Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství. (Netflix)

ScarPoul

Hambrug raz natočil jednu výbornú komédiu I love you, man a odvtedy sa pohybuje vo vodách znesiteľného priemeru. A tým je aj Me time. Znesiteľný priemer. Má to v sebe veľa absurdností, nulovú chémiu medzi hlavnými postavami, ale zároveň to má tak hlúpe scény až je to miestami vtipné - či už sa jedná o korytačku alebo zlomyseľnosti v dome. Oceňujem, že sa to nehrá na niečo viac, než na rodinnú zábavu a možno práve preto som si to užil. Pripomínalo mi to najviac sériu Grown Ups od Sandlera. Filmy bez zápletky ale pre potešenie. A robené tak, aby nikoho vyslovene neurazili. A hoci chápem súčasné hodnotenie, musím povedať, že som si to užil podstatne viac, ako nedávneho Hartovho The Man from Toronto. ()

Derek

Dalsi z rady nemastnych/neslanych Wahlberoviek poslednej doby. Par frkov sa najde, ale nie je tam nic co by stalo za odporucanie, Kevin Hart sa snazi, ale ak Vam nepride vtipny (co je moj pripad) tak vacsinu humoru pretrpite. Vobec by ma neprekvapilo ak by vyslo najavo ze Mark Wahlberg je na tom rovnako ako Bruce Willis a berie vsetky mozne projekty a na ich kvalitu nehladi (i ked take Willisovske odpady to este stale nie su...). ()

Trevor

Mentálne zaostalá rasistická šou afroamerickej neofašistickej opice, ktorá sa celý čas snaží vytvoriť pokus o komédiu. Ostáva dúfať že máte vo svojom okolí mnoho afroamerických nadradených občanov spoločnosti, ktorích ženy chodia do práce, nepoberajú sociálne dávky a muži namiesto chlastania vína z krabice vzorne poskytujú starostlivosť svojim deťom. Nehovoriac o tom že s radosťou zaplatia Váš 47.000 eurový dlh...tak vymyslieť takýto scifi hnoj chce talent, škoda horšieho spracovania a zlej kamery, nehovoriac o výkone hlavnej postavy. Podpriemerné neofašistické scifi... ()

M.i.k.e

standardně uječená polokomedie s pár vtipnými momenty a spoustou trapností a situacemi kdy se nesmyslně hrotí věci co se hrotit nemusí a stačilo by si jen normálně promluvit. Jenže to by pak nebyl humor.Vzhledem k tomu, že jde o film s Kevinem Hartem, tak tu není prakticky vůbec nic co by mohlo překvapit.A Wahlberg má rozhodně na víc než pitvoření se v podobných blbostech...40% ()

bourec

Tragédie. Úplně se to nepovedlo. Vůbec tam nebylo to správný řádění, ta chemie mezi kámošema. Nic. 30%. ()

Streeper

Další z mnoha podprůměrných komedií, které už mi nepřijdou ani vtipné. Přitom Kevina Harta mám ráda, víc než Marka Wahlberga, ale prostě bych mu přála nějakou dokonalou originální komedii, tohle je prostě tradiční netflixovský odpad. ()

cariada

Vydržel jsem půl hodiny a musel vypnout, čekal jsem akční komedii a tohle bylo něco jiného a strašně ukecané. ()

PavelVanekArt

Nemám rád Harta, ale tady byl paradoxně to nejlepší. Což je ve výsledku jedno, stejně je to hovno. Wahlberga nechápu, že se upisuje do takových pičovin, hrál jak po mrtvici. 2* a.k.a 25% ()

Deyw

Tyhle dva kokoti, kdyz byly spolu = totalni ohen // ted uz to slabne - asi dochazej napady, ale proste kravina na netflix idealni 😞 ()

UhLee

(5/10). Tohle byla taková ta klasická taškařice, kterých je na Netflixu nespočet. Člověk u toho může na chvíli vypnout od všeho kolem a užít si komedii, kde ze sebe Kevin Hart a Mark Wahlberg dělají blbečky. Nevím proč, ale Wahlbergovi jsem to vůbec nežral. Ve vážnějších polohách mi bostonský bizonek sedí daleko více. Zato Kevin Hart hrál to samé jako vždycky a bylo to v pohodě. Sice některé scény byly docela cringe, ale taky tady byly scény, kde jsme se s celou rodinou smáli a tak to má přece být. O tom je tenhle konzumní bizárek a o ničem jiném. Upřímně jsem nečekal cameo, které se tady objevilo a udělalo mi to velkou radost. Těchto komedií se točí v dnešní době mraky, takže nemá cenu tomu dávat více než 3*. Když se u toho ale člověk zasměje a kouká na to s rodinou, tak to je stravitelné. Pokud bych se na to díval sám, tak to asi nedám, ale takto to byl příjemný čas s rodinou u téhle klišoidní bejkoviny. ()

Mrkvič

Bavil jsem se hodně slušně, ale při hodnocení jsem v rozpacích. Chtěl jsem vychválit režii a nadávat na scénář. Za obojím ale stojí stejná osoba a tak jsem na rozpacích. Místy je film prostě příšerně napsaný, trapný, jalový a se zbytečnými scénami. Načasování a podání vtipů se ale několikrát povedlo (puma a králičí bobek) a já se nahlas smál. Takže celkový výsledek nadprůměrný a klidně bych se někdy podíval na druhý díl se stejným obsazením. ()

Pavlínka9

Za mě idální "komedie" na odpoledne, kdy si chcete vyčistit hlavu a nad ničím pod nepřemýšlet. Je to vtipný, svižný, je tam pár zajímavých myšlenek a chvilek, Ale 3 jsou fakt maximum hvězdiček. ()

Sany33

Príbeh: Otec rodiny, ktorý berie svoju úlohu vo svojom meste naozaj vážne, dostane od manželky čas na seba. Rozhodne sa podniknúť bláznivý víkend so svojím starým kamarátom. Herecké obsadenie: Harta aj Wahlberga mám v komediálnej rovine naozaj rád, ale filmy pod ktorými sú v poslednej dobe podpísaný sú hrozné. Mark to od Teda ťahá s komédiami za slabší koniec a Kev ak by nebol ukričaný malý černoško vo veľkomeste tak si ho nikto ani nevšimne. Prevedenie: Banálna komédia, ktorých je na svete kopa ale opäť sa stretávam s tým, že je to maximálne nevtipné. Pocity: Jediný moment kedy som si uvedomil že sa bavím boli scény so zvieratami, či už s korytnačkou alebo s pumou, tam som sa naozaj zabával. Fekálny humor ma tiež dokáže pobaviť. Ale prečo musí vždy v týchto amerických komédiách prísť na morálne precitnutie a dlhú reč plnú sračiek kde sa hlavný hrdina za svoje správanie ospravedlňuje v podstate celému svetu. Pridaná hodnota: Priemerná komédia bez nápadu. 30% ()

VanTom

Wahlberg i Hart sice poněkolikáté hrají naprosto to samé, ale zatím mě neotravují. Vtipné hlášky a bizarní situace tak střídají těmi, které nikam nevedou… a k vlastní škodě i nezanedbatelným množstvím fekálních gagů, z nichž ovšem většinou zvládnou vykličkovat "s čistým štítem". Nevím, nějak mi to nevadilo; připomnělo mi to pásové romantické "sandlerovky", u kterých se také nikdo nepředře, přestože (anebo právě protože) je výsledek zaručen. 50 % ()

JohnSmith

Pár vtipných scén a skutečnost, že jsem to dokoukal jsou jediným důvodem proč nedávám odpad. Hart je prostě hroznej a k tomu nesympatickej. A bohužel tentokrát ani Wahlberg za nic nestál. ()

sedm.1

Že Kevin Hart svými otřesnými hereckými výkony dosahuje prakticky v každém filmu, ve kterém se vyskytuje, naprostého dna, na to jsem už tak nějak zvyklý, stejně tak jako na nízkou kvalitu právě těch podívaných, které těmi svými rádoby vtipnými ksichty tak moc sabotuje, co mě tu ovšem velmi nemile překvapuje a hlavně vzhledem k mé oblíbenosti Marka Wahlberga i velice znepokojuje, že se ani on nepoučil ze svého účinkováním ve dvou dezolátních dílech Daddy´s Home, které dosahovali též podobně podprůměrné úrovně a opět se zhostil role, respektive postavy, která dle mého mínění není hodna jeho jména a fakt nechápu, proč má zapotřebí se podílet na takovýchto projektech, kde ze sebe dělá jen otravnýho imbecila, v čemž navíc není rozhodně ani trochu zábavný, spíš naopak, trapný. Každopádně k filmu samotnému. Me Time je naprosto nevtipná hloupost, s tupou, krutě nenápaditou zápletkou, s hromadou klišé, a ještě větší hromadou moralizování, ze kterého by se nejeden zblil, celé se to pak vleče jako sopl z nosu, veškeré postavy jsou tak čestný a přátelský, že jejich přesvědčivost se též pohybuje někde na bodu mrazu, nicméně opakuji, na vrcholu všech těchto negativ je totální tvůrčí impotence dosáhnout byť alespoň jediného humornějšího momentu, kdy je ovšem ještě nutné podotknout, že je to vlastně dost nečekané, jelikož John Hamburg jako režisér i scénárista stojí za několika vážně zatraceně vtipnýma snímky, zde měl ale prostě fakt hodně slabou chvilku, no a pak samozřejmě Hartovo antiherectví, které zdevastovalo i to málo, co Me Time nabízel. No a jelikož pozitiva se tu zkrátka nevyskytují, mohu jen suše konstatovat, že tenhle hnus představuje jen nestravitelné sousto, které mi svou trapností a zbytečností bude ještě dlouho ležet v žaludku. ()

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

Mark Wahlberg jako muž od rodiny