Bláznivá romantická komedie o nejpodivnějším milostném trojúhelníku.  Jake Schram a Brian Kilkenny Finn jsou svobodní, pohlední a úspěšní mladí muži z módní newyorské čtvrti Upper West Side. Už od dětství jsou nejlepšími kamarády. Poklidná idyla jejich spokojených životů vezme za své ve chvíli, kdy se do města vrátí jejich dávná společná kamarádka Anna. Oba se do ní zamilují a letité přátelství nezadržitelně přerůstá v lítý souboj o srdce vyvolené dívky. Už tak chaotickou situaci milostného trojúhelníku navíc komplikuje fakt, že Jake je rabín a Brian katolický kněz... (oficiální text distributora)

Tryskomyš

Teď takhle zpětně mi to přijde jako první vlaštovka v řadě dalších krásných romantických filmů. Pokračují Riskni to s Polly, Láska nebeská, Co je šeptem..., Zkus mě rozesmát, Co vlastně ženy chtějí?, Prostě sexy, 50x a stále poprvé, Hudbu složil, slova napsal a další a další. ()

Fabrinka

Neviem, prečo o tomto filme toľko ľudia hovoria, čo ich na ňom tak zaujalo. Pre mňa absolútne podpriemerná romantická komédia s vrcholne nesympatickými postavami. ()

mysiak

Velice vtipné, inteligentné a nápadité...Ben Stiller je tradične vtipný a prekvapujúco aj Edward Norton...kdo nevidel, mal by si to pozrieť ()

ArsenalEagle

Nortona si vybavím prakticky jen ve vážných rolích (Kult hákového kříže, Iluzionista..), takže pro mě velmi milé překvapení ()

Sandiego

Netuším, co Forman viděl na téhle průměrné a trochu zdlouhavé romantické komedii, která se vypaří z hlavy hned po závěrečných titulkách. ()

numi

Tak akorát úsměvná a tak akorát romatická komedie, která maximálně těží z originálního námětu. Ben Stiller je dokonalý, Edward Norton je třída vždycky a Jenna Elfman je dost zajímavá na to, aby v tak hvězdné konkurenci nezapadla do ústraní. Velké množství nevtíravých fórků sice brzo vyšumí z hlavy, ale ten pocit, který máte po shlédnutí tohoto filmu, ten si zapamutujete na hodně dlouho. [leden 2006] ()

raimi

Tenhle příjemnej filmeček vždycky spolehlivě rozežene moje chmury. A Jenna Elfman je prostě nádherná! ()

Remedy

"Keeping the Faith" má dvě odlišné poloviny. Ale o tom až na konci.) Edward Norton jakožto debutant na poli režisérském odvedl výtečnou práci a svého kněze zahrál sympaticky a přesvědčivě, stejně tak jako Ben Stiller svého rabína. Jenna Elfman ve své roli září. Nortonův "první film" bych nazval příjemnou (chvílemi vážnější)romantickou komedií, jež bez problému převálcuje ty dnešní tzv. romantické komedie... A teď o těch dvou polovinách; zatímco ta první vás zaručeně rozesměje, u té druhé budete přemýšlet a prožívat ji o něco hlouběji... Vztahová a vážnější linie střídá linii komediální, ale špatně to nedopadne... :-) To by ani snad nešlo.) ()

MATADOR

Netypicky typický romantický film. Netypický svým obsahem, typickým vyústěním. Režijní debut se povedl navíc se skvělým obsazením. ()

Lucjen

Wow. Tak som čakala, že si odbijem dve hodiny blbej komédie s nie veľmi obľúbeným Stillerom, kvôli Nortonovi vydržím. Nie. Veľmi dobre som sa bavila. Pohladila ma aj otvorená reálnosť, po väčšine bez klišé. Jedno z najväčších prekvapení, aké som pri filme zažila. Norton je síce stále lepší herec(neviem, či by som ho chcela viac ako charizmatického a atraktívneho kňaza, alebo by mi to bolo skôr ľúto.. :)) ale ako režisér stvoril veľmi príjemnú drámu perfektne zlúčenú s komédiou. ()

Aleee89

Taková nenáročná a pohodová komedie s celkem sympatickými herci. Dalo by se to shrnout takhle. Bohužel na druhé straně taky něco, na co jsme zvyklí a čím nás Amerika bohatě zásobuje, takže nic převratného a světoborného. Ten příběh, no ten mi na tom všem připadá nejpitomější. Tohle už je na romantickou komedii trochu moc. Takže celkově - pohodovka, nemusíte to vidět znovu, ale zase se ani moc nenudíte. ()

hygienik

Je na čase si priznať, že americké komédie nie sú môj šialok. Vtipy sú silené a "ľudové" a ako vidím, je tomu tak už hezkou řádku let. Nikto z ústrednej trojice mi k srdcu neprirástol. Nebol to zlý film, len ma nerozosmial ani nedojal. ()

Katarine

Velmi povedený příběh, i po několikerém shlédnutí netřeba měnit mé hodnocení 4*. Proč? Za parádní výkon oblíbence Edwarda Nortona a Bena Stillera, za charismatickou Jennu Elfman a za režisérské eso Miloše Formana (ač malá role, i tak dokázal zapůsobit). A Norton dokázal, že není jen skvělým hercem, ale i nadějným režisérem. ()

Martin741

Edward Norton pred aj za kamerou. A ked som dopozeral film, musim uznat, ze mu to ide o cosi lepsie pred kamerou, aj ked za kamerou sa snazil. Scenar teda nijako divaka neohuri, ale dialogy su vyborne, herci ako Stiller, Elfman, Norton tiez. Len absencia hlbsieho pribehu mi chybala, vystavat 128 min filmu na milostnom trojuholniku sa mi nejako nezda. 71 % ()

Jino

Slušná romantická komedie se sympatickými herci...Díky Edwardu Nortonovi dávám jednu hvězdu navíc. ()