Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

Vämpiriüs odpad!

Možná dobrý nápad, ale dopadlo to velmi špatně. Hodnotím jako odpad, jelikož se jedná opravdu o hodně stupidní seriál. ()

oasismanik odpad!

Mám rád seriály, ktoré su v topke najhorších seriálov všetkých čias a zároveň v topke najobľúbenejších seriálov. Ale to len tak medzi rečou...samozrejme odpad, ale rozmýšľal som aspoň nad jednou hviezdičkou za to, aké to je neuveriteľne debilné a naivné a že sa nikto počas natáčania ani jedinej epizody z 203och neodvážil postaviť a povedať: "Chlapi, keď tak nad tým rozmýšľam, tak my točíme riadnu pičovinu"... ()

Stories

Třemi slovy: nesmrtelný Chuck Norris. Není nad to se občas podívat na jeho "bojové umění". Ale dokola stejné scénáře většiny dílů brzo omrzí. 25% ()

elishia odpad!

Moc ráda bych dala aspoň 4hvězdy za úžasnou parodii na akční seriál, jenže ona to nemá být parodie na akční seriál. Herecké výkony ještě někde pod úrovní Ulice, akční scény spíš tragické a o zápletkách snad ani nemá cenu se rozepisovat. Kdysi dávno jsem zvládala sledovat tento seriál a už od začátku jsem ho nebrala vážně, takže pokud mám dát objektivní hodnocení, tak je to opravdu odpad. Ale takový, který musíte aspoň jednou vidět :) ()

Jereme

klasickej ,,béčkovej" seriál ...skoro čistá jedna hvězda xD ...ale druhou sem musel přidat protože Chuck Norris xD ()

Kopite

Ono ak sa človek nezamýšľa nad tým, aká je to stupidita a že každá jedna časť v je v podstate o tom istom, tak je tento seriál na oddychové sledovanie raz za čas imo celkom prijateľná voľba. Inak ale chýba akákoľvek originalita. ()

Metalicum

hele vy odpaďáci, nechte Chucka na pokoji :D Pro mě je to trošku srdcovka, uznávám, že kvalitativně to na ty 3 hvězdy nemá a kdybych seriál objevil teď, hodnocení by vypadalo jinak. Ale já ho objevil už před mnoha lety a jako malej capart jsem viděl spoustu a spoustu dílů, a bavili mě. A to se prostě nedá do hodnocení nezahrnout. ()

Katte

Ano, vidíte správně... 4* a nestydím se za to :) Je to seriál na který jsem se dívala, dívám a dívat budu protože mě baví. Dokonce se přiznávám že některé díly umím téměř nazpaměť. Pokaždé se u nich zasměji, pobavím. Záleží na úhlu pohledu ale pokud se na to díváme jinak než na "seriózní" seriál o právu a pořádku tak se budeme bavit všichni. Prostě co dodat, miluju Chucka Norrise, miluju všechny způsoby, kterými umí zneškodnit vše co se hýbe, miluju ten fakt že sám Chuck Norris se umí svát vtipům o Chucku Norrisovi a prostě miluju Walkera. ()

konysua

Do té doby celkem uznávaný akční hrdina, který se tímto dílem hodně potupil, což je možná škoda. Naprosto hrozné postavy, styl režie, kamera, bojové scény a celkový dojem. 1/10 ()

GoustDog

Naprostý souhlas s Micro41CZ. Hodnocení tohoto "Chuckova eposu" se může pohybovat od jedné do pěti hvězd. Zatímco dospělí se budou smát a chytat se za hlavu, děti se budou dobře bavit. Navíc jsem přesvědčený v tom, že seriál má výchovnou hodnotu, a že to byl z části skutečně záměr. Walker je "posel dobra", záporáci jsou "poslové zla" - to vše zabalené v kabátku morálních hodnot. Pro svou cílenou skupinu je to zkrátka dobré! Nebo aspoň bylo. ()

anyonecek

A tak každého malého kluka sen. Chodit s pistolí a rangers odznakem a ničit lumpy. Rád jsem přišel vždy ze školy a první co udělal, že zapnul Walkera :). Co se týče filmu je to špatňárna, ale bylo to něco na čem jsem vyrůstal. ()

helrohir

Seriál sám o sebe je blbosť, ale za tú legendu a množstvo vtipov, čo okolo osoby Chucka Norissa vznikli, musím dať aspoň tieto dve hviezdy. ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu