Rychle a zběsile 2

2 Fast 2 Furious

Rýchlo a zbesilo 2

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2003, 108 min

Naprostá pecka od začátku do konce. Tvůrci splnili to co sliboval název. 2 rychleji 2 zběsileji. Už v úvodu je dlouhá automobilová scéna,která je snad dvakrát delší než ta u prvního dílu. Paul se svým černoškým kámošem tvoří mnohem lepší dvojku než s tu s Dieselem a já si mohl vychutnat pořádné béčko plné akce,hlášek a srandy a jak jinak lepší akce,více rozbitějších aut. Sice je pravda,že stejně jako u jedničky tak i tady je plno nesympatických a ošklivejch bab,který si myslí,že jsou sexy jen díky svému exotickému původu,ale ty ošklivý držky,když se člověk nedívá tak se to dá zvládnout. Pro mě o dvě hvězdičky lepší díl a proto za 5. Za 2 větší zábavu.(30.4.2015)

• arachneuss

No Diesel in tank, no fun.(22.8.2007)

Volné pokračování o superrychlých autech Rychle a zběsile už není zdaleka tak kvalitní jako jednička. Určitě velkou část viny na tom nese absence Vina Diesela. Paul Walker nepředvádí nic extra, ale tyhle filmy konec konců nejsou o hereckých výkonech. Určitě potěší přítomnost Evy Mendes.....(10.12.2007)

::::::::::::::::::::::: Dvojka je taktéž výborná jako jednička a vůbec mne nezklama, spíše naopak .... :::::::::::::::::::::::::(25.11.2007)

Dokonalá auta, krásné ženy, pouliční závody a náznak existence scénáře(dokonce i příběhu :)). Celkově slušná oddychovka, v které lehce schází charisma Vin Diesla.(10.8.2004)