Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 3
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele Teachman k tomuto seriálu (45)

Hrdinové proti padouchům (2010) (S20)

20. série - oblíbenci - Russell H. a Parvati. Jedna z nejlepších sezón americké verze. ()

Nikaragua (2010) (S21)

21. série - oblíbenci - Marty a Brenda. Hodně zvláštní sezóna, v které mi přišlo obsazení netradiční. ()

Ostrov vykoupení (2011) (S22)

22. série - oblíbenci - Russell H. a Stephanie. Jedna z nejhorších sezón kvůli hře jednoho "hráče" a zároveň vítěze. Zklamání. :( ()

Jižní Pacifik (2011) (S23)

23. série - oblíbenci - Ozzy. Lepší využití ostrova vykoupení než v předchozí sezóně. ()

Jeden svět (2012) (S24)

24. série - oblíbenci - Colton. Jay a Sabrina. Průměrná sezóna se zaslouženým vítězem. ()

Filipíny (2012) (S25)

25. série - oblíbenci - Malcolm. Dobrá sezóna, v níž byli navrátilci pěkným zpestřením. ()

Caramoan (2013) (S26)

26. série - oblíbenci - Brenda. Sezóny s tématem "fanoušci vs. favorité" se mi hodně líbí, proto takové hodnocení. Z finálové trojice nejvhodnější vítěz, ale ne můj nejoblíbenější. ()

Krev není voda (2013) (S27)

27. série - oblíbenci - Hayden. Oceňuji nový koncept, kdy proti sobě stáli rodinní příslušníci. ()

Cagayan (2014) (S28)

28. série - oblíbenci - Tasha, Spencer a Tony. Jedna z nejlepších sezón tohoto pořadu. ()

San Juan del Sur – Blood vs. Water (2014) (S29)

29. série - oblíbenci - Jeremy a Natalie. Za mě se v této sezóně objevil jeden z nejlepších vítězů. Hrál vynikající hru a poprvé se mi stalo, že můj "favorit" zvítězil. Jinak šlo o hodně slabou řadu s velkým počtem hloupých rozhodnutí. SPOILER. ()

Worlds Apart (2015) (S30)

30. série - oblíbenci - Shirin a Mike. Rozdělení kmenů podle povolání se mi velice líbilo, bylo totiž pěkným zpestřením pořadu. ()

Cambodia – Second Chance (2015) (S31)

31. série - oblíbenci - Tasha a Spencer. Hodně mě mrzelo, že nevyhrál můj "favorit", ale i přesto šlo o jednu z velice dobrých sezón. ()

Kaôh Rōng (2016) (S32)

32. série - oblíbenci - Neal, Cydney a Aubry. Až na finálovou kmenovou radu byla sezóna velice dobrá. Soutěže a podmínky byly drsnější než v jiných řadách. ()

Millennials vs Gen X (2016) (S33)

33. série - oblíbenci - Zeke a Ken. Mrzelo mě, že vítěz si vyprosil u poroty hlasy a díky tomu vyhrál. Opravdu mi vadilo, že v každém díle se zmiňoval o rodiné záležitosti, čímž mi pokazil zážitek z této řady, která měla za mě velký potenciál. ()

Game Changers (2017) (S34)

34. série - oblíbenci - Zeke, Cirie a Sarah. Až v této řadě jsem plně docenil dřívější hru Sandry a pochopil jsem její strategii. Poslední přeživší této nepředvídatelné řady mi udělal radost, jelikož jsem mu fandil od první epizody této řady. ()

Heroes vs. Healers vs. Hustlers (2017) (S35)

35. série - oblíbenci - Desi, Cole, JP, Lauren a Chrissy. Zajímavé obsazení poměrně nudné řady s nezaslouženým posledním přeživším. Můj favorit měl vyhrát, protože hrál o hodně lepší hru. Tento vítěz byl produkcí dotlačený k zisku milionu dolarů. Škoda. :( ()

Ghost Island (2018) (S36)

36. série - oblíbenci - Bradley, Michael a Domenick. Jedna z mých nejoblíbenějších sezón. ()

David vs. Goliath (2018) (S37)

37. série - oblíbenci - Dan. Zajímavý koncept, s nímž se v průběhu této sezóny pracovalo - od první do poslední minuty. ()

Edge of Extinction (2019) (S38)

38. série - oblíbenci - Lauren. Docela jsem produkci přál, aby série skončila tak, jak se to opravdu stalo. Když přišli s tímto konceptem, dostali, o co žádali. Slabší série kvůli zvratu z názvu řady. ()

Island of the Idols (2019) (S39)

39. série - oblíbenci - Missy a Dean. Jedna z méně zapamatovatelných řad. ()