Rychle a zběsile 2

2 Fast 2 Furious

Rýchlo a zbesilo 2

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2003, 108 min

Tak tady nemůžu souhlasit s většinou. Podle mě stejně dobré jako jednička. Sice dvojka už nemá hvězdu velikosti Diesela, což mi vůbec nevadí. Ve Vojínovi Ryanovi byl super, ale to je tak to jediný, v čem mě zaujal. Hlavním lákadlem jsou opět nadupané káry, pěkné slečny a adrenalin. Diesela vystřídal Tyrese, což je imho změna k lepšímu. Líbil se mi v Letu Fénixe a hraje v jednom z mnou nejočekávanějších titulů - Annapolis. To vše na čtyři hvězdy úplně stačí.(11.1.2006)

Oproti prvnímu dílu obrovské zhoršení. A navíc tu chybí Vin Diesel.(23.9.2011)

Vydařené pokračování, které má dobré úvodní závody, na ty se vždycky těším a poté pár dobrých honiček a závodů, vždy s jinou třešničkou na dortíku. Výjezd z garáží, kdy je pronásledují poldové je také tak trochu na husí kůži. Po kriminální stránce šlape všechno opět dobře, takže propad oproti jedničce není tak markantní, jak tu všichni ostatní píšou. Škoda, že už tu Paul není s námi...(21.12.2013)

• Allien.9

Ústřední dvojice neklape (Walker bez Diesela bohužel nestíhá), záporák je k ničemu a nesympatická "kráska" s tváří Evy Mendes se drží jeho příkladu. Ve srovnání s dokonalou jedničkou je to dokonalý podprůměr... Scéna u obřích garáží nicméně nikdy neomrzí.;-)(30.5.2010)

• Le_Chuck

Klišoidná slátanina a dojná krava na popkonrnžrútov. Pekné ženy a tunované káry ostali, ale ta omáčka okolo je jeden veľký trapas. 30%(15.6.2005)