Mandalorian

• USA The Mandalorian (více)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Série(3) / Epizody(24)

Recenze uživatele KoRner k tomuto seriálu (3)

Kapitola 1: Mandalorian (2019) (S01E01)

Skvelý úvod, ale napriek všetkým kladom sa nemôžem preniesť cez to, ze to je proste priveľmi krátke. Za polhodinu sa toho veľa nestihne, Mandalorian sa prejde po westernovom svete, niekoho stretne a môžem zase čakať týždeň, čo sa stane ďalej. Asi tu nie je iná možnosť ako počkať a pozrieť si to na jeden záťah po odvysielaní poslednej časti. ()

Season 2 (2020) (S02)

Keď som spri prvej série hundral, že síce super seriál, avšak pol hodiny je na epizódu z tohtod sveta príliš málo, aby si to divák stačil užiť. No a potom príde táto druhá, ktorá nielenže predĺži časti na akurátnu dĺžku, ale kvalita ešte viac išla hore. Bavili ma rovnako Mandove side questy, ako aj hlavná dejová linka, ktorá má v rukáve plno slávnych postáv zo SW, vrátane jednej famóznej. Nesie sa to vo westernovom duchu a všetky postavy sú proste super, rovnako ako soundtrack. Peniaze na tom proste vidno, ale aj láska k danej látke a Favreauovi by Lucas mal postaviť pomník. ()

Season 3 (2023) (S03)

Mňa to stále baví. Taký fantastický koniec ako druhá séria to samozrejme nemohlo mať, ale aj tak to speje k epickému záveru. Menej sólo dobrodružstiev a viac uceleného príbehu, cool vedľajšie postavy SW univerza, takže je jasné, že sa to naozaj nechce opakovať. ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu