• movie
  **

  Když tohle zpětně hodnotím, vybavuje se mi, jak jsem se u toho tenkrát šíleně nudil. Brakový scénář tu zachraňují jen obstojné herecké výkony a Tony Scott se taky tenkrát moc nevytáhl ... **(24.11.2005)

 • POMO
  ****

  Americká hra na psychológiu, ktotá neurazí váš intelekt a popri solídne rozohranom pokri s výbornými hercami vás poteší tiež efektným vizuálom (Bruckheimerove filtre) a šmrncovou hudbou (Zimmerove syntezátory).(25.4.2003)

 • Orlau32
  ****

  Skvělý vojenský film nominovaný na 3 Oscary, ale já bych je dala dvoum hercům, a to: GENE HACKMANOVI za perfektně ztvárněnou roli svéřepého kapitána ponorky a DENZELOVI WASHINGTONOVI za odvedenou roli jeho umírněného, ale přesto výborného vojáka, který v rozhodující chvíli (kterou vyhodnotil jako nebezpečnou) neváhá dát protichůdný rozkaz než dal kapitán i za cenu, že nechá velitele uvěznit na ponorce, aby nemohly být předčasně odpáleny rakety na ruskou ponorku, a tím by byla zahájena 3.světová válka nebo aspoň koflikt nedozírného rozsahu. Velmi dobrý film.(11.9.2010)

 • MrCreosote
  ***

  Slušně odvedené řemeslo. Ale málem rozpoutat jadernou válku kvůli tomu, že jeden chlápek má větší ego než ten druhý, to je opravdu úlet.(11.9.2010)

 • mandes
  *****

  rozpocet ? trzby celosvetovo $157,387,195(4.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace