Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 3
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele gazogazo k tomuto seriálu (13)

Markézy (2002) (S04) odpad!

Slabá série, to byla jasně hned co Adriana spadla do slona ()

Palau (2005) (S10) odpad!

Hubert a Rubio chtěli udělat tuhle sérii zajímavou, ale Alena a undeh jim to prekazili ()

Panama (2006) (S12) odpad!

Doliku kde je furt lovis ?:) ()

Jeden svět (2012) (S24) odpad!

Nejlepší díl asi tak za 186 minut. Trey se nechal odpálit bambusem na Saturn a Amy si do vagíny narvala krokodýla čímž získala pro svůj kmen suchou roušku zkazenosti o síle 15 hektaparseku, čímž přispěla k vítězství jesteru ()

Filipíny (2012) (S25) odpad!

Jake upadnul na hrabě , čímž klanu molochu umožnil oženit se s Venezuelou. Dobrá série ()

Caramoan (2013) (S26) odpad!

Favorite tentokrát zklamali teda. Nechápu jak mohl O'grill na pochcat Natlamana . To se jako nedělá. Kdyby tam v druhý půlce po vyřazování z opičího klubu nevlitly ty guerila shipmope , tak bych to snad ani nehodnotil !! ()

Krev není voda (2013) (S27) odpad!

Brad a ciera = píchání! Skvělé! Chtěl jsem přestat sledoval ale od zadku madelaine sem nemohl odpichnout oci. - teda do té doby než ji prekousl holohlavy žralok ()

Cagayan (2014) (S28) odpad!

A našel sem další! ()

Worlds Apart (2015) (S30) odpad!

Joshua vydobil pro svůj kmen leguanu potrebne body hozenim prkna do ksichtu producenta a Andrea prefajcila gorile čímž si získala petiminutovou nesmrtelnost a její matka je na ní tlustá a hrdá ()

Cambodia – Second Chance (2015) (S31) odpad!

I proto, že Jessica nechala ruku v tukanovi a albert snupal zaschlou krev rudých khmerů dávám výjimečně plně hodnocení ()

Kaôh Rōng (2016) (S32) odpad!

Jak Kaleb a Debbie zkolabovali, to nemělo obdobu. Taky se mi líbil napůl člověk napůl žralok co zamichal evakuacemi v předposledním dilu. Porota byla tentokrát slabá, Malcom si nezaslouží umřít. Tak si říkám jestli se ještě přiblížíme kvalitě 13-15série, no uvidíme v budoucnu! ()

Millennials vs Gen X (2016) (S33) odpad!

Určitě hannach ! Ta byla nejdál . No a dědici se moc nepredvedli teda , pro mně horší než trojka ()