Reklama

Reklama

Od soumraku do úsvitu 2

  • Česko Od soumraku do úsvitu 2: Krvavé peníze (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Vůně peněz přitahuje lidi, chuť krve zas někoho jiného...  Šerif Lawson má nos na problémy podezírá nevinně se tvářícího lupiče Bucka, že zase něco chystá - a má pravdu. Buckův kumpán Luther právě uprchl z vězení a rozhodli se spolu vyloupit jistou mexickou banku, ve které na ně čeká 5 miliónů dolarů. Buck svolá své další kamarády - rodeo jezdce C.W., trenéra pitbulských teriérů Jesuse a chytráckého strážníka Raye. Cestou na místo setkání, po strážce s netopýrem, zastaví Luther neznámému muži... zanedlouho však zjistí, že autem nesrazil obyčejného netopýra! Luther se setkává se svými kumpány, kteří zatím netuší, že je pronásleduje stín, který jim jde po krku - doslova!!! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (101)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Po letech mi přijde tenhle snímek zábavnější, než kdysi. Chvilku sice trvá, než dojde na upíry, ale jak se rozjede akce v motelu a následně v bance, už neskončí. Zasmušilá kamenná tvář Roberta Patricka se neusměje, přesto mu člověk tak nějak fandí, i když je to zločinec. Už úvodní scéna s výtahem, kde si střihnul cameo Bruce Campbell, pobavila. A v rámci odkazů zde máme populární sprchovou scénu z Psycha, kdy nůž nahradily ostré zuby netopýra (vampýra) a citace je dokonalá včetně záběru na odtokový kanálek a ruku držící závěs vytrhávající se z kroužků. Jistý půvab má i vtipkování během sledování mexického porna v motelovém pokoji. Nejlepší je samozřejmě bitka u banky, kdy jako na potvoru dojde k zatmění slunce. Krátké, rychlé, zábavné a spousta mrtvol na obou stranách barikády. ()

misstake 

všechny recenze uživatele

Chtěl jsem dát 3 hvězdičky, ale když jsem viděl jak bezdůvodně lidi tady film odepisují, tak jsem mu musel trochu přidat. Je to béčko určené pouze pro video, tak na něj nemohou být vznášeny áčkové nároky. Pokud k němu tedy přistupujete jako k béčku, tak musíte být nadmíru spokojení. Hlavní přece je, že to je zábava. ()

Reklama

Martin741 

všechny recenze uživatele

Robert Rodriguez tu uz nereziruje, namiesto toho si na rezisersku stolicku sadol Scott Spiegel, a hned poznat, ze rozhodne nedosahuje Rodriguezovych kvalit. Scenar uz aj v jednotke bol slaby, no v Od Soumraku do Usvitu 2 je to scenaristicky vyplach. Herecke obsadenie nepresvedcive, az na Roberta Patricka, ktory si film uziva. Dejova linia sa na rozdiel od jednotky odohrava inde /myslim, ze Titty twister ...../ a je podstatne slabsia. A akcnych scen taktiez menej a pre mna su nepresvedcive. 32 % ()

Vitason 

všechny recenze uživatele

From Dusk Till Dawn 2 rozhodně není tak špatný film, jak zde všichni tak hezky opakují. Jasně, není to jednička a Spiegel na duo Rodriguez/Tarantino nemá, ale na druhou stranu se pan režisér dost snaží, šikovně si půjčuje a navíc se na věc kouká s minimálně stejným nadhledem, kdy jsou ve filmu momenty jako: debata o pornu, vyprávění o chlapíkovi, co si to rozdal s pornoprůmyslem, finta se sanitkou, nebo to, jak se šéf zločinecké bandy pořád vyhýbá smrti, aby se nakonec stejně stal upírem, které opravdu stojí za to. Navíc je Robert Patrick ten největší drsňák pod zatměním slunce a Spiegel si s režií hraje jako malé dítě, kdy hlavně kamera, která se skoro pořád dívá na dění z pozice různých předmětů (Miska, větrák), vytváří z pokračování Rodriguezova kultu zajímavou věc. A za zmínku ještě rozhodně stojí cameo Bruce Campbella a návrat Dannyho Treja. From Dusk Till Dawn 2 je příjemné béčko, které si člověk s nadhledem užije. ,,A potom zastřelil chlapa, co tam přinesl koblihy.“ ()

PKD 

všechny recenze uživatele

Jako 3, paráda, byť na plný počet to není. A co jako? Zlý T-1000 je v poho a úvodní cameo Ashe Williamse (zde záhadně bez motorovky místo ruky) s tehdejší hvězdičkou+ sexy tvářičkou i tím ostatním, Tiffani (Amber) Thiessen dává už dopředu tušiti,že tady se pojede na vlně kultovních béček a taky že ano.;-) Nikdy nezapomenu na až hluboce psychologické rozebírání porna, jako žánru. Upřímně...bavilo by vás, sledovati 2h jen záběr na 2 hlavy?:))) To prostě nemá dodnes chybu! A též se tu dozvíte, co zn. El Coyote.:)))))))) Kurz španělštiny, zcela zdarma. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (8)

  • Hlavní hrdinové mají na autě SPZ s nápisem BYT MEE, což by bylo správně BIT ME - kousni mě. (-Bomba-)
  • Auto Jesuse (Raymond Cruz) je Lincoln Continental Mark IV z roku 1959, tzv. "Town car". (dandislav1991)

Reklama

Reklama