Rychle a zběsile 2

• USA 2 Fast 2 Furious (více)

Brian O'Conner přišel o práci poté, co nechal šéfa ilegálních pouličních závodů, Doma Toretta, uniknout před zákonem. Teď pro peníze jezdí v Miami nelegální závody silných vozů a netuší, že právě tyto závody budou důvodem, aby ho FBI zmáčkla. Buď jim pomůže, anebo půjde do vězení. Totéž platí pro jeho černošského parťáka Romana, který má s Brianem z minulosti nevyřízené účty. Ti dva se teď musí nechat najmout jako řidiči drogového bosse Cartera, aby ho policii pomohli dopadnout. Zařídí to Monika, Carterova milenka, ale ve skutečnosti policejní agentka. Zkušenost se zběsilými pouličními jízdami jim i Monice pomůže zachránit život, protože Carter po skončení akce nehodlá nechat svědky naživu. (TV Nova)

the_bitch

hmm, prečo ma to len nezaujalo? Zas pekné autá, a nádherna Eva Mendes avšak nemastný-neslaný dej ktorý len ťažko dokáže zaujať + extra špeciálne absurdný záver - pristátie auta na jachte. ()

PEZ

Vina Diesela nahradil ukecany Tyrese Gibson, Michelle Rodriguez-ku sexy Eva Mendes. Vznikol z toho krimi odvar jednotky, s dost nezvladnutou reziou, kedze vela krat herci ocividne prehravali. Navyse to bolo strasne prehnane (fakt az moc) a velmi predvidatelne. Da sa povedat, ze zbytocne pokracko, ale Paul Walker to tahal, takze raz sa to pozriet dalo. ()

dandislav1991

No po 1 to bylo slabší, no vlastně o dost slabší, ale stále se to dá považovat za slušné pokračování, jen ten Vin tomu chyběl hodně ()

Bollek

Chybí tu Vin Diesel, chybí tu kvalitní příběh, chybí tu ta atmosféra prvního dílu. Jediné co zbylo jsou auta a hezké holky. Ale mě to k zábavě stačilo. ()

Kingjiri

Standardní nastavovaná kaše po úspěchu prvního prvního dílu. Bez Vina Diesela to prostě neni ono, ačkoliv Walker, Gibson a Mendes byly fajn trojka a záporák nebyl uplně nejhorší. Že nijak neoslní příběh asi nikoho nepřekvapí, ale vedle něho bohužel neohroměj ani poměrně rutiní akční scény, takže zbydou předevšim pěkný auta a holky. Příznivcům tuningu to bude nejspíš stačit, já bych však po slušný jedničce čekal něco víc, tři slabší hvězdy. ()

Kadas97

Lepšie autá, lepší vizuál, lepšie efekty, ale za jednotkou toto pokračovanie zjavne zaostáva. Veľké mínus pre toto pokračovanie F&F je, že sa tu nefrčalo na Dieselovi. Jeho absencia je do očí bijúca a hláškujúci černoušek to nezachraňuje. Paul Walker nie je až také herecké eso aby sám ťahal celý film. Muzika ako vždy parádna. Máme tu aj omnoho viac nahánačiek a akčných scén, ale ani toto mi tu nejako nestačilo. Je pravdou, že tento diel som videl skôr ako jednotku, ale keď si to spätne uvedomím tak je to veľký pokles po perfektnom prvom dieli. 6 z 10 ()

P. J. D.

Upřímně řečeno, každý díl z Rychle a zběsile se mi zdá stejný. Jezdí se v něm pořád dokola, řeší se nějaký problém hlavních postav, zase se jezdí pořád dokola a to je asi tak celé. Nějaká akce ve filmu je, postavy jsou docela i propracované, nějaký příběh jednotlivé díly mají, ale stejně si jsou podobné jako vejce vejci. Že byste mohly očekávat nějakou změnu je asi těžko představitelné. Film se mi zdá právě proto průměrný a nutí mne zamyslet se, zda není vlastně natáčen jen a jen pro ty peníze. 3/5. ()

Hpatrik

To v čem jednička bodovala, v tom dvojka naprosto selhává. Tím mám na mysli hlavně hudbu a její umístění, honičky jsou nemastné neslané, chybí tomu cit, timing a ten opojný adrenalin, kterým nás Rob Cohen nadopoval v prvním díle. Co ale nepřekousnu jsou fyziku popírající eskapády s auty, to je podle mě úplně mimo... ()

KafuR

Chybí tomu Van Diesel. Nebo aspoň někdo, kdo by dokázal film utáhnout, když scénaristovi se nechce. Náhrada v podobě Gibsona sice není tak úplně šlápnutím vedle, dokáže semtam nějakou scénu odlehčit, ale to je tak vše. Scénář je děravý jak silnice po tankové brigádě, nebojí se navíc nazdobit hromadou logických kravin, hlavně konverzace na rachotící dálnici mezi jednotlivými řidiči jsou velmi zábavné. Oproti jedničce tak žádný krok kupředu a žádná viditelná snaha nabídnout víc než hromadu rychlých aut, zběsilých honiček a polooděných slečen. ()

Razzor_82

Rychle a zběsile mě to pořád baví. Sice bez Diesla ale Roman Pearce je díky svým kecům důstojným náhradníkem. Prostředí krásného Miami je hezké a příjemné. Navíc Eva Mendes potěší a rozzáří.. Super závody, tuning, hudba a holky. 6/10 ()

FeriusParfax

Taková blbinka pro blbínky. Srovnávám s posledními díly a po zhlédnutí dvojky jsem měla fakt chuť nasednout do své dvojkové Škoda fabie 1,2 HTP, 47 kw a pořádně ji provětrat. Možná i nějaký ten tríček si s ní vyzkoušet. V tomhle díle je aut opravdu dost, což je pozitivum, protože o tom to zkrátka je. Vůbec se mi nelíbil děj, prostředí a herecké výkony. Ale o závody aut tu nebyla nouze a Paul Walker byl fakt fešák. Takže 1 silnější hvězda. Kámošům se to ale celkem líbilo. Hlavně ta přismahlá policajtka. ()

Bart16

Další trapné pokračování těžící z úspěchu prvního dílu.Dokázal bych se smířit s absencí Vina Diesela,ale nedokážú se smířit s nudným scénářem.Dokonce ani ty automobilové honičky za moc nestojí. ()

BLADER

Oproti jednotke tvorcivia viac hrajú všetko na efekt a ani o príbeh tu veľmi nejde. Ale mne to nevadí, vôbec mi to nevadí, pretože vizuálna stránka to všetko dokonale vyvážila. ()

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Rýchlo a zbesilo 3

Rýchlo a zbesilo 3

08.06.2005

Megahit režiséra Roba Cohena RÝCHLO A ZBESILO sa dočkal nepodareného pokračovania, ktoré však aj napriek neúčasti Vina Diesela z jednotky zarobilo len v kinách takmer dvojnásobok rozpočtu, čo je pre… (více)