poster

Rychle a zběsile 2

 • USA

  2 Fast 2 Furious

 • SK název

  Rýchlo a zbesilo 2

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2003, 108 min

 • Matty
  **

  Velké roz5í, žádné na5í. C00L jako ztrouchnivělý kůl natřený neonovou barvou. John Singleton nechtíc stvořil vy3zrak, který chutná jako 1krysy. Podobné režiséry preventivně s3let do k8u. 40% Zajímavé komentáře: zputnik, Turiec(7.10.2007)

 • MM_Ramone
  *

  Neviem či som nebol na prvú časť "Fast and Furious" moc prísny. Pretože oproti tomuto je to umelecké dielo. No a máme to tu zas. Zbytočné pokračovanie, ktoré ďaleko zaostáva za svojim predchodcom. Film o rýchlych autách nemá moc na čom vystavať dramatickú zápletku, lenže tu už nefunguje ani tá akčná stránka príbehu. Je to nudná celovečerná reklama na tuning, plná hnusných špinavcov, ktorých herectvo je viac ako úbohé. Možno to niekomu stačí. Hlavne, že tam hučí hip-hop a vrčia motory. Ja však mám trocha vyššie nároky. *(4.2.2009)

 • Beastmaster4
  ***

  Asi nejlepší díl, jinak pořád to samý. vlastně k tomu nejde napsat nic extra - nablýskaný káry, pěkný baby (asi i chlapi :-D), druhořadej příběh, plno nesmyslů a machr scén....Průměrně zábavnej film s autama, trochu akce, dobrej Paul Walker a Tyrese Gibson, pěkná Eva Mendes a Devon Aoki - ta je tak zvláštní, až se mi fakt líbí ;)(24.3.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve scéně ke konci filmu, kdy hlavní protagonisté vykopávají poškozené čelní sklo je vidět, že místo Briana tam sedí kaskadér. (Armin82)

 • - Na začátku filmu poté, co Brianův (Paul Walker) Nissan Skyline R34 zasáhne policista fiktivní elektronickou zbraní do levého boku a Brian zastaví u parkovacího automatu, je vidět, že elektromagnetický trojzubec má v opačném boku, aby byl vidět v záběru. (JEDNATEL)

 • - Před produkcí filmu nevlastnila Devon Aoki řidičský průkaz a neměla zkušenosti s řízením auta. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace