• Jara.Cimrman.jr

Ještě nikdy jsem nebyl uvězněn za zabití policejního koně nanukem a jelikož se drogám vyhýbám, tak patrně ani nikdy nebudu. Nicméně komedie mne obvykle baví a tak jsem dal šanci i této "huličské". Je mi jasné, že divák naladěný na stejně zelenou notu jako hlavní představitelé by si tohle musel užít mnohem víc, ale já se rád posmívám zmateně omámeným existencím i v reálném životě a v to jsem doufal i u tohoto snímku. Nestalo se, ale pár slušných hlášek a Samsonovy nepříliš oděné osobní strážkyně jsou důvodem, proč pro mne tento snímek nebyl ztrátou času.(24.8.2013)

• Jimmi

slabe....malo vtipne......pacit sa to bude asi iba ludom o akych je aj tato "komedia"(13.12.2004)

ano,hodnocení některých z vás naprosto přesné,o huličích pro huliče.jedna z mála komedií o zelené bylince která se drží starých klasických stylů komedií 80 let.tahle zhulená podivnost,která si našla místo v mém srdci,patří k tomu lepšímu co bylo v tomto zeleném jádru natočeno.solidní humor,kerý má trošku větší hloubku než jen jak ubalit jointa a vojet kde jakou buchtičku.bohužel to ocení spíš starší generace,nebo trošku rozumní puberťáci(jestli takoví existujou)dnešní zhulená mladež radši debilitky typu zahulíme uvidíme,bohužel.mě osobně se fakt líbila otázka,při které bych měl vážně problém.holka?nebo hulení s kamarády?holka?nebo hulení s kamarády?hmmm........nejlepčí by byla holka co si zahulí s kamarády:-))))(7.11.2008)

Celkom dobre som sa bavil, aj keď miestami je táto monotematicky ladená huličská komédia silne uletená. Ale čo by sme vlastne tak iné čakali, že?(19.11.2010)

Tak na tohle se podívají určitě milovníci trávy, pěkný to film........to je libra marihuany(1.12.2005)