Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

Sofia

Mě to teda moc nenadchlo. Doporučuju náctiletým puberťákům, pro které je zamilovat se do bývalé a díky jim napravené pornoherečky největší sen jejich života. Elishu od dob 24 nesnáším, zaujala mě jen hudba a výkon Emile Hirsche. Z něho by jěště mohlo něco být. ()

Ilicka

Světe, div se... Teenagerovská romantická komedie a není trapná, není ani blbá a dokonce ani nechutná, což se mi za posledních pár let poštěstilo zažít jen minimálněkrát. Nápad je zajímavý, postavy mají šmrnc, dialogy nepostrádají vtip a kvalitní výkony mladých herců potěší, stejně jako soundtrack. Navzdory ratingu a zápletce z okolí pornofilmu je roztomile slušný a staromódní a k otevřeným sexuálním scénám zde vůbec nedochází. Moc příjemný film, velmi slušně jsem se u toho pobavila. ()

ARI50

Mám tenhle film moc rád a proč, protože se pořádně zasměji kouknu na snahu o romantiku hrdinství, změnu a plno zábavy kdo by nebral takovou sousedku. ()

Necrotongue

Když jsem se na film díval poprvé, nepatřil ještě mezi snímky pro pamětníky. Při dnešní repríze jsem zjistil, že už mi nepřijde až tak vtipný, navíc pokud šlo o pornoprůmysl, byl opravdu hodně naivní. Danielle je stejně stará jako hlavní hrdina (předpokládám 18), a přesto je bývalou pornohvězdou. Jak to asi stihla? Do aféry s Traci Lords možná, ale později by to bylo hodně zvláštní. Přes menší i větší kiksy se mi ale nechtělo celou záležitost úplně potopit, protože jsem už viděl horší pokusy, navíc mě bavil Dexterův taťka i Paul Dano; při pohledu na Elishu Cuthbert jsem neměl pocit, že se mě tvůrci snaží týrat (což se mi často stává při setkání s Elizabeth Moss), a slušně jsem se zasmál při snaze Timothyho Olyphanta, vystupovat jako Billy Idol. Na závěr si nemůžu odpustit poznámku k českému dabingu. Netuším, kdo se postaral o český překlad a scénář, ale přeložit Champion of State jako mistryně republiky (zvlášť kdy se děj odehrává v USA), to chce jistě nějaké zvláštní vzdělání. 3*- ()

Bauer

Když jsem viděl hodnocení Cinemy 40 % , tak jsem myslel že se zblázním.Rozhodoval jsem se mezi 4* a 5* ale musím dát za 5*.............80% ()

mm13

Prekvapujúco zábavné a inteligentné. Akurát Elisha Cuthbert mi začína riadne liezť na nervy, natoľko bohatá postava je evidentne nad jej sily a príbeh tým dosť trpí. Inak ale pohoda, ktorú je pre plné vychutnanie si potrebné (ako pri všetkých teenage komédiách) vidieť v necenzurovanej podobe... ()

becki_tu

"I'm all wet. Can I come in?" Tak tuto Elishinu větu už z mého povědomí jen tak nevymažu. Dechberoucí a sladká Elisha Cuthbert (na které celý film stojí a padá), která mě zaujala nejen v super seriálu 24 hodin, zde předvedla v plné kráse své umění. Myslím to herecké umění. Sympaťák Emile Hirsch v tomto ohledu nezůstává pozadu. Jedna z mála povedených teenage komedií poslední doby, plná hlášek, sexuálních narážek a spoustou dobrých nápadů, jak udělat vtipnou komedii, která nás bezmezně pobaví i po několikerém zhlédnutí. Škoda jen, že už máme maturitní večírek za sebou. Určitě bych na něj pozval i slečnu Elishu ;) ()

prome

Výborný snímek se skvělým hereckým obsazením. Co dodat? Očekával jsem sice B-čkovou slátaninu bez hlavy a paty, ale ve výsledku je to A-čková komedie, která mě ani po x-tém shlédnutí nenudí. ()

Sawy

Emile Hirsch si nevybírá špatné filmy.S touto vírou jsem si Sexbombu od vedle pustil a vyplatilo se.Není to žádná lehce nablblá komedie,ale v rámci žánru hodně chytrá zábava,kde se sice vyskytují různí hláškující sidekickové,porno a sex,ale nějakým zázrakem se je podařilo namíchat do takového poměru,že to není trapné,ale dokonale slouží příběhu,spousta hlášek by se dala zarámovat a Elisha... no,mrkněte se sami.A Emile znovu nezklamal,předvedl jaký je sympaťák a dokázal,že když už točí teenagerskou komedii,tak jen tu z nejlepších.Postava Timothy Olyphanta si pak přímo říká o zkultovnění.Škoda hned několika klopýtnutí v závěru,kdy se to začíná trochu moc zamotávat a zklouzávat k moralizování,bez toho by šlo vážně o absolutní vrchol žánru.I tak ale hodně příjemná zábava. 75 % ()

Morholt

Neotřelej nápad, sem tam dobrej gag, oku lahodící Elisha Cuthbert a povedení pornoproducenti, ale jako celek to na mě moc nefungovalo. Ale dalo se na to koukat, což se o většině teenagerských komedií říct nedá. Za to a originalitu dám 50%. ()

Lucasion

Já se nesmál. No fakt ne. Možná je to tím, že jsem kdysi dávno tenhle film viděl a nyní mi to nepřijde ani vtipné ani s nápadem. Je fakt, že Elisha je hezká a není tu nějaký výrazně iritující element. Ale i přes to všechno mi Sexbomba od vedle, přišla jako zcela pustá a prázdná bublina. Ani v rámci teen komedie mi to nepřišlo nikterak výrazné. Jsou tu nějaké zvraty a situační humor, ale ve výsledku mi přijde, že to vůbec nefunguje. Magor Olyphant, který taky ničím nepřekvapí. Zcela upřímně říkám, že existuje mnoho lepších komedií. Romantická zápletka je možná fajn, a konec tu taky skousnu, ale celkově film hážu na průměr. (50 %) ()

seale

Jeden sek za druhým, ale zasmála jsem se (asi 30 min. před koncem jsem se už dosmála a ani to nedokoukala :). ()

Handle

Kdyby tento film soutěžil v kategorii ''Nejlepší sexy film'', zvítězil by u mě díky Elishy Cuthbert na plné čáře. Ač k tomu vlastně nemám žádné velké výhrady, byla to příjemná komedie u které jsem se i zasmál, ale ze židle mě to prostě zas tak nezvedlo, jak se ze začátku zdálo. Avšak i tak je to jistě nadprůměr a jedna z těch inteligentnějších romantických teen komedií a to se cení... :) ()

codeas

Něco jako přeslazený čaj.. Po hodině by mohl film skončit, hlavní zapletka skončena, ale pak začíná kolotoč dalších událostí. Film získá na délce 110minut ... Nejlepší herecký výkon podal Timothy Olyphant. ()

Lacike odpad!

Ten film stojí iba na Elishe Cuthbertovej (ktorá aj tak nič neukáže) a pokiaľ sa vám z nej nepostaví, tak film už nemá čo ponúknuť. ()

maseer2

kdo by nechtěl takovou sousedku, jako je Elisha Cuthbert.. (no jo.. bohužel to takhle funguje jenom v filmech.. hlavně v těch amerických;) ...skvělá, originální a hlavně šíleně vtipná (takhle jsem se zasmál naposledy u filmů Kevina Smithe) romantická komedie! ... nebýt pár slabších míst, dal bych plný počet:) ()

bouncer

Dobrá romantická komedie, snad kvůli neokokounému namětu a inteligentním scénám nebo jen kvůli Elishe Cuthbert...kde jsou ty časy Populární mechaniky pro děti :-) ()

Litsarch

Další teenagerská komedie ve stylu Prci, prci, prcičky? Na první pohled jsem si to myslel, nicméně na druhý již nikoli... Teenagerská komedie to sice pořád je, ale dalo by se říci, že je jaksi "inteligentnější". A to v tom smyslu, že vtipné scénky vypadají aspoň jako "ze života" a nejsou nijak umělé, nucené... Příběh sám o sobě originální není: Kluk se zabouchne do holky, získá holku, pak ztratí holku a chce jí zase zpátky atd... Nicméně autoři s tímhle otřepaným dějem poradili na výbornou... Udělali to skoro tak, že to vypadá uvěřitelně, dá se na to koukat a "zažerete" se do děje tak, že na kýčovitost děje zapomenete... V tomto filmu jsem byl překvapen co se z tak otřepaného děje dá udělat nového a hlavně vtipného! Výkon dvou hlavních postav: Emile Hirsch a Elisha Cuthbert se mi líbil... Oba dva podávají vskutku dobrý výkon, ale přesto mi tam něco chybělo... Nicméně jedná se o nadprůměrnou teenagerovskou komedii, bez všelijakých zhulenců a laciných vtípků... ()