Han22

Podle námětu (obří žralok) a hodnocení 55% jsem čekal nějaký mega průser ala Asylum. Chyba! Tahle rybička byla moc fajn, možná proto že režíroval Jon Turtelbaub, který uměl pohodové filmy už v 90. letech. Takže tu máme sympatické postavy v čele s frajerským hrdinou s traumatem v podání Stahama, občas nějakou vtipnou hlášku či scénu (většinou těsně před smrtí), občas dojemnou scénu. Výborné podmořské scény s nejrůznějšími kluzáky ala Propast, lov žraloka na lodi ala Čelisti a naprosto parádní kluzákové finále. Co dál? Oku lahodící sci-fi laborka, parádní obluda(y), krvavé scény a především spád a měnění lokací. Není to prostě napínavý survival horor, ale akčně dobrodružná pohodovka s obří rybou, která jako by vypadla z 90. let a u které jsem se parádně bavil. Silné 4* a 55% tady je výsměch. PS: I pejsek přežil :D a v titulcích jakási šílená verze hitovky Hey Mickey, která je stará jak já, tedy hodně. ()

borec999

Letné popcornové béčko, spracované ako "áčko". Žralok vyzerá pekne, inšpirácia reálnym megalodonom z praveku potešila a úprimne si už roky podľa mňa pýtala filmové spracovanie. Statham prispôsobil svoj herecký prejav tomu v čom hrá a je tu veľmi fajn, plus i pár pekne natočených a veľkolepých scén by sme našli. Osobne som však od Mega čakal omnoho viac krvi, uhryznutých končatín a ľudskej potravy pre žraloka než som dostal (záver na pláži ponúkal šancu na parádny masaker ktorý však zostal trestuhodné nevyužitý). A taktiež viac béčkovosti a humorných momentov s nadhľadom. Turtletaub však išiel ako sa vraví na istotu, a taký je aj výsledok: jednohubka, ktorá drvivú väčšinu neurazí ani nenadchne. 55% ()

Milan25

Lekal jsem se, jak kdybych za to byl zaplacený, takže jsem cíl autorů asi splnil. Nenáročná podívaná, ale místy to bylo fakt extrémné hloupé. ()

Gogo333

Už z traileru bylo jasný, že nepůjde o žádnou pecku. Máme tu kupu známých tváří z různých seriálů (OITNB, Longmire, FTWD, Office, Heroes, Quarry, Sirens, Weeds) a k tomu Stathama. Akce relativně ujde, trocha humoru a film docela i šlape. V cca polovině je slabší část, kdy se skoro nic neděje a z filmu by se klidně mohlo odebrat nějaká část a udělat z toho nabušenou 90 minutovku. Jako nenáročná zábava to docela ujde, ale příště dám přednost Piraňa 3D, která je zábavnější. 50% ()

HArna

První půle skvělá - je to přiznané béčko. Druhá půle je ale na palici, tam je to blbý až moc. Nicméně i tak je to řekl bych lehce nadprůměrná akce se Stathamam. ()

Hanys_

Žraločí béčko, ve kterém se díky Stathamovi luxusně hláškuje..ale...prostě to i díky té čínské produkci zas tak úplně nefungovalo jak třeba mohlo. Romantická linka hodně kostrbatá, patosové až na půdu..na jedno zhlédnutí ovšem až moc zábavné na to, abych to lehce odstřelil. Každopádně nedoceněný Útok z hlubin je někde jinde. ()

Corpsegrinder

Nejnezajímavější žraločí film za poslední dobu, vždyt i Livingovi se to líbí takže prostě víte že to je shit. Prakticky vše je už někdy viděný, pokaždý když se někdo vytasí s řešením jak žraloka zabít tak víte jak to dopadne, stává se to tak předvídatelný a nudný. Ve filmu prakticky krev neni a tak každý zabití funguje tak že lidi prostě zmizí ze záběru. Jo jednou tam vyloví z vody gumovou ukousnutou ruku no. Kromě toho se Megič 90% stopáže drží mimo lidi někde uprostřed oceánu, až v posledních cca 15 minutách dorazí na pláž kde je asi tisíc lidí a sežere tam tak 4 lidi, to je vše. Návaznost scén je špatná, v jedný scéně Jason Statham vypne kameru v ponorce a v dalším záběru je už zase zapnutá bezdůvodně, nebo někomu pod vodou dochází kyslík a omdlel a Jason Statham s nim plave na hladinu ale v půlce cesty se zastaví a čumí ačkoliv mu člověk umírá v rukách. Čekal jsem atmosféru Čelistí nebo zábavnost Útoku z hlubin, nedostal jsem ani jedno. ()

Ripley

Megalodonsky drahá čínsko-americká béčková produkce a ten typ filmu,kdy jde vlastně o strašnou sračku,ale tak solidně natočenou,že nenudí a docela i baví.No...,a je tam nestárnoucí Jason Statham! ()

Fary

Mám Stathama rád, ale když se pere s lidma a ne s počítačovým hnusem, co mění v každém záběru svou velikost. ()

ruhebitte2010

Mohlo to být dobrý béčko, ale není, je to hodně špatný. Že zraloci nejsou úplně věrohodní bych přešel, ale proboha, co ty dialogy? Jason Statham tady nehraje vůbec uvěřitelně. Bohužel, předražené a hloupé. 40% ()

Hanes88

Ale jo...proč ne...sice béčkový film, ale takový, který určitě zabaví. Člověk to musí brát s nadhledem a nebude určitě zklamaný. J.Statham zahrál jako obvykle skvěle. 65%. ()

Prochy38

Pěkně natočené b-čko. hodně dobré efekty i solidní obsazení. Chybělo tomu asi víc reality a víc logiky v tom, jak si lidi budou snažit zachránit zadek. Taky asi víc té žralokovosti žralokovi. Ale asi dobré. J. Statham to táhne solidně. Potěšila ale i R. Rose nebo J. McNamee. Naopak japonská mamka s dcerou byly na ránu. Ještě na můj vkus na jeden film až moc obětování se pro někoho jiného. To není běžná lidská vlastnost. A tady se to dooost přehánělo. ()

Patrik256

Rozpočet_ 130 miliónov dolárov // Tržby_ 527.8 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 12 347 409 KČ // Diváci v ČR_ 77 045 // Tržby v USA_ 143 miliónov dolárov ()

kill-tec

Zajímalo by mě, kolikrát musela Jasonovi z toho přetlaku explodovat hlava?! Na můj nevytříbený vkus až příliš hovadin a předvídatelných klišé! Biologie dejme tomu (kdo ví. co je tam dole..), fyzika hadr. ()

Paldiny

Nepredvídateľný zlepenec, kde už človek čaká titulky a ono je pred vami ešte päť ďalších zvratov. Aspoň, že sa Jason v tom mišmaši neutopil a vytrvalo strúhal jeden frajerský pohľad za druhým. K tomu nechýbali kúsky, z akých rázom chápete jeho angažovanie do sveta F&F. Čo mi na Meg vadilo, tak jeho škaredá korektnosť. V mori sa plahočí cez dvetisíc dovolenkárov, hlava na hlave a to dvadsaťmetrové hovädo neublíži snáď nikomu, teda aspoň do kamery to tak vyzeralo. Pár rozlúčkových dialógov bolo tiež peklo, ale s tým sa dá pri komerčne ladenom horore asi počítať. Teda horore, o tento žáner sa film sotva opiera, skôr ide o odľahčený popkorn s posolstvom, nad akým Greenpeace uroní slzu a kráča sa ďalej. ()

Foxhound#1

Téma Megalodon opět nevyužito naplno, ale i tak je tohle béčko zatím asi to nejlepší, co se na tuto tématiku objevilo. Ale potenciál to mohlo mít větší a nedivím se, že byl nakonec Jason naprdnutej že v tom hrál. Jak říkával soudruh Djatlov - 3.6, not great, not terrible. ()

Jaro_slav

Čína se naučila dělat elektroniku, lodě, letadla i auta. Tak třeba jednou budou umět i Čelisti. Tři rudý jen proto, že jsem čekal retardovaný vysokorozpočtový béčko a dočkal se ho. ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident