie a výkon Samuela L.Jacksona. Ostatní jsou spíš zápory. Zvláště ta atmosféra hrůzy je skoro až k smíchu a herecké výkony ostatních taky. ČELISTI jsou jenom jedny.(14.7.2005)