Od soumraku do úsvitu 2

Od súmraku do úsvitu 2: Krvavé peniaze

Krimi / Horor / Thriller

USA, 1999, 88 min

• 5150

Snad jen cameo Bruce Campbella v úvodu potěší, ale jinak jde o hodně nepovedené pokračování.(21.1.2005)

• Hurley

Pokud by se jednalo o samostatný film, zasloužil by si jednu, maximálně dvě hvězdičky. Ale jelikož se jedná o kultovní Od soumraku do úsvitu, jehož kouzlo nespočívá ani v hororovosti, ani v ničem jiném na co sází Scott Spiegel, tak to pak bohužel.(28.8.2006)

Průměrné pokračování skvělé jedničky. Jen škoda, že ve filmu není více vtipu a brutality. Nejvíce mě zaujala slušná hudba a v některých okamžicích kamera ( větrák, kliky, zuby ).(6.1.2008)

O dost lepší než bych čekal. Druhá polovina byla nonstop řežba. Ano, je to samozřejmě hloupé a levné. 70%(28.8.2010)

Nevím proč se na tenhle film tak nadává, když je to celkem pohodová podívaná. Jasně, jednička to není, ale já e bavil slušně. Především skvělá režie Scotta Spiegela a menší výstup Bruce Campbella (škoda, že nedostal větší roli) zvyšuje moje hodnocení o 1*.(28.6.2002)

• - Hlavní hrdinové mají na autě SPZ s nápisem BYT MEE, což by bylo správně BIT ME - kousni mě. (-Bomba-)

• - Film vyhrál cenu Saturn v kategorii nejlepší domácí video. (Terva)

• - James Parks, který ztvárnil strážníka Edgara McGrawa, je skutečným synem Michaela Parkse, představitele rangera Earla McGrawa. Společně se pak ve stejných rolích objevili i ve snímcích Kill Bill (2003) nebo Grindhouse: Auto zabiják (2007). Samostatně si pak zahráli i v dalších filmech Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze. (gogos)