Lilly Cummingsová se vdává a její sestra Gwen má jako družička nejen krásné šaty, ale také pořádnou kocovinu. Za sebou má totiž další z mnoha velkých pitek. Urazí svatebčany, zničí svatební dort a jen v kombiné se vydá v ukradené limuzíně koupit nový. Nabourá se a skončí před soudem, který jí nařídí čtyřtýdenní odvykací kůru. Sebevědomá žena se odmítá zapojit do aktivit v léčebně, bojkotuje skupinovou terapii. V parku požádá o cigaretu neznámého muže a zeptá se ho, kde by mohla sehnat alkohol. Vzápětí zjistí, že mluvila s ředitelem Cornellem. Jak se žena seznamuje s ostatními pacienty a poznává jejich problémy, začíná si uvědomovat závažnost toho svého. Vybavují se jí vzpomínky na dětství, prožité s matkou alkoholičkou. Snaží se usmířit s lidmi, kterým nejednou ublížila, zejména se sestrou Lilly. Gwen marně hledá někoho, s kým by si mohla promluvit, a postupně se sbližuje s některými pacienty - mladou spolubydlící Andreou či bývalou baseballovou hvězdou Eddiem Boonem. Na cestě k řešení problému ji však čeká ještě nejedna překážka, zklamání a řada bolestných rozhodnutí. (TV Nova)

Ajinka126

Zajímavý film, velmi nenáročné drama, které nevyžaduje tolik soustředění. Sandra je opravdu žena na svém místě. A musím říct, že mě velmi pobavila výchovná metoda zvedání koňských kopyt :-D ()

corpsy

Spraviť z alkoholickej témy rom-com, môže zrejme len Hollywood. Žiadny naliehavý príbeh s presahom, aj keď dramatických vecí tam jest. Dobre sa na to pozerá, ale alkoholikom to k úspešnej liečbe nepomôže, skôr ku cravingom. ()

Johanka

Výkon Sandry Bullock v tomto filmu mě nepotěšil, ale ani neurazil. Asi není jednoduché vžít se do role alkoholičky. Sandra má v sobě něco „lehce naivního“, takže v této roli příliš nepřesvědčila. ()

NinonL

Chvílemi jsem měla pocit, že tvůrci neberou téma, o kterém film je, tak docela vážně. Na naše Dobré holuby nemá ani náhodou a jde spíše o zábavu, než o náhled na problém alkoholismu. ()

frashmaker

Mamka mi kdysi slíbila, že půjdeme do kina na nějaký rodinný film. Už to že začínal v 8 večer mi bylo divné. Každopádně se blbě podívala, a tak jsem mezi stovkou dospěláků seděl já, 12ti letý vejlupek, a všichni na mě koukali ve smyslu: To dítě už by mělo dávno spát. A tak jsem tehdá koukal na takovýhle dospělácký film a už nemám nejmenší ponětí, zda se mi líbil, nebo ne. Ale určitě vím, že jsem z něj měl špatný pocit. A že i když teď v TV vypadá jako laciné Béčko, možná jsem ho tenkrát viděl jinak. Jako dobrou prevenci proti všem nástrahám, které mne v tu dobu zrovna začali ohrožovat. Tedy... O nějaké 3-4 roky později ale o tom nebudeme polemizovat. ()

blackrain

Královna mejdanů se musí podrobit léčbě své závislosti na alkoholu. Rozhodně to pro ní nebyla procházka růžovou zahradou. Poprala se s tím dobře a démona alkoholu porazila. Uvědomila si, že chlast není všechno a srovnala si priority. Vlastně totálně překopala svůj život. ()

ja.rebel

28 dní v léčebně.......28dní na to aby jste se zbavili svých závislostí.......28 dní na přehodnocení svého života a změnu pohledu na svět. Zdá se Vám to neuvěřitelné? Mně taky. Nerealita z tohoto dílka jen čiší. Ale pozor. Sandra Bullock tentokrát opravdu předvádí cosi jako herecký výkon!!!!!! ()

Skip

Ono to s tím alkoholismem není zas tak jednoduché, jak se nám tady snažili vnutit. Sandra Bullock nepředvedla nic, co by stálo za povšimnutí. Prostě film, který zhlédnete a než vyjdete z kina, veškeré dojmy, byly-li vůbec nějaké, okamžitě vyšumí a jakákoliv chuť vrátit se k tomuto filmu někdy v budoucnosti není přítomna ani v tom nejhlubším podvědomí. ()

Aleee89

Ale jo, tenhle film se docela povedl. Sandra tu roli zvládla a zahrála docela dobře. Sice to byla spíše taková komedie, jako by to tvůrci ani někdy nebrali moc vážně, ale jinak dobrý a sem tam jste si z tohoto filmu mohli odnést i nějaké to poučení... Jen kdyby to záleželo na mě, udělala bych jiný konec. Něco na způsob toho, že by Sandru propustili z léčebny a poslední záběr by byl opět na ni, kterak pije z flašky alkohol. To proto, že v životě to taky většinou nedopadne dobře a možná by to bylo více realističtější... Ale jinak spíše chválím. ()

Fanucci

Když se k nevěrohodné hlavní herečce přidá špatný scénář s neodpustitelnou dávkou amerického patosu (zvedání koňských končetin), nemůže vzniknout dobrý film. Hlavně na takové téma, jakým se zabýval tento snímek...50% ()

Lord.Jim

Zpočátku jsem měla pocit, že v tom filmu hraju já, ale mně se podařilo vyhnout léčebnám... Nevím, esli to bylo dobře :-) ()

Martin741

Reziserka Betty Thomas /serial On the Air, Dr. Dolittle/ natocila len nudny, podpriemerny film, ktory navyse v kinach zhorel. Ono so Sandrou Bullock to bolo povazlive uz roku 1998, kedy minule hity Speed a Speed 2 Cruise Control uz boli minulostou apo uspesnom roku 1995 /Sit a Zatimco jsi spal/ prislo trapenie, kedy samotna Bullock natocila 4 prepadaky /Pristav nadeje, Zivelna Pohroma, Magicka Posedlost a tento 28 dni/. Bullock nevie hrat, scenar je deravy ako reseto, a dialogy boli tak hrozne, ze horsi bol len scenar. Nijako tomu nepomohli ani Steve Buscemi /Big lebowski/ a ani Viggo Mortensen. Krasny dokaz toho, preco sa Sandra Bullock zosupla do B -ckovych vod. 10 % ()

Streeper

Skvělý film, který vám ukáže, jak to vlastně chodí v odvykací léčebně. Sandra, která proti léčení byla afektovaná se nakonec stala poslušnou pacientkou a to jen pro to, že v odraze okna viděla, jaká vlastně je a že jí to zabíjí. Skvělý film, který pobaví a i rozpláče. ()

pufina

Průměrné drama, které neurazí, ale ani příliš nenadchne. Sandra Bullock byla docela přesvědčivá, i když bych si do její role dovedla představit spíše jiné herečky. Prostředí léčebny bylo dost zajímavé, bohužel se ale zaměřili na Gwen než na různé pacienty a prostředí. A Viggo Mortensen mohl dostat větší roli! ()

Juto

Trochu banálne a predvídateľné, ale silné chvíle tu a tam vedú k tomu, že to nebude úplne bez myšlienky. 5/10 ()

otík

Poměrně zajímavý film pro Sandru Bullock, která si zahrála alkoholičku v léčebně, kde ne všechno vždy vyjde podle vašeho předpokladu. ()

Aquarius

Zas tak strašný film to nieje, miestami som sa celkom bavil. Sandra nieje moja oblúbené herečka a po tomto filme sa ňou nestane. Najlepšie je kašlať na hlavnú dejovú líniu a sledovať fungovanie liečebne a správanie jej obyvatelov. ()

flyboyeda

Pro me velmi osobni film o trpce usmevne odvykacce jedne divoke alkoholicky ztvarnene v teto roli az prekvapive skvele + velmi uveritelne Sandry Bullock. Tenhle film mozna sedne vic lidem, co v necem nekdy litali. Nektere momenty mely silu i hloubku. ()