Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Šandík
  ****

  "Trojka" je, hlavně na počátku, ještě o dost nevyrovnanější než "dvojka". Trapné vtipy střídají vtipy docela povedené, vcelku slabé herecké výkony se někdy i prakticky v téže scéně perou s hereckými výkony velmi obstojnými. Barvité vylíčení ukázkového maloměsta plného rázovitých postaviček je ovšem obecně dost příjemné a hezky chycené. Možná, kdyby tvůrci míň šlapali na plyn, nechtěli být za každou cenu vtipní a "společenskokritičtí" a scény plné překvapivých zvratů a point jim nepršely za sebou jako na běžícím páse, bylo by to o dost lepší. Ta "nevtipná" a komorní složka filmu totiž není vůbec špatná... Čtyři hvězdičky především za další krásnou roli pro Rudolfa Hrušínského... Celkový dojem: 75%(27.10.2006)

 • Jossie
  ****

  Podle mě tímhle dílem měli básnici skončit.(12.11.2004)

 • sud
  ****

  I třetím pokračováním si "Básníci" udrželi velmi dobrou úroveň. S novým prostředím přichází i jiný druh humoru. První dva díly byly studentské svižné komedie, kdežto zde je spolu s romantikou, která zůstala, místy hořký humor i tragika. Eva Vejmělková alias Píšťalka je asi nejhezčí ze všech Štěpánových holek. Z humorných scén se mi nejvíce líbila scéna v moravském sklípku. Dušan Klein a jeho scénáristická a herecká parta nás opět příjemně pohladili po duši.(16.2.2006)

 • flanker.27
  *****

  Jednoznačně nejlepší z "5 dílů básnické trilogie" zobrazuje profesní začátky našeho známého ŠŠ. Konfrontace mladého idealisty se systémem mě vždy spolehlivě dostane, protože mé osobní zážitky a dojmy jsou celkem stejné. Taky bych byl pro to, aby u tohohle dílu básníci končili. P.S. A souhlasím, že Píšťalka je nejhezčí. "Já nejsem nikde organizován, takže si mohu malovat co chci a jak chci."(23.6.2006)

 • Enšpígl
  ****

  Mě tedy s básníky fakt chutná život .(8.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace