Rychle a zběsile 2

2 Fast 2 Furious

Rýchlo a zbesilo 2

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2003, 108 min

Tak tady nemůžu souhlasit s většinou. Podle mě stejně dobré jako jednička. Sice dvojka už nemá hvězdu velikosti Diesela, což mi vůbec nevadí. Ve Vojínovi Ryanovi byl super, ale to je tak to jediný, v čem mě zaujal. Hlavním lákadlem jsou opět nadupané káry, pěkné slečny a adrenalin. Diesela vystřídal Tyrese, což je imho změna k lepšímu. Líbil se mi v Letu Fénixe a hraje v jednom z mnou nejočekávanějších titulů - Annapolis. To vše na čtyři hvězdy úplně stačí.(11.1.2006)

• Matty

Velké roz5í, žádné na5í. C00L jako ztrouchnivělý kůl natřený neonovou barvou. John Singleton nechtíc stvořil vy3zrak, který chutná jako 1krysy. Podobné režiséry preventivně s3let do k8u. 40% Zajímavé komentáře: zputnik, Turiec(7.10.2007)

Dokonalá auta, krásné ženy, pouliční závody a náznak existence scénáře(dokonce i příběhu :)). Celkově slušná oddychovka, v které lehce schází charisma Vin Diesla.(10.8.2004)

• - Zatímco se film natáčel v jedné části Cape Florida State Park v Key Biscayne, na opačném konci se točili Mizerové 2. (HellFire)

• - Niektoré autá z filmu sa objavili aj vo videoklipe na pesničku “Act A Fool“ od speváka Ludacrisa, ktorý vo filme hral úlohu Teja. (Drtic)

• - Poznávací značka Romeho Mitsubishi Eclipse Spyder hlásá „H8ter“. (HellFire)