Mladá a půvabná Judy má zřejmě v životě neuvěřitelnou smůlu. Jejím snem je pěkný velký dům a spořádaný manžel v něm. První vyvolený si ji ovšem vzal jen pro peníze a druhý zase umřel na srdeční příhodu během svatební noci. Navzdory šokovaným rodičům se Judy rozhodne rázně a odhodlaně změnit svůj život. Přihlásí se dobrovolně do armády, což si ovšem představuje tak trochu jako romantický výlet na Bahamy... Realita je pochopitelně jiná, ale křehká blondýnka se nevzdává a propracuje se až k parašutistickému výcviku. Její vojenská sláva by pravděpodobně stoupala, kdyby nepotkala dalšího muže. Stane se snad Judy konečně vdanou paničkou? Tvůrci této vděčné a nestárnoucí komedie nezapoměli na pěkně okořeněný závěr s překvapením. (oficiální text distributora)

peetriss

Sympatická taškařice s půvabnou Goldií Hawn v době svého největšího rozkvětu (co se šarmu i herectví týče). Negativem je, že si film nedokáže udržet míru zábavnosti po celou stopáž stejnou, francouzská část už poněkud tápe, i když také zde lze nalézt několik zajímavých okamžiků i nenápadných popíchnutí tehdejších politických poměrů. ()

Narciska

Příjemně oddechový film, jenž se vyhýbá otřepaným klišé (no možná až na strýčka Sama) a jenž je postaven na svérazném hereckém umění Goldie Hawn. ()

Bozvav

Skvělá komedie s přesahem. Goldie září jak kometa. Jistě, je tam hromada klišé, ale to vem čert. Za mne 75%. ()

helloween93

Princeznička ze snobské rodiny Goldie Hawn nastoupí po frustraci ze životní smůly do armády. První polovina filmu, která se odehrává v armádě, je docela obstojná. Poté ale přijde nový vztah a začne to bejt spíš nuda než komedie. Ono vůbec na komedii je tu vtipných scén pramálo. ()

Rathalos

Goldie Hawn ako vojacka americkej armady,vtipna zalezitost so skvelym hereckym vykonom hlavnej protagonistky,smial som sa a to je zaklad komedie...:-) ()

pravo

Prvýkrát keď som to videl pripadalo mi to dosť slaboduché a málo humorné, ale pred časom som sa na vojačku Benjaminovú alias Goldie Hawn opäť videl ako beží v telke a na moje prekvapenie ma film zaujal a zas som ho dopozeral. Film sa mi až na druhýkrát zapáčil a môžem povedať, že sa jedná o celkom povedenú zábavu o žene naivke, jej predstavách o armáde a ako to nakoniec vypadá – všetko s nadhľadom. ()

Jakubik

U nás televizní evergreen na sobotní odpoledne nebo možná i dopoledne. Film u kterého stihnete vyprat, uvařit a vytřít celý byt... ()

Colour

Treba podotknúť, že tento film má pár vtipných scén. No od polovice filmu sa začína uberať zlým smerom a koniec je dosť zlý. Hlúpe rozuzlenie dobrého začiatku. Hawn hrala vcelku dobre. Ale aj tak bola najzaujímavejšia Eileen Brennan ako veliteľka výcviku. Niektoré jej grimasy sú nezabudnuteľné. Nebyť konca rozhodne by bol film lepší. ()

haWranka

Nudný, předvídatelný a do komedie to má podle mě hodně daleko. Spíš je to drama nebo tak něco. Znovu už to vidět nemusím. Ovšem Goldie byla výborná, dokoukala jsem to jenom díky ní. ()

mira.l

Na svojí dobu solidní komedie s tehdy asi ne příliš okoukaným námětem, no dneska už to působí poněkud vyčpěle jako jakási předzvěst Policejních akademií. Navíc Goldie Hawn jsem nikdy moc nemusel. A její nominace na Oscara mi přijde trochu jako špatnej vtip. ()