Režie:
Michael ČechKamera:
Jozef HalászÚčinkují:
Ondřej Sokol (moderátor), Dagmar Jandová, Aleš Háma, Ester Geislerová, Jakub Prachař, David Svoboda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Adéla Elbel (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. (TV Nova)
Účinkují
Matěj Ruppert
Československo
Nejlepší filmy:
Myši patří do nebe (2021)
Pupendo (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Vojtěch Kotek
Československo
Nejlepší filmy:
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (divadelní záznam)
Hořící keř (2013) (TV film)
I ve smrti sami (2004) (TV film)
Jan Rosák
Československo
Nejlepší filmy:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Martina Randová
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Tři sestry (2010) (divadelní záznam)
Tajnosti (2007)
Martin Kraus
Československo
Nejlepší filmy:
Devadesátky (2022) (seriál)
Oktopus (2023) (seriál)
Kanadská noc (2008) (TV film)
Martin Zounar
Československo
Nejlepší filmy:
Případ Platfus (1985) (TV film)
Šťastlivec Sulla (1991) (TV film)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Tatiana Dyková
Československo
Nejlepší filmy:
Teremin (2010) (divadelní záznam)
Samotáři (2000)
Operace Silver A (2007) (TV film)
Jakub Kohák
Československo
Nejlepší filmy:
Samotáři (2000)
Paní z Izieu (2007) (TV film)
Teorie tygra (2016)
Vavřinec Hradilek
Československo
Nejlepší filmy:
Zátopek (2021)
Tenkrát v ráji (2016)
Marek Taclík
Československo
Nejlepší filmy:
Dukla 61 (2018) (TV film)
Brouk v hlavě (2002) (TV film)
Operace Silver A (2007) (TV film)
Dana Morávková
Československo
Nejlepší filmy:
Kouř (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (divadelní záznam)
Laskavý divák promine (1994) (seriál)
Leona Machálková
Československo
Nejlepší filmy:
Dracula (1996) (divadelní záznam)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Šakalí léta (1993)
Klára Issová
Československo
Nejlepší filmy:
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (divadelní záznam)
Operace Silver A (2007) (TV film)
Josef Maršálek
Československo
Halina Pawlowská
Československo
Nejlepší filmy:
Devadesátky (2022) (seriál) - průvodce
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Janek Ledecký
Československo
Nejlepší filmy:
Devadesátky (2022) (seriál) - a.z.
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Hity 89 (1989) (koncert)
Michaela Maurerová
Československo
Nejlepší filmy:
P.F. 77 (2003) (TV film)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (TV film)
Lukáš Pavlásek
Československo
Nejlepší filmy:
Myši patří do nebe (2021)
Občanský průkaz (2010)
Korunní princ (2015) (TV film)
Igor Chmela
Československo
Nejlepší filmy:
Oblomov (2002) (divadelní záznam)
Král Lear (2003) (divadelní záznam)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Jitka Ježková
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Báječná léta pod psa (1997)
iMucha Show (2022) (divadelní záznam) - vypravěč