Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrobař
  ***

  Žádná velká sláva. Je fakt, že zkouřenej jsem nebyl, možná by to pak nabralo trochu větší obrátky, ale podařených fórků bylo jen velmi málo a zbytek zoufale nudil. Pro mě mezi těmi zkouřeneckými komediemi jedna z těch horších. Nicméně + za absenci fekálního humoru a další velké + za velmi dobrou roli pro Snoop Dogga jako vyžírky :D(5.3.2013)

 • Bauer
  ***

  Tady mi asi něco uniklo! Komedie o hulení jsou vůbec jedny z nejlepších. Vždy je skvělá zábava, ale tohle mi nějak nesedlo. Asi bych měl používat stejné "palivo" jako mazaní hoši a nebo jsem měl být na tuto komedii pořádně high, abych si to pořádně vychutnal a měl jsem nehorázné záchvaty smíchu. Samozřejmě, že tam bylo několik vtipných scén (scéna s vyzvednutím půl kila trávy), kterým se člověk zasmál, ale bylo jich tam málo. A to vzhledem k délce filmu, jenž je pouhých 79 minut, tak to byla slabota. Závěr filmu je absolutně debilní. Viděl jsem horší a určitě jsem viděl lepší. Mazaní hoši se pohybují někde mezi dvěma a třema hvězdičkama. Prostě průměr.(12.1.2012)

 • JohnMiller
  **

  Celkom pozitívne reakcie na internetoch ma presvedčili, že sa jedná o nadpriemernú huličskú komédiu, takže keď som dostal chuť na presne tento typ jednoduchého žánru, výber padol na Half Baked. A teraz toho tak trocha ľutujem, pretože som si mohol zvoliť hociktorého Cheecha Chonga, a dopadol by som asi lepšie. Nehovorím, že ide o úplný odpad z tejto nenáročnej témy, no nesympatické postavy, huličské klišé a príbeh ktorý za veľa nestál, robia z tejto snímky veľmi rýchlo "z hlavy vyfučanú" záležitosť. Akurát scénka "lacné rande" a Snoop Dogg potešili.(28.8.2018)

 • jakub.kuba
  *

  Existují dva různé druhy filmů o drogách. Buď ty dobré, co ukáží reálný svět huličů a podobně, které umí být také nezapomenutelně zábavné (Samotáři, Perníková věž) a nebo ty druhé, trapné, s tragickými zápletkami, zjeveními a v podstatě o ničem. Film který začne tím, že někoho zavřou za zabití policisty jenom tím, že krmí koně diabetika, už sám o sobě něco vypovídá. Na druhou stranu jsem u tohoto filmu neměl tendence usínat či odcházet, neboť jsem stále čekal alespoň nějakou pointu. Nedočkal jsem se, ale zase taková tragédie to nebyla. 20%.(8.2.2010)

 • Rocket
  ***

  Veľmi dobre som vedel do čoho idem. Pozrieť si odviazanú, americkú, húličskú komédiu, ktorá sa určite nebude obhliadať po nejakých filmových pravidlách. Nebudem tvrdiť, že som sa pár krát neusmial (príbeh o psovi ma fakt dorazil :D ), no ani keď pripočítam štipku absurdít, ktoré jednoducho "rules" tohto špecifického žánru obsahujú, nestačilo to. Priemerný priemer.(19.3.2009)