poster

Místo nahoře (TV seriál)

Drama

Česko, 2004, 13x53 min

Režie:

Karel Smyczek

Kamera:

Petr Polák

Hrají:

Simona Stašová, Barbora Munzarová, Ljuba Krbová, Veronika Gajerová, Vilma Cibulková, Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský, Jiří Schmitzer, František Němec, Oldřich Navrátil, Tomáš Hanák, Barbora Seidlová, Petr Rajchert, Václav Rašilov, Michael Beran, Petra Jungmanová, Michal Novotný, Jana Altmannová, Bohumil Klepl, Lucie Šteflová, Klára Apolenářová, Claudia Vašeková, Karel Bělohradský, Josef Kubíček, Jaromír Dulava, Gabriela Hyrmanová, Jaroslav Šmíd, Jiří Wohanka, Veronika Freimanová, Ivo Novák, Eliška Kasanová, Adéla Pristášová, Filip Čapka, Martina Prášilová, Kateřina Stryková, Nela Boudová, Josef Somr, Tomáš Měcháček, Viktor Preiss, Jiří Lábus, Róbert Nižník, Marie Durnová, Simona Babčáková, Alena Neumanová, Zdena Sajfertová, Jiří Knot, Iveta Dušková, Milan Šimáček, Vlastimil Zavřel, Petr Varga, Magdalena Reifová, Josef Šebek, Lorna Vančurová, Arnošt Goldflam, Hanuš Bor, Markéta Coufalová, Bohumil Vávra, Viola Zinková, Martin Kolár, Marek Dobeš, Gabriela Wilhelmová, Petr Brukner, Tomáš Koutník, Miroslav Šnajdr, Zdeněk Žák, Stanislav Lehký, Jiří Kodeš, Otmar Brancuzský, Michal Roneš, Jan Unger, Jiří Dvořák, Jan Šťastný, Miroslav Středa, Vladislav Beneš, Roman Pomajbo, Jan Hraběta, Břetislav Slováček, Michal Gulyáš, Lucie Březovská, Michal Kozelka
(další profese)
 • rt12

  Nějak pro tyhle novodobé seriály nemám pochopení, ale asi to nebylo úplně blbý, když jsem se vydržela koukat skoro na všechny díly.(30.5.2014)

 • L_O_U_S
  ***

  Na dnešní poměry vcelku slušný seriál, který se v prackách TV Nova změnil ve slátaninu na úrovni ULICE a RŮŽOVKY. (152.)(7.3.2007)

 • honajz
  ***

  Docela se na to dalo koukat, i když to vlastně šlo odnikud nikam. Ale různé osudy a příběhy měly aspoň náznak nějaké reality, a ne vycucanosti z prstu, a herci měli co zahrát.(21.9.2010)

 • WANDRWALL
  **

  Místo nahoře není pro každého. Ale každý se může podívat, jak se těm lidem nahoře vede prostřednictvím i tohoto seriálu. Ideální seriál pro závistivce anebo naopak pro přejícníky. Obě skupiny obačnů si přijdou na své. (7.3.2011)(7.3.2011)

 • novoten
  ****

  Nečekané potěšení v záplavě seriálové mizérie. Škoda jedné dvou zbytečných dějových linií, jinak by šlo o bezchybnou záležitost. Vetchý s Táborským vévodí hercům a úplný závěr je překrásný. Bojím se pokračování (a oprávněně), domýšlení by v tomto případě bylo lepší než "o dva roky později".(5.2.2006)

 • - Natáčení filmu, kterého se zúčastnilo téměř sto padesát herců, začalo na Mikuláše roku 2001. Díky pěknému počasí se skončilo o dva dny dříve, než se plánovalo. (Silencia90)

 • - Jsou zde použity autentické interiéry, které filmaři pouze dovybavovali. Jedna rodina dokonce odjela na dovolenou a štábu nechala svůj dům plně k dispozici. (jenik71)

 • - Tehdy šestileté Lucii Šteflové (mladší dcera Lukešových) vypadl poslední mléčný zub až poslední natáčecí den. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace