Rychle a zběsile 2

2 Fast 2 Furious

Rýchlo a zbesilo 2

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2003, 108 min

Rozpočet $76miliónovTržby USA $127,154,901Tržby Celosvetovo $236,350,661Tržby za predaj Blu-ray v USA $181,585 //počet predaných kusov 14,011Tržby za predaj DVD v USA $5,778,575 //počet predaných kusov 496,999 /40%/(8.6.2005)

Oproti prvnímu dílu obrovské zhoršení. A navíc tu chybí Vin Diesel.(23.9.2011)

Naprostá pecka od začátku do konce. Tvůrci splnili to co sliboval název. 2 rychleji 2 zběsileji. Už v úvodu je dlouhá automobilová scéna,která je snad dvakrát delší než ta u prvního dílu. Paul se svým černoškým kámošem tvoří mnohem lepší dvojku než s tu s Dieselem a já si mohl vychutnat pořádné béčko plné akce,hlášek a srandy a jak jinak lepší akce,více rozbitějších aut. Sice je pravda,že stejně jako u jedničky tak i tady je plno nesympatických a ošklivejch bab,který si myslí,že jsou sexy jen díky svému exotickému původu,ale ty ošklivý držky,když se člověk nedívá tak se to dá zvládnout. Pro mě o dvě hvězdičky lepší díl a proto za 5. Za 2 větší zábavu.(30.4.2015)

• salahadin

Fuj, takhle znečišťovat ovzduší 2.(16.9.2007)

• HAL

Tak technicky mizerně natočený a zrežírovaný film se z Hollywoodské produkce jen tak nevidí, i průměrný díl Kobry 11 je efektnější než tenhle paskvil. Zoufalý nedostatek stylu a vkusu tu navíc doplňuje nezajímavá čtyřkolá akce, ze všeho nejvíc připomínající závody pastelově barevných angličáků, a herci kteří jsou komplet všichni zaručeně buzeranti (výraz homosexuálové tohle nevystihuje dost přesně)... přičemž největší z nich je evidentně Singleton, jinak by nic takového nebyl schopný dát dohromady. Ten navíc při natáčení musel sjíždět jednu lajnu koksu za druhou, protože jen tak se dá vysvětlit že 2F2F mělo dvakrát větší rozpočet než jednička a přitom vypadá mnohem hůř. 3/10(5.10.2011)