Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rocket
  ***

  Veľmi dobre som vedel do čoho idem. Pozrieť si odviazanú, americkú, húličskú komédiu, ktorá sa určite nebude obhliadať po nejakých filmových pravidlách. Nebudem tvrdiť, že som sa pár krát neusmial (príbeh o psovi ma fakt dorazil :D ), no ani keď pripočítam štipku absurdít, ktoré jednoducho "rules" tohto špecifického žánru obsahujú, nestačilo to. Priemerný priemer.(19.3.2009)

 • jakub.kuba
  *

  Existují dva různé druhy filmů o drogách. Buď ty dobré, co ukáží reálný svět huličů a podobně, které umí být také nezapomenutelně zábavné (Samotáři, Perníková věž) a nebo ty druhé, trapné, s tragickými zápletkami, zjeveními a v podstatě o ničem. Film který začne tím, že někoho zavřou za zabití policisty jenom tím, že krmí koně diabetika, už sám o sobě něco vypovídá. Na druhou stranu jsem u tohoto filmu neměl tendence usínat či odcházet, neboť jsem stále čekal alespoň nějakou pointu. Nedočkal jsem se, ale zase taková tragédie to nebyla. 20%.(8.2.2010)

 • Hrobař
  ***

  Žádná velká sláva. Je fakt, že zkouřenej jsem nebyl, možná by to pak nabralo trochu větší obrátky, ale podařených fórků bylo jen velmi málo a zbytek zoufale nudil. Pro mě mezi těmi zkouřeneckými komediemi jedna z těch horších. Nicméně + za absenci fekálního humoru a další velké + za velmi dobrou roli pro Snoop Dogga jako vyžírky :D(5.3.2013)

 • Bauer
  ***

  Tady mi asi něco uniklo! Komedie o hulení jsou vůbec jedny z nejlepších. Vždy je skvělá zábava, ale tohle mi nějak nesedlo. Asi bych měl používat stejné "palivo" jako mazaní hoši a nebo jsem měl být na tuto komedii pořádně high, abych si to pořádně vychutnal a měl jsem nehorázné záchvaty smíchu. Samozřejmě, že tam bylo několik vtipných scén (scéna s vyzvednutím půl kila trávy), kterým se člověk zasmál, ale bylo jich tam málo. A to vzhledem k délce filmu, jenž je pouhých 79 minut, tak to byla slabota. Závěr filmu je absolutně debilní. Viděl jsem horší a určitě jsem viděl lepší. Mazaní hoši se pohybují někde mezi dvěma a třema hvězdičkama. Prostě průměr.(12.1.2012)

 • korbitch22
  ****

  ano,hodnocení některých z vás naprosto přesné,o huličích pro huliče.jedna z mála komedií o zelené bylince která se drží starých klasických stylů komedií 80 let.tahle zhulená podivnost,která si našla místo v mém srdci,patří k tomu lepšímu co bylo v tomto zeleném jádru natočeno.solidní humor,kerý má trošku větší hloubku než jen jak ubalit jointa a vojet kde jakou buchtičku.bohužel to ocení spíš starší generace,nebo trošku rozumní puberťáci(jestli takoví existujou)dnešní zhulená mladež radši debilitky typu zahulíme uvidíme,bohužel.mě osobně se fakt líbila otázka,při které bych měl vážně problém.holka?nebo hulení s kamarády?holka?nebo hulení s kamarády?hmmm........nejlepčí by byla holka co si zahulí s kamarády:-))))(7.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace