Predátor

• USA Predator (více)

Arnold Schwarzenegger má jako major Dutch v Predátorovi vcelku rutinní úkol, vysvobodit několik amerických vojáků ze zajetí partyzánů uprostřed džungle. Nakonec se ale musí utkat s daleko tajemnějším a nebezpečnějším nepřítelem. On i jeho muži čelí děsivému mimozemšťanovi, který postaví americké hrdiny poprvé v životě před opravdový strach. (Pannonia Ent.)

2sistem

Tohle jsem žral jako malej a žeru to do dnes. Vedle Aliena další oblíbená potvora. K tomu Arnie, těžkej kulomet, jungle a hodně akce. ()

endoskop

Dobrý film s osobitou atmosférou, ktorý je zároveň dôležitým momentom pre Schwarzeneggra. Zároveň sa mi páčilo zaujímavé spracovanie Predátora. ()

zigi

Další z Arnyho klasik. Jeden z filmů na kterých jsem vyrůstal. Predátor na tehdejší možnosti a technologii neskutečne propracovanej. Dodnes špička mezi Sci-fi akčňákama ()

salokin

Teď ale vážně, kdo sakra v těch osmdesátkách psal tak geniální scénaře ? Zatímco dneska se dočkáte jednou za film něčeho ve stylu:,,This is SPARTAAAAA!!!" a všichni z toho žijeme ještě x let, tak tehdá vlastně ani nemusel Arnold promluvit, aby "hláškoval", tak dobrý to bylo a co teprve když už něco řekl !! Je fuk, jestli máte akční béčka rádi nebo ne, tohle byste prostě měli vidět, jestli vaše filmové ambice sahají dál, než k Doktorům z růžové pasáže v ulici Anděl. Tenhle film možná nění nijak zvlášť důležitý, ale je sakra kulervoucí a zábavný. ()

BaseDallas

Akčná sci-fi lahôdka. Neviem sa rozhodnúť, či je najlepší Arnieho film Predátor, alebo Terminátor, ale toto je rozhodne nárez. V prvej polovici lieta testosterón vzduchom a silácke reči namakaných žoldnierov, tak typické v tom období, dominujú. Druhá polovica je ale top, vojáčkovia dostávajú na prdel a zisťujú, kto je v džungli pánom. Na tú dobu geniálne efekty s priehľadným maskovaním, absolútne fantastický námet, hudba, zjav dredáča-mimoňa a takmer beznádejný boj, urobil pre mňa z tohto filmu ikonu akčnej sci-fi tvorby. ()

StrycoWolver

Klasika, ktorá si zaslúži iba chválu. Kostími, výprava, efekty, kamera skvelý Schwarzenegger. Film sa po čase dá pozerať zas a zas. A čo je najdôležitejšie, nikdy nemám pocit, že je to film starý 26 rokov, lebo preskakuje kopu novodobých sci-fi. ()

BlackVelvet

Nerikam, ze takovehle filmy miluji, ale hodnotim to s max. hvezdickama, protoze proste pribeh je napinavy, napad docela originalni, pribeh rozhodne bavi a ja osobne jsem se u toho teda i dost bala. Podle mne remake by mohl byt dost dobry, otazka je, jestli tomu na strasidelne atmosfere nepridava prave i doba, v ktere to bylo natoceno. Je to jeste hodne o pribehu, kteremu pomahaji efekty, a ne show efektu, ktere ma jakztakz pomahat pribeh. ()

RomanBond007

Toto bol jednoznačne najlepší film z celej (doteraz) trilógie (Alien VS. Predator nerátam). Začiatok ma príliš neočaril , hlavne po prvých 10-15 minutách som si myslel, že to vypnem. Ale našťastie som to neurobil. Začalo to ako denná rutina tímu elitných zabijakov, skončilo to bitkou z Predátorom z cudzej planéty. Pokračovania prakticky nenaväzujú na túto udalosť, ale taktiež neboli na odpad!(hlavne dvojka :D). Efekty , dej , prostredie , postavy , hudba - to všetko spolu vytvorilo napínavý film s názvom PREDATOR. 95% ()

dragon

Humanoidný votrelec ktorého nikto nepozná loví ľudí ako štvanú zver. Aj nabúchany chlapi ťažkého kalibru sa pred ním potia. Áno je to Predátor odhodlaný získať tie najlepšie trofeje - lebky protivníkov. ()

acrylic

Predátor je jediný film, kde jsem opravdu fandil záporákovi. Už jako malý kluk, když jsem to viděl poprvé, jsem brečel jak želva, když se Predator zničil :-). Na tu dobu jedinečné efekty, parádní prostředí a vynikající výběr herců s Arnoldem na špici. ()

Chlopotun

Druhý najlepší Arnieho film po druhom Terminátorovi. Scéna s vyprázdňovaním zásobníkov a kosením džunge je absolútne top ako aj záverečný súboj. Jasných 5* ()

Brabec

Perfektně vybavené a vycvičené komando v čele s namakaným Árným, má za úkol eliminovat povstalce a zachránit rukojmí, jenže se po dokončení mise musejí všichni dostat do velmi vzdáleného místa extrakce a v tom se cestou střetávají se záhadným téměř neviditelným tvorem, který zabíjí jednoho po druhém. Teď už je jen na Árným aby mu nakopal zadek a jak se zdá, moderní zbraně mu moc nepomůžou. Legenda akčních filmů 80 let. Jedna z věcí, která dělá Predátora Predátorem je velmi povedený kostým, jež vypadá velmi nebezpečně, téměř nahání strach a je narvaný špičkovou mimozemskou technologií, která se s naší nedá vůbec srovnávat. Filmu též dominuje nespočet hlášek a "bezbolestná" - rotační kulomet M134. Film je geniálně zpracovanou myšlenkou souboje mezi elitním vojákem a mimozemským lovcem. Vždy se při sledování tohoto dílka dobře pobavím. ()

006.Trevelyan

Arnold je dokonalý, uvítací scéna s podáním ruky parťákovi a Arniho svaly si zaslouží potlesk, jakožto i další tvrďácké hlášky. - "Jsi raněný, vždyť vykrvávíš" - "Nemám čas krvácet" :-) Vtipy toho brejlatýho maníka taky žeru. Pro mě akční film se vším všudy, vystupňované nadšení až k orgasmu. ()

Tuard

Klasika s Arnoldem tentokrát proti predátorovi. Film opravdu hodně nabízí a dle mě na ten rok velice úspěšný film. ()

Nový Predátor našel staronového režiséra

Nový Predátor našel staronového režiséra