Nakládačka 2: Zpátky na led

Tvrdá hra 2

Komedie / Sportovní

USA, 2002, 100 min

• Martin741

Vyslovena saskarna, kde navyse hra zapornu ulohu Gary Busey : 0 %(16.6.2020)

• Brano

Pokračovanie už tak podpriemernej jednotky, ale tá mala aspoň ako takú úroveň. Ale toto malo byť čo? Namiesto hokeja tu nacvičovali divadlo a trénerom na jednej strane bol teploš a na druhej žena, ktorá v hokeji zatienila mužov? Tento film je hanobenie hokeja a ak to mala byť komédia, tak nesmial som sa, pretože po väčšinu filmu som sa cítil trápne. Herecké obsadenie nesympatické. Scenár opäť biedny. Slap Shot séria je jeden z najhorších športových filmov, aký som kedy videl. /20%/ (23.6.2015)

• Kovaja

Ach můj bože tak s jedničkou se to nedá naprosto srovnávat.U filmu sem rostl jak nikdy,takhle zničit film o hokeji to je trestuhodné(30.12.2008)

Průmerná sportovní komedie, která je místy až přehnaně stupidní, ale na pobavení a chvíli odpočinku poslouží dobře.(9.8.2010)

• Rodriguez

Béčková televizní zábava, kde hlavním tahounem hokejové komedie je Stephen Baldwin a Gary Busey, který hraje zlého podnikatele. 15%(14.8.2018)

• - Ve filmu hrají i skuteční hráči NHL, a to Dave Babych – jako jeden z hráčů týmu Chiefs, a Chris Chelios – jako host v televizním studiu. (fisus)