Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

kubas369

Vždycky mi vrtalo hlavou, kde se berou ty vtipy o Cucku Norrisovi potom jsem si vzpoměl na Walker, Texas Ranger a měl jsem jasno. ()

ac1976 odpad!

Uznávam Chuckovu športovú kariéru, ale prečo sa preboha pchal pred kameru? Či už vyšetrovanie v súčastnosti, výlety na divoký západ, boj proti drogám a gangom... Herecké výkony, réžia, scenár - hrôza. Ešte aj choreografia až na pár Chuckom predvedených armbarov nestojí zaveľa a navyše v niektorých častiach je príšerný dabing. Všetko to korunuje ten Chuckov spevácky pokus počas úvodných titulkov. Ukážka totálnej sračkovosti: časť o bratoch Cochranovcoch a časť o teroristoch z IRA a hláška: pre Írsko sa vyspím aj s diablom-to je názorná ukážka tej slávnej anglo-americkej politickej korektnosti. ()

Syna.1990

Walker vždycky přijede svojí károu, všechny dobije a pak se usměje a konec, tak to ale má být, je to přece Chuck Norris. Řekl bych skoro kultovní seriál a proto ta trojka je skoro povinnost. ()

JosefTomas

Nechci to úplně zavrhnout,ale na tomhle jsem vyrůstal(pak přišla Kobra 11),ale postupem času vidím,že je to taková blbost,ale pobavilo mě to jako malého,takže 50% ()

knihovna

Je to blbý od začátku do konce a to tak blbý, že tomu musím dát 2*. Je to v té blbosti vlastně fenomén. A Chuck je extra třída. Nevím čím to je, ale na rozdíl od Segala, kterého nesnáším, mě Norris baví. I když úrověň filmů a nápady má stejné jako "mistr" Segal, je mi prostě sympatický. ()

ostravak30

Walker, Texas Ranger. Seriál, který u nás běžel v pravidelných relacích. Seriál, který si bratr oblíbil natolik, že jako jeden ze svatebních darů dostal Walkerův klobouk a odznak. Dnes se říká kultovní. A já myslím, že kultovní tento seriál rozhodně je. Chuck Norris se stal slavným už díky filmům a karate, kteréprostě ovládal. Kdyby seriál nebyl sledovaný, nevzniklo by jistě devět sérií. Nebyl by po dlouhá léta součástí televize Nova a naposledy Prima, kde jsem jej i celý zhlédl. A Prima ho po posledním díle deváté série dává celý od začátku. V Česku tak má tato legendární série své věrné příznivce. Epizod je strašně moc, takže je těžké hodnotit všechny komplexně. Jak už to u dlouhých seriálů bývá, skvělé díly střídaly horší a vyloženě špatné. Od zhruba sedmé série se navíc zápletky začaly opakovat. Tvůrcům se nedá upřít napětí a drama. Samozřejmě bojové umění a každodenní výhra Cordella Walkera a jeho týmu. Na druhé straně, filmaři sami sebe nebrali příliš vážně. Celá řada dílů o tom svědčí. Například když se baví Chuck Norris se svými přáteli u C.D. Parkera v baru, kdo by je měl hrát. Trivette nadhodí, že by měl legendu rangerů hrát Chuck Norris. Walkerovi se to moc nezdálo. Teprve, když mu sdělili, že je to mistr světa v karate, přijímá. Nebo když někdo z veliké dálky zastřelí člověka a pak se během chvíle stihne vrátit zpět. James Trivette říká Walkerovi, že zná jediného člověka, který by to mohl dokázat a rovnou se ho ptá, co dělal včera večer. Je to zkrátka seriál, který je třeba brát s rezervou. Já zase oceňuji originalitu v podobě zapojení epizod s indiány a legendárním rangerem Hayesem Cooperem - to mě hodně bavilo. Zase na druhé straně jsem nepochopil, proč znenadání zmizel Noble Willingham jako C. D. Parker a hlavně zoůsob, jak. Byla to dlouholetá postava seriálu. Pak také dost morálních dílů a projektů typu drigy, gangy. Jistě, některé epizody byly naivní, když například člen gangu spatřil anděla a stal se "dobrým" člověkem, ale který seriál dnes něco takového dělá? Pro mě je Walker, Texas Ranger v nepřeberném světě kriminálek svým způsobem, ať už světlými nebo horšími věcmi, originální seriál. Některé dialogy jsou špatné, zápletky též, ale pak jsou dobré díly a bavily mě. Nutno také podotknout, že tvůrci si hodně hráli s věkem tvůrců. Chuck Norris měl v době natáčení závěrečné série již šedesát let. A v posledních dílech to bylo docela vidět. V seriálu byla postava Walkera jistě mladší. Podle mě je to ať tak či tak legendární seriál, kterému nálepka kultovní asi svědčí. ()

Luqe

NAJ :D proste CHUCK NORRIS je neporazitelny na neho nema nik hoci je v presile 50 ludi chuckove päste su neohrozitelny spasitel dobra. Nemam co by som vytkol tomuto serialu az na to prehananie :D When Chuck Norris falls in water Chuck doesn't get wet - the water gets chuck norris :D ()

weasel.p odpad!

Tento seriál je o tom jak se Chuck Norris a jeho parťák prohání ve velkym offroadu a z principu vymlátí každej bar do kterýho vlezou. To už je opravdu lepší ten teleshopping Chucku. ()

Weirdman odpad!

0/10... Tuším po strelných zabraniach a rakovine je Chuck Norris tretiou najčastejšiou príčínou úmrtí v USA... Ani sa nedivím ;) ()

ShotgunED odpad!

Ne, že by Chuck Norris byl někdy dobrej, ale tohle vážně podělal, tohle můžou "žrát"jen americký děti mezi 5-10lety. Hlavně, že všichni nosí tričko se Supermanem, jenom Superman nosí tričko s Chuckem Norrisem. ()

CrazmydRed odpad!

Oh, Chucky! Rola jeho života, a dokonca porazil Brucea Leeho! Chuck mal istotne ruky a topánky namazané maslom, lebo to, ako sa jeho údere kĺzali z jednej tváre na druhú je nemožné. Alebo to robí Chuckov čarovný klobúk? Povrchné, plytké, gýčové, jednoducho "za trest". ()

Mr.Shock

Walker a jeho krásná blond sexy přítelkyně mi naháněli hrůzu a způsobovali noční můry velkou část mého dětství... Už to NIKDY nechci vidět :) ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu