Bláznivá romantická komedie o nejpodivnějším milostném trojúhelníku.  Jake Schram a Brian Kilkenny Finn jsou svobodní, pohlední a úspěšní mladí muži z módní newyorské čtvrti Upper West Side. Už od dětství jsou nejlepšími kamarády. Poklidná idyla jejich spokojených životů vezme za své ve chvíli, kdy se do města vrátí jejich dávná společná kamarádka Anna. Oba se do ní zamilují a letité přátelství nezadržitelně přerůstá v lítý souboj o srdce vyvolené dívky. Už tak chaotickou situaci milostného trojúhelníku navíc komplikuje fakt, že Jake je rabín a Brian katolický kněz... (oficiální text distributora)

huhuhu783

Já tento film vnímám kladně.Herecký obsazení je dobrý a blonďatá číča k zulíbání. Nechápu kritiky co jim chybí děj. To jako chcete aby v romantickým filmu byla nekulturní vložka z Matrixu nebo co? Prostě kdo si chce v neděli užít romantiku styu l jedním uchem tam a druhým ven necht se podívá. člověk se zasměje ,uroní slzičku a po 128 minutách se cítí uvolněně,pač nemusel nad ničím moc přemejšlet. ()

MiLuka

Musím se přiznat, že tenhle film jde úplně mimo mě a jen potvrdil můj názor, že romantické komedie nebudou nikdy mým "šálkem kávy". Velmi slabá dějová linka včetně scénáře a nesmyslné dialogy. Komedii si představuji trochu - no spíše dost jinak. Nezachránil to ani Edward Norton, který je ve svých rolích excelentní. Víc jak 2 hvězdy dát nemohu. Slabý průměr. ()

Sejkorka

Překvapivě výborný film. Uvažoval jsem i o 5 , ale konec to vrátil na 4. Zbytečně komplikovaný happyend. Přátelství rabína, kněze a atraktivní workoholičky (Jenna Elfman) vyznívá skutečně mile a velmi romanticky. Pozn. V drobné roli dohozené svůdkyně se objeví Lisa Edelstein, pěkné děvče. Z profilu (a nakonec i jména) vyplývá, že je skutečně židovského původu. ()

Redyx1

Bezduchá trapná rádoby komedie pro romantický pipinky který hltají slaďáky...výkon obou herců průměrný,scénář chce jen získat prachy a návštěvníky do kin...odpad ()

BStone

Parádní komedie ve které Edwardu Nortonovi vyšlo téměř vše. Spolu s Benem a Jennou tvoří skvělou trojku, která celou stopáž spolehlivě baví i dojímá. Romantika jak má bejt. Titulní skladba rovněž výborná a mě osobně moc potěšilo obsazení Miloše a Eliho. 80% ()

ImDude_man

Já asi budu psát o něčem trochu jiném než o tomhle filmu, ale ono to souvisí, protože jsem dnes konečně viděl ten film celý a pochopil jsem jednu důležitou věc. Cca před 10-15 lety jsem zcela zanevřel na českou kinematografii (až na výjimky jako např. Ženy v pokušení). Připadá mi plytká, špatné scénáře, nevýrazná režie i herecké výkony. Při sledování tohoto filmu jsem pochopil, že mi asi v našich filmech chybí v prvé řadě něco jiného. Laskavý nadhled. Laskavý nadhled lidí vyrostlých ve společnosti, ve které nikdo nikdy nepřerušil a neznásilnil přirozený vývoj. Ten laskavý nadhled chyběl většinou (opět až na výjimky jakými byly např. Menzelovy předrevoluční filmy) i ve filmech z éry komunismu, ale tam to bylo nahrazeno dobrými nápady, kvalitní režií a dobrými hereckými výkony, (společným rudým nepřítelem) a bez komerčního tlaku na tvorbu. Takže když přišel ten komerční tlak a zhoršil se vzdělávací systém (a zmizel společný nepřítel), šly naše filmy do kytek. Ten laskavý nadhled říká, že není až tak důležité, co děláte a v co věříte, ale tím nejdůležitějším je, jestli jste dobrý člověk. Někdy to v těch amerických filmech dokonce i zazní. V Zachraňte vojína Rayena se starý Rayen dokonce své manželky nad hrobem svého zachránce ptá: Řekni mi, že jsem dobrý člověk? A zazní to i v tomto filmu, kdy maminka říká svému synovi rabínovi: Jsi dobrý chlap, dobře jsem tě vychovala. Tenhle film ten laskavý nadhled má. A fakt, že je zároveň malinkou poctou velikánům filmu Miloši Formanovi a Eli Wallachovi je jen třešnička na dortu ()

tenizague

Skvělý film. Oddechovka, jež vytvoří pohodovou atmosféru, aniž by urážela hloupostí. Báječný soundtrack. Moc nemusím ten český překlad názvu. ()