poster

Rychle a zběsile 2

 • USA

  2 Fast 2 Furious

 • Německo

  2 Fast 2 Furious

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo 2

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2003, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  ****

  ::::::::::::::::::::::: Dvojka je taktéž výborná jako jednička a vůbec mne nezklama, spíše naopak .... :::::::::::::::::::::::::(25.11.2007)

 • juta
  ****

  Vydařené pokračování, které má dobré úvodní závody, na ty se vždycky těším a poté pár dobrých honiček a závodů, vždy s jinou třešničkou na dortíku. Výjezd z garáží, kdy je pronásledují poldové je také tak trochu na husí kůži. Po kriminální stránce šlape všechno opět dobře, takže propad oproti jedničce není tak markantní, jak tu všichni ostatní píšou. Škoda, že už tu Paul není s námi...(21.12.2013)

 • boshke
  **

  ... aneb bez Vina to není ono. Prakticky bez nápadu, bez zápletky. Nechybí samozřejmě úvodní závod se spoustou záběrů na pedály, řadící páku a stoupající ručičku tachometru. Po něm sledujeme etnicky korektní dvojici hlavních protagonistů, kteří musejí pomoci zatknout zlého překupníka drog a Evu Mendes v pitomé roli policejního agenta. Nic moc i pro fanoušky aut... 30%(23.8.2009)

 • Dudek
  ***

  Je to vlastně celkem fajn. Rychle a zběsile 2 nabízí přesně tu podívanou jakou divák od snímku podobného ražení očekává. Příběh a základní zápletka fungují spíše jen jako lepidlo, jehož účelem je sjednotit všechny scénky dohromady a jako takový spíše ustupuje do pozadí. Tvůrci si sice zakládají na tom, že bude dávat smysl a dokonce i zaujme, ale rozhodně není to nejdůležitější. Primární je tady obraz a to nejen samotná vizuální stránka, ale i všechno okolo. V poslední době sleduji, že není třeba aby se snímek snažil něco sdělit a byl úchvatný po vnitřní stránce, tedy právě scénář. Vedle svalnatých chlapů a natuněných aut tak tomuhle snímku chybí jen jedna jediná věc a tou je více pěkných žen...(7.7.2006)

 • T2
  **

  Rozpočet $76miliónovTržby USA $127,154,901Tržby Celosvetovo $236,350,661Tržby za predaj Blu-ray v USA $181,585 //počet predaných kusov 14,011Tržby za predaj DVD v USA $5,778,575 //počet predaných kusov 496,999 /40%/(8.6.2005)

 • - Ford Mustang, který ve filmu bourá, má speciální odstín laku pod kódem - (Harley Davidson). (JARDAHONDA)

 • - Studio odmítlo dát Vinu Dieselovi honorář 20 milionů, který požadoval; proto se Rychle a zběsile 2 točilo kolem druhého hlavního hrdiny - Paula Walkera - který byl podstatně skromnější. Jedná se tak o jediný film série, kde se postava Dominica Toretta (Vin Diesel) neobjevuje. (Specs)

 • - Ve scéně, kdy Brian (Paul Walker) prorazí bránu, je možné vidět, jak se předek auta poškodí. Když však poté zastastaví u červeného Ferrari, vůz nemá ani škrábanec. (Armin82)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace